Jump to content

Enforcer


Grobodan

Recommended Posts

и ја сам мало слушао оно што метална браћа каче

није лоше

 

Ja sam iznenadjen da si ti izdrzao da odslusas ijednu pesmu sa ovakvom produkcijom :D Ili si smeksao zbog ljubaci ka KEA-u, koga ima dosta ovde...

 

 

Meni "Take Me Out Of This Nightmare" udje vec u nekih top 3-4 pesama benda. I jos ne dosadjuje album.

 

BTW, sad po evropi ovako pikaju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posvetio sam se malo vise albumu , zaista je fantastican , ima tu mesavine svega , ali sve lepo uklopljeno , svaka cast kumu sto je popularizovao bend , ne pamtim da me je neki novi album ovako oduvao .

Elem u nekim pesmama se oseti uticaj Helloween-a , jedino su mi zadnje dve numere onako nista posebno , pogotovo Satan , podseca me na Kill em All ... u svakom slucaju album cista desetka !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posvetio sam se malo vise albumu , zaista je fantastican , ima tu mesavine svega , ali sve lepo uklopljeno , svaka cast kumu sto je popularizovao bend , ne pamtim da me je neki novi album ovako oduvao .

Elem u nekim pesmama se oseti uticaj Helloween-a , jedino su mi zadnje dve numere onako nista posebno , pogotovo Satan , podseca me na Kill em All ... u svakom slucaju album cista desetka !!!

 

Meni je Satan bas do jaja,old skulersko prangijanje!

Poslusaj i prethodne albume kume,pogotovo prvi.Secam se da si jednom rekao da ti se svidja Speed Queen.Jebe mame album.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Де могу да се сетим. Нисам толико детаљно слушао ово, не интересује ме жанр, пустио сам због масовног дркања.

К'о што рекох, солидно звучи, с тим да је мени ово музика за В-рок радио у ГТА, не нешто чему могу да се посветим.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album je u sustini ok, mada sam slusao i nekoliko meni boljih izdanja u retro-heavy stilu, mislim prvenstveno na Steelwing i njihov proslogodisnji album "Zone of Alienation". No dobro, stvar ukusa.

Steelwing - Zone Of Alienation jeste bolje izdanje od ovogodisnjeg Enforcer-a.Dosta zanimljivije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene je novi Enforcer oduševio kao retko koji novi album, svih 8 pesama su fenomenalne i zaslužuju čistu 10.

"Zone of Alienation" jeste jako dobar album, ali ima neke malo slabije pesme, od 9 pesma samo su mi 3 ili 4 odlične.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...