Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

DEFTONES: Zagreb, 27.06. 2006., dvorište ispred kluba Močvara!!!

 

Močvara i Metalsound Concerts vam sa ogromnim zadovoljstvom najavljuju glazbeni spektakl, koncert legendarnog američkog benda Deftones!!! Zagrebački koncert benda kojega glazbeni kritičari smatraju za jednog od najinovativnijih i najjedinstvenijih rock/metal bendova našega doba (a fanovi su svoje mišljenje iskazali milionskim nakladama njihovih albuma), predstavlja njihov premijerni hrvatski nastup, a ujedno i ekskluzivni na ovim prostorima. Uskoro slijede i detaljnije informacije.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ovo nije malo cudno icon_confused.gif

 

a ni na zvanicnom sajtu Deftones-a ne pise nista... ni na sajtu metalsound recordsa...

 

koji hoax no.gif

Budi siguran da nije nikakav hoax. Koncert je potvrđen tijekom jutra i logično da nije još napravljen update njihovog službenog sajta. Ako bolje pogledaš datume turneje uočiti ćeš rupu od dva dana između Bukurešta i Beča...ta dva dana su Budimpešta i Zagreb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi bendovi kada rade velike turneje, uglavnom im idu koncerti dan za danom, sa manjim pauzama. Kada je Metallica imala turneju po Evropi 2003, oni su imali bas gust raspored, za Deftones-e video si i datume za turneju po SAD-u, isto tako dan za danom [pa pevaju zivot je mora, ziveti se mora...zezam se].

Prvi put Deftones da dolazi u ovaj deo Evrope, steta sto ne dolaze u Beograd, ali jebi ga...moze se otici i do Zagreba. Nezvanicno, karta bi trebala da bude od 130 kuna, to je negde oko 18 evra...sto i nije mnogo za ovakav bend. Sick of it All je npr. 1200 din, skoro 15 evra.

Freak Kitchen, u pravu si za jednu stvar...Deftones su stvarno carevi. Uzdravlje svima!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi bendovi kada rade velike turneje, uglavnom im idu koncerti dan za danom, sa manjim pauzama. Kada je Metallica imala turneju po Evropi 2003, oni su imali bas gust raspored, za Deftones-e video si i datume za turneju po SAD-u, isto tako dan za danom [pa pevaju zivot je mora, ziveti se mora...zezam se].

Prvi put Deftones da dolazi u ovaj deo Evrope, steta sto ne dolaze u Beograd, ali jebi ga...moze se otici i do Zagreba. Nezvanicno, karta bi trebala da bude od 130 kuna, to je negde oko 18 evra...sto i nije mnogo za ovakav bend. Sick of it All je npr. 1200 din, skoro 15 evra.

Freak Kitchen, u pravu si za jednu stvar...Deftones su stvarno carevi. Uzdravlje svima!!!

Ne znam otluda taj nezvaničan podatak ali karta će ipak biti skuplja. Nemoguće je dovesti bend veličine Deftones (koji sada na usa turneji sviraju pred 5-7000 ljudi) uz tako nisku cijenu karte.Ali još uvijek će biti, po mom skromnom mišljenju, jeftina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vize će tada biti ukinute, privremeno, tako da je lakše nego ići u Budimpeštu. Vremena se ima, bitno je samo sve dobro isplanirati. Ekipa u autu, podjele se troškovi i za 4 sata ste u Zagrebu, a za prenoćiti iam jeftinih hostela. Dakle, najbitnije se organizirati i zapravo je vrlo lako. Ovo će biti spektakl!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam otluda taj nezvaničan podatak ali karta će ipak biti skuplja. Nemoguće je dovesti bend veličine Deftones (koji sada na usa turneji sviraju pred 5-7000 ljudi) uz tako nisku cijenu karte.Ali još uvijek će biti, po mom skromnom mišljenju, jeftina.

Kao sto sam rekao, nezvanicna informacija....moguce da je tacna, a ne mora da znaci:) Sto je jeftinije to je bolje...za sve nas. Ipak u celoj jugoistocnoj Evropi nije toliko visok standard, tako da i organizatori moraju da vode racuna o tome. Deftones jesu veliki bend i verujem da cena karte nece biti bas niska, ali mislim da ce biti pristupacna.

Kao sto rece Pavao, bice ukinute vize, ne moras da se cimas po konzulatu i da trosis novac, a ja mislim da sa nekih 50-60 evra moze da se prodje. Uvece nekim vozom za Zagreb, i posle koncerta sacekas prvi voz natrag i toliko...srecan i zadovoljan:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ pavao

 

kako mislish "vize ce TAD biti ukinute".. pa vec jesu, zar ne?

mislim, proshle godine meni nije trebala viza za hr..

 

i btw, potrvrdio mi je jedan lik da sigurno dolaze 27. u ZG..

dakle iako je nezvanichna informacija, poprilichno je sigurna..

jedino ako ne otkazhu

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ pavao

 

kako mislish "vize ce TAD biti ukinute".. pa vec jesu, zar ne?

mislim, proshle godine meni nije trebala viza za hr..

 

i btw, potrvrdio mi je jedan lik da sigurno dolaze 27. u ZG..

dakle iako je nezvanichna informacija, poprilichno je sigurna..

jedino ako ne otkazhu

Vize između Hrvtaske i Srbije su ukinute odavno.

Ako ti ja kao organizator kažem da sigurno dolaze jel' ti to dovoljno zvanično icon_wink.gif

Karte već u prodaji za max. 10 dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bobo

hoce li se karte moci kupiti preko neta ili moram preko nekog da kupim te karte>

Misliš za područje Srbije?

Preko neta tipa Eventim sigurno neće jer su njihove provizije nama neprihvatljive. Ali ako mislite da ima interesa iz Srbije, onda postoje neke opcije da se sredi prodaja i kod vas.

Možda da ipak prebacimo takva pitanja u topic o samom koncertu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

i da li će biti karata i na dan koncerta?

 

ne bi sad kupovala karte jer ne znam kad ću imati ispite al ako nije taj dan išla bi 100%

Karata će biti na dan koncerta osim u slučaju da budu rasprodane u pretprodaji. S obzirom na veličinu samog prostora mislim da nije realno za očekivati rasprodan koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...