Jump to content

Disillusion


Recommended Posts

  • 4 months later...
  • 1 month later...

http://www.youtube.com/watch?v=L3UhMe1yCLo

 

Evo odgledao i njih uzivo, moram reci da peglaju skroz fino, zvuci to uzivo skroz upeglano, ali im fali malo live staza, to se oseti. Doduse ovo im je i prva svirka tako da im je oprosteno. A jebote, publika u Minhenu oko 100inak ljudi, sve Nemci dosli da podrze svoj bend. Bas nisam ocekivao takvu posecenost, prijatno se iznenadih :) Alea zvuci uzivo do jaja, ali meni i dalje vuce na Gloriu :haha: Evo setliste:

 

https://www.setlist....y-4be26b46.html

Edited by ShinigаmY
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Meni cak ni ova druga nije ni primaci "Alea"-i. 

Na "Alea" su imali neki miks najboljih laganih djelova sa Times of Splendor i epskijih djelova sa Gloria-e, savrseno uklopljenih. Teče pjesma, sve je smooth, "transitions are seamless" sto bi reka brat iz Lost in Vegas. Onaj epski kraj kao veliko finale... Baš mi je savršena pjesma.

Ova ima super djelova, ali nije mi to to. Mislim i da mi i lyrics video kvari dozivljaj... "FRAIL! DECEIT! DEFEAT! COWARD!"

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I kakvi su utisci novog albuma? Meni je prilicno legao album, raznovrsno, svasta nesto, ima i Back to times of splendor, ima i novih elemenata, malo su progresivniji i atsmofericniji u odnosu na prethodne albume. Ima i ponekih malo napetih momenata bez kojih su neke pesme mogle proci, konkretno na vokalima, ali sve u svemu, solidna 4/5 sto se mene tice, nisam skoro slusao album u celini od pocetka do kraja kako treba, a da se ne smorim na pola puta. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Meni je album sasvim dobar, mada ne i za neko oduševljavanje. Ima dosta nabacanih ideja i vidi se da nisu baš načisto oko pravca u kojem se kreću, ali ako ništa - pokušavaju da zvuče sveže a ne da skroz recikliraju stari zvuk. Mene dosta podsećaju na ovom albumu na In Vain.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Uf kako je dobar novi album, za dve klase ispred svega do sada u diskografiji ne računajući Back to times of splendor, a može i sa njim da se meri. Domaći zadatak npr za Wilderun i slične bendove kako napraviti moderan melodični prog metal čije deonice odmah ulaze u uvo i dušu, bez da mora da se zakomplikuje zverski. Nisam se ovome nadao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...