Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

Nork ? Jel to onaj bend gde SAMO JEDAN član ima tetku u

americi koja mu šalje mesu i ibanez sedmicu ? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

To mi je oduvek bilo super. Ceo bend (u ovom slučaju ne znam ni

da li tako da ih nazovem, bilo bi previše) svira na Čajavec pojačalima

a samo jedan ima dobru opremu, kao "tough luck, momci" icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

evotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

DEFTONES NEW ALBUM (2006)

 

"It's far more aggressive than, you know, our last few records, I'd say. I think we kinda just went in this time and just started writing, and obviously, all the stuff that came out was just way aggressive. That's what kind of made it fun. It was weird being out in Malibu, which is like a sunny place, a happy place, and we just started making some straight evil music. We've spent a lot of time going into it and making it something special, we've spent a lot more time on it than on our last record so it's going other places" - Chino Moreno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, ni na mene zadnji nije ostavio neki utisak ali zato ovi prethodni rasturaju musik19.gif ! Poskidala sam gomilu njihovih liveova i stvarno sam oduševljena! Znala sam da su odlični ali me je oduševilo kako neke pesme izvode samo na akustičnoj gitari, u prirodi,... icon_redface.gif Stvarno su impresivni, pogotovu Chino...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš DC++ onda ti je lako skinuti. Ja sam skinula oko 15 njihovi liveova. Ima neki koji se zove Live in high music places i to ti ne mogu opisati: dakle oni sede na plaži sa akustičnim gitarama, u pozadini priroda i kitovi a oni izvode Knife Party, Feiticeira, The Boy's Republic, Be Quiet And Drive. Bukvalno je prelepo! A imaš i neke njihove live nastupe po nekim emisijama gde sviraju Change, Digital Bath, Bored, i sl. A ima i dosta sa koncerata, sa Maxom, sa Sevendustom,...Uglavnom postoje i njihovi koncerti ali to mnogo treba da se skine...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako imaš DC++ onda ti je lako skinuti. Ja sam skinula oko 15 njihovi liveova. Ima neki koji se zove Live in high music places i to ti ne mogu opisati: dakle oni sede na plaži sa akustičnim gitarama, u pozadini priroda i kitovi a oni izvode Knife Party, Feiticeira, The Boy's Republic, Be Quiet And Drive. Bukvalno je prelepo! A imaš i neke njihove live nastupe po nekim emisijama gde sviraju Change, Digital Bath, Bored, i sl. A ima i dosta sa koncerata, sa Maxom, sa Sevendustom,...Uglavnom postoje i njihovi koncerti ali to mnogo treba da se skine...

wub.gif To su video snimci? I josh akustichni... wub.gif

Uvedim kablovski za nedelju dana, pa tju tad da skidam kao chovek. Hm, koncerti kazesh. Ako ima nekih iz perioda kad je Chino imao dredove, to mora obavezno da se skine. Na spotu za 7 words me je odushevio, ali to je vetj antika icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif Hvala, proveritju svoje (ne)znanje, a igricu imam sa Back To School EP-ja. icon_biggrin.gif Btw, na tom disku se nalazi i neki kratak film, o veoma istripovanoj buducnosti. Oni sviraju na tv-u, nema dovoljno kiseonika (valjda) itd. Da li je neko to gledao? Edited by korovjov

Share this post


Link to post
Share on other sites

pivopije.gif Hvala, proveritju svoje (ne)znanje, a igricu imam sa Back To School EP-ja. icon_biggrin.gif Btw, na tom disku se nalazi i neki kratak film, o veoma istripovanoj buducnosti. Oni sviraju na tv-u, nema dovoljno kiseonika (valjda) itd. Da li je neko to gledao?

da imam to na originalu white pony-a///

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...