Jump to content

Static-X


Recommended Posts

kompilacija... kakav novi album no.gif pola stvari su već bile dostupne na internetu

prvo preslusaj album pa onda daj komentar da ne bi ispao glup u drustvu icon_da.gif nije kompilacija nego zvanican album... oko 19 pesama ... od toga desetak novih...ja to ne bi zvao kompilacijom... malo si se zajebao a ? auuuch no.gif btw...sve stvari svih bendova su dostupne na netu...sooooooooooooo? your point is ?

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
zato sto mi je tako najudobnije.... tange se uvuku u dupe pa ih i ne osecas i lakse skaces... a brus... me chinim zenstveniji icon_wink.gif btw...nabavio sam neki snimak gde te bas ima kako se gubis ?!?! interested ? ph34r.gif

Evo jos jednog lepog priznavanja!

Jeli,kad nosis tange...osecas li se ko da ti ga je neko strpo?Pa,da...zato imas onu blazenu facu na cert-u!!! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo jos jednog lepog priznavanja!

Jeli,kad nosis tange...osecas li se ko da ti ga je neko strpo?Pa,da...zato imas onu blazenu facu na cert-u!!! icon_smile.gif

Ladno si bio na mom koncertu... ja sam izricito mislio da sam napisao na ulazu "ZABRANJEN ULAZ GLUPIMA" ? LADNO si podmitio obozebedjenje... tz tz tz sta si im opet pusio kurac ?! pa jebem mu zeca...mozes li ti jednom da platis kartu kao sav normalan svet...ajde sledeci put te stavljam na spisak... naravno spisak za glupe... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ladno si bio na mom koncertu... ja sam izricito mislio da sam napisao na ulazu "ZABRANJEN ULAZ GLUPIMA" ? LADNO si podmitio obozebedjenje... tz tz tz sta si im opet pusio kurac ?! pa jebem mu zeca...mozes li ti jednom da platis kartu kao sav normalan svet...ajde sledeci put te stavljam na spisak... naravno spisak za glupe... icon_da.gif

Joj,joj...Mici,tipicno za tebe!Kako se samo lozis!Vidi li ovo Ajsa?

By the way,pre bi se reklo da je to bila Ajsina svirka,a ne tvoja!Ti si samo jedan mali beznacajni element u celoj strukturi,bolje receno,element koji kvari strukturu.Devojka ima fenomenalan glas i obradjuje fenomenalnu grupu,a ti kvaris sve!Ali dobro,svemu dodje kraj - ili ce Tacit da propadne,ili ce da te izbace!Trece ne postoji!Ne moze se saradjivati sa maloumnikom no.gif

Inace,ajde,nastavljamo kasnije.Imam vaznija posla od zajebavanja sa tobom!Kasnije cemo da se zabavljamo...AGAIN!

Caos... i da Gronk,gronk ako nisi razumeo ovo "cao"!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj,joj...Mici,tipicno za tebe!Kako se samo lozis!Vidi li ovo Ajsa?

By the way,pre bi se reklo da je to bila Ajsina svirka,a ne tvoja!Ti si samo jedan mali beznacajni element u celoj strukturi,bolje receno,element koji kvari strukturu.Devojka ima fenomenalan glas i obradjuje fenomenalnu grupu,a ti kvaris sve!Ali dobro,svemu dodje kraj - ili ce Tacit da propadne,ili ce da te izbace!Trece ne postoji!Ne moze se saradjivati sa maloumnikom  no.gif

Inace,ajde,nastavljamo kasnije.Imam vaznija posla od zajebavanja sa tobom!Kasnije cemo da se zabavljamo...AGAIN!

Caos... i da Gronk,gronk ako nisi razumeo ovo "cao"!

ne naravno da ne razumem svinjski jezik ...to je tvoje govorno podrucje... a sto se tice benda tacit vise ne postoji ... a obavestenje...icon_da.gif i da si malo pametniji...a nisi naravno a to je samo zato sto si glup... raspitao bi se malo pa bi shvatio kako stoje stvari u nasem bendu i ne bi lupio ovaku glupost...ali opet tebi to pristaje jer si glup... i da btw... ja sam osnovao bend... jbg... sorry icon_smile.gif niko ne moze da me izbaci....kakva steta zar ne ? no.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Edited by deftonerrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne naravno da ne razumem svinjski jezik ...to je tvoje govorno podrucje... a sto se tice benda tacit vise ne postoji ... a obavestenje...icon_da.gif i da si malo pametniji...a nisi naravno a to je samo zato sto si glup... raspitao bi se malo pa bi shvatio kako stoje stvari u nasem bendu i ne bi lupio ovaku glupost...ali opet tebi to pristaje jer si glup... i da btw... ja sam osnovao bend... jbg... sorry icon_smile.gif niko ne moze da me izbaci....kakva steta zar ne ? no.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif  icon_rockdevil.gif

Radis li ti nesto u zivotu,svince,....sem sto se spremas za klanje?

Get the life...!!!!

A,sto se tice stanja u bendu,itekako znam sta se desava...pored toga sto imam oci,imam i pouzdan izvor,tj.najpouzdaniji moguci,tako da nemoj srati...za promenu!Pitaj se koja je svrha tvog bitisanja...a,pa da...spremanje za klanje!

 

P.S.Gronk Defi,znas ti sta to znaci icon_smile.gif

P.P.S.Steta je sto si se rodio icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

Edited by Lhabia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radis li ti nesto u zivotu,svince,....sem sto se spremas za klanje?

Get the life...!!!!

A,sto se tice stanja u bendu,itekako znam sta se desava...pored toga sto imam oci,imam i pouzdan izvor,tj.najpouzdaniji moguci,tako da nemoj srati...za promenu!Pitaj se koja je svrha tvog bitisanja...a,pa da...spremanje za klanje!

 

P.S.Gronk Defi,znas ti sta to znaci icon_smile.gif

P.P.S.Steta je sto si se rodio icon_da.gificon_da.gificon_da.gif

znas svaki put kada dodjem ujutru na posao i pomislim koji sam kreten sto sam ustao ovako rano ....vidim tvoj neku glupi post... i dan mi odma postane lepsi jer znam da sam jednoj budali opsesija... buahahahahahahahha... a sto se tice stanja u bendu... zalim te ali ne mozes da imas pouzdanije informacije o bendu osim ako nisu od mene ili od bubnjara... jbg...kako god da uzmes ...glup si icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ja sam osnovao bend... jbg... sorry icon_smile.gif niko ne moze da me izbaci....kakva steta zar ne ?

Pa i KRAFT koji je nekad sadrzao tri od sadasnjih pet clanova nork-a, su osnovala dva lika koji su na kraju ostali bez benda...

Pa ako su mogla njih dvojca mozes i ti jedan icon_da.gif ili bilo ko drugi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...