Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

Pricaj mi o tome. Lika sam cimala bukvalno jedno 2 dana dok nisam skinula ceo. Akusticne su keva! Ja ga bacam najvise na Digital Bath posto je tako savrseno uklopljen i akusticni deo a na refrenu cepa s koncerta. Mada i Knife Party odvaljuje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Knife party... wub.gif drool...

 

Zeno, trebalo je mene da pitas. Ja to imam vec kusur godina... Imam i sa Bizzare festa ako te interesuva biggrin.gif

 

Zna se ko je istinski fan mhihi.gif (nedostaje nam jd icon_smile.gif )

Share this post


Link to post
Share on other sites

JD-a su banovali pa je sad pod nikom SelfHandOfGod. Povuko s ecovek iz muzickih voda, sad samo pise pesme.... Vidi na Snazi Reci icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ajde dogovoricemo se preko pp-a za Deftones pa da mi das na Rokanju sad u sredu icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

danas sam skinuo the cure - only tonight... thu cure cover (live), za mtv icon ph34r.gif znachi, to mi je definitivno naj nastup deftones-a koji sam imao prilike da odgledam. posebno me je odushevila scenografija, narochito grane ogromnog drveta, koje se pruzhaju iznad njih, odlichno pozadinsko osvetljenje, pesma koja fantastichno odgovara takvoj atmosferi... ma savrsheno icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je sasvim moguce najbolja njihova obrada neke pesme (uz chauffer)... shto se shvata tek nakon shto se chuje originalna verzija, sa the cure - kiss me kiss me kiss me... tamo je pesma nekako vazdushasta, atmosfera je takva da treba da alegorizuje spushtanje u san... a deftones su pesmu, menjajuci u osnovi veoma malo stvari, izmenili u osnovi... ono shto je bilo leprshavo i vazdushasto, u deftones verziji zvuchidrugachije - kao da su deftones uzeli betonske blokove i privezali pesmu za jesen...

 

znamznamznam... wallbash.gif al doshlo mi tako da napishem... ko me zna shvatice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
to je sasvim moguce najbolja njihova obrada neke pesme (uz chauffer)...

Uz Hover wub.gif

 

 

If Only Tonight We Could Sleep je izashla na albumu 2005 "B-Sides And Rarities" sa josh 13 do jaja stvari....

 

 

Inache, je l' ima neko text "Hover"? Ja sam pretrazhila ceo net i nisam nashla. Nashla sam samo originalan text, ali oni su obradili demo verziju te pesme, a texta nema nigde....

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ево, има овде неки снимак из Луксембурга . Deftones with Max Cavalera - Headup линк. Не знам какав је снимак, због dial up-a, али можете да погледате и кажете ми icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

des' DS. cjao ja sam novi chlan icon_smile.gif

da, i ja muke muchim s tim Deftones, Tool & Glassjaw pesmama, nema nigde liriks za njih a svi ih trazhe. kako se neko nije napravio pametan pa provalio jebeni liriks. ja sam se toga setio al ne mogu em slabo znam engleski em sam nagluv pa nishta ne razumem.:|

 

btw. Lonely (original Drop To Zero) mi je jacha pesma od Hovera icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...