Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

Album je zaista odličan, ovako treba da zvuči pravi heavy metal album, nema veštački nametnutih virtuznih solaža i sličnih izdrkavanja. Jeste da nema previše originalnosti, ali koga briga kada je muzika odlična. "Matori" bendovi će jednom prestati da snimaju nove albume i prave koncerte, a neko treba da ih zameni.

Preslušao sam album jedno 20 puta i još uvek ne mogu da se odlučim koja je pesma najbolja, jedno je sigurno loše ili nešto slabije pesme nema.

Mene je prošli album oduševio, posebno pesma "Katana", ali ovaj album je mnogo bolji i hitičniji. 35 minuta pravog i žestog hevi metala.

Originalni disk ću kupiti čim bude u prodavnicama ili ću ga naručiti putem neta.

Malo mi krivo što nije bilo više ovakih bendova pre 11 godina kada sam počeo da slušam metala.

Ja sam naglasio da je to PO MENI najbolji heavy album koji se pojavio u prethodnih 10 godina.

Definitivno je u top 10 albuma, a svakako je najhitičniji

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ових дана сам преслушао пар песама које су на фејсбук качили метал трудбеници које имам у пријатељима, данас се тек наканио да скинем и лепо послушам. Албум јебе кеву, најбољи њихов албум до сада.

Не само да прже, уз ово бре може да се ђуска. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle sijaset slušanja (a retko koji album od novih što izađu toliko slušam) mogu da kažem da jeste vrlo dobar album. Potvrđuje moju raniju ocenu da je ovo posle Wolf-a najbolji NWOTHM bend. E sad, da je album nešto spektakularno, i nije. Svakako nije ispred legendi kao što su Judas Priest, King Diamond, Accept, Pokolgep ( :evotigana: )... ali valja se. Da li će leći na originalu... pa videćemo. Ako legne ovaj, moraće i prethodni, makar zbog Katane i Running in Menace. Prvi već ne mora, on je nešto slabiji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...