Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
bend se zove TACIT...ali cemo menjati ime najverovatnije i iz Beograda smo... laugh.gif

Ludilo...pa i ti imas bend!

Ebote sve i jendu osobu da upoznam, ovako

il uzivo muzicki su nadarene!

 

WooHoo! E sad bi valjalo jedno pivopije.gif !

 

ps: Ivanche love ya as well! ... icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma pitaj boga na sta ce to da lici....

 

Mnogi su rekli da se sledecim albumom vracaju na stare staze pa opet nista...

Ne kazem da nece biti kao sto kazu, ali dok ne budem cuo, necu ni da verujem...

mozes ti deftonsima da se sagnes...icon_da.gif to je jedan od retkih bendova...koji i dalje svira "svoju" muziku...nisu se prodali kao gomila govana sto slusas...

I btw...ne postoji JEDNA LOSA PESMA DEFTONSA ...sto za druge usrane bendove koje slusas ne mogu reci....

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozes ti deftonsima da se sagnes...icon_da.gif to je jedan od retkih bendova...koji i dalje svira "svoju" muziku...nisu se prodali kao gomila govana sto slusas...

I btw...ne postoji JEDNA LOSA PESMA DEFTONSA ...sto za druge usrane bendove koje slusas ne mogu reci....

E pa sad bas pricas kojesta...

 

Oni jesu promenili muziku i to onako solidno (dovoljno je da se uporede prvi i treci), ali je ona i dalje dojajna, mada na trenutno zadnjem albumu sam po prvi put kod njih nasao pesme koje mi se ne svidjaju kao sto su Lucky You i Anniversary Of....

Inace sa raznih strana sam cuo kako pljuju zadnji album, a pogotovo zna za nekog tipa koji je sekao vene za njima, bili su mu idoli nad idolima, a za zadnji album je rekao da je sranje... to moze i pijani majmun da potvrdi jer istog tipa zna...zovu ga Filly ili tako nesto...

 

jedino bi mogao da kazem da su zadnja dva albuma dosta slicna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa sad bas pricas kojesta...

 

Oni jesu promenili muziku i to onako solidno (dovoljno je da se uporede prvi i treci), ali je ona i dalje dojajna, mada na trenutno zadnjem albumu sam po prvi put kod njih nasao pesme koje mi se ne svidjaju kao sto su Lucky You i Anniversary Of....

Inace sa raznih strana sam cuo kako pljuju zadnji album, a pogotovo zna za nekog tipa koji je sekao vene za njima, bili su mu idoli nad idolima, a za zadnji album je rekao da je sranje... to moze i pijani majmun da potvrdi jer istog tipa zna...zovu ga Filly ili tako nesto...

 

jedino bi mogao da kazem da su zadnja dva albuma dosta slicna...

o boze... stvarno ne zelim ovo da komentarisem... jednostavno... ispod casti je pricati sa nekim ko ima ovakvo misljenje ne ? no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inace sa raznih strana sam cuo kako pljuju zadnji album, a pogotovo zna za nekog tipa koji je sekao vene za njima, bili su mu idoli nad idolima, a za zadnji album je rekao da je sranje... to moze i pijani majmun da potvrdi jer istog tipa zna...zovu ga Filly ili tako nesto...

 

jedino bi mogao da kazem da su zadnja dva albuma dosta slicna...

Taj lik je jebeni idiot ako tako misli...

brate... nisu deftonsi za svakoga

 

a lucky you je do jaja pesma

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taj lik je jebeni idiot ako tako misli...

brate... nisu deftonsi za svakoga

 

a lucky you je do jaja pesma

najbolji opis deftonesa koji sam ja cuo u zivotu... icon_cry.gif ganulo me....

 

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

nisu deftonsi za svakoga

 

3 bambija za minju subotu ! laugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.giflaugh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto se tice pesme Lucky You kao i Teenager sa W.Pony one odudaraju od ostalih pesama zato sto su u ustvari Chino-ove pesme koje on pravi sa Teamsleep,pa zbog toga ostalima one i nisu nesto.I da Deftones ne moze svako da slusa,treba uci u njihov fazon,ja sam prvo poceo da ih slusam kad je izasao White Pony i muzika i Chino-v vokal su mi bili do jaja,pa sam naravno nabavio sve ostalo od njih.Po meni on je dosta skinuo vokal Morrissey-a iz The Smiths-a,cak i dosta pesama imaju isti temu sa njihovima.

 

'Cause is something about her

Long shady eyes

I'm all about her

Shade tonight

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...