Jump to content

Static-X


Recommended Posts

jebite se oboje :)

 

 

 

ja ne znam, al` moja bolja polovina zna :wub:

 

 

 

 

dakle:

cannibal, destroy all, push it, shit a bag, dirt house.. tako nesto..uglavnom, ja dzuskala uz par, bilo dobro.

ruku na srce, rek`oh - zvucali su savrseno.. totalno dobro uigran bend. nije moja muzika, ali nastup za 10-ku. :da:

 

ona tri druga su se upisala od srece. :) pogotovo na ovu shit a bag.. (ja htjela da se druzim s njima, ovaj moj mi nije dao :( )

 

 

 

 

 

edit:

evo ga cijela set lista, guglah..

cannibal

destroyer

destroy all

push it

im with stupid

shit i a bag

dirt house

this is not

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Elem da ne zalazim vise u off,jel neko ima taj prvi bend u kome je Wayne imao spustenu kosu i gde su svirali thrash? :mhihi:

Шта је то??

Иначе, 4. албум је најфуш. 5. би био исто да нема оних сољажица које мало ваде ствари. Ето неке иновације. Прва 3 су права ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

jes da vadim temu iz naftalina, al ne mogu da se nacudim sto ljudi napljuvase zadnji album ovoliko

tim pre sto static x radi pesme po istom sablonu od kad postoje, jedine razlike su u samoj produkciji tj zvuku instrumenata, vokala i semplova

muzicki gledano, svi albumi su im prilicno ujednacenog kvaliteta - ko voli prvi - volece i zadnji

 

a i ja sam se zaneo, zaboravljam da je yum krcat vrsnim poznavaocima muzike, muzicke teorije i produciranja...

oni ce da kazu kako to ne valja i kako su zasrali motku

aj gubite se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma neka thresherica sada je Wayne sramota zbog toga,idi na wiki pa vidi pod wayne-ov biografiju tu se valjda spominje.

Prva 3 albuma odlicna,ostatak slabo veoma slabo,poslednji je skrndelj...

 

Deep Blue Dream, ima na onom njihovom dividiju pokoji fragmenat, ali je sasvim dovoljno :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...