Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

  • 1 month later...

Definitivno su kraljevi Sacramenta smile.gif Jedan od retkih new age metal bendova koje izuzetno cenim. Chino peva veoma originalno i gotivno, pesme jeste da su dosta slicne, ali stil je samo njihov, nisu plagijatori a to je stvar koju izuzetno cenim!

Omiljene stvari su mi Change, Be quiet and drive i 7 Words!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedna od naj grupa biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: . Po fazonu mi je 1. najbolji, a 2. mi je nekako najkompletniji, naravno i poslednji je dobar.Najvise gotivim Nosebleed,Root,7 words,Shove it,Be quiet and drive,Change... ma sve pesme su im dobre 8) :roll: tongue.gif .Jedva cekam novi album (mnogo veliku vremensku razliku prave izmedju albuma sad.gif:cry:sad.gif ).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedna od naj grupa biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: . Po fazonu mi je 1. najbolji, a 2. mi je nekako najkompletniji, naravno i poslednji je dobar.Najvise gotivim Nosebleed,Root,7 words,Shove it,Be quiet and drive,Change... ma sve pesme su im dobre 8) :roll: tongue.gif .Jedva cekam novi album (mnogo veliku vremensku razliku prave izmedju albuma sad.gif:cry:sad.gif ).

Sve dobre grupe prave velike pauze izmedju albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedna od naj grupa biggrin.gifa: biggrin.gifa: biggrin.gifa: . Po fazonu mi je 1. najbolji, a 2. mi je nekako najkompletniji, naravno i poslednji je dobar.Najvise gotivim Nosebleed,Root,7 words,Shove it,Be quiet and drive,Change... ma sve pesme su im dobre 8) :roll: tongue.gif .Jedva cekam novi album (mnogo veliku vremensku razliku prave izmedju albuma sad.gif:cry:sad.gif ).

Sve dobre grupe prave velike pauze izmedju albuma.

Jeste ali oni prave po 3 godine razlike sto je po mom misljenju ipak mnogo. Postoji jos dosta dobrih grupa(npr.KORN biggrin.gifa: :wink:biggrin.gifa: ), pa neprave toliku razliku, 2 godine su mnogo prihvatljivije(kao sto vecina bendova i radi).Da su tako radili sad bi izdavali vec 5. a ne 4. album(mnogo su se gusili obradjivanjem pesama). :| sad.gifbiggrin.gifa: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Kalifornijci The Deftones proveli su proteklih nekoliko tjedana u Seattleu završavajući svoj četvrti album. Bend je završio 14 pjesama od kojih ćemo jednu čuti ovog proljeća na soundtracku `Matrix: Reloaded`. Nove pjesme nalik su navodno na ono što smo naučili čuti kod Deftones.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako je mocan uvod od Root
Ma pesma jebe kevu biggrin.gifa: :twisted:

Ortak mi je juce bas taj uvodni deo Root-a skinuo za mob i do jaja zvuci...

Ako hoces mogu na PP da ti posaljem kako idu tonovi, posto mislim da imas Nokiu i to 3310 bas kao ja 8) :mrgreen:

Vjerovao ti meni ili ne i meni zvoni root smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako je mocan uvod od Root
Ma pesma jebe kevu biggrin.gifa: :twisted:

Ortak mi je juce bas taj uvodni deo Root-a skinuo za mob i do jaja zvuci...

Ako hoces mogu na PP da ti posaljem kako idu tonovi, posto mislim da imas Nokiu i to 3310 bas kao ja 8) :mrgreen:

Vjerovao ti meni ili ne i meni zvoni root smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif

Pa meni ne zvoni za sada...mozda ga stavim kasnije biggrin.gifa:

Sad mi je trenutno "Davidian"-Machine Head, koji sam licno skidao :mrgreen:biggrin.gifbiggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Deftones su super!!!!!!!

Puno su napredovali, ali ipak su mi favoriti neke starije pesme kao: Bored, Root, 7 words..............Od novijih stvari Passenger je fantasticna.

 

NOSTRADAMUS WAS HERE NEXT WEEK

passanger mi je najbolja sa zadnjeg biggrin.gifa: pogotovo što vokal tool-a gostuje, a on i chino su se perfektno uklopili biggrin.gifa:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ma pitaj boga sta im se desava u glavama...

 

Bas sam sinoc video spot za tu pesmu (ne ceo) i stekao sam prilicno los utisak...

 

Pa zar im White Pony nije bio dovoljno mek, pa moraju jos vise da udaraju po onakvim tonovima :x :x :x :x :x :x

 

Stvarno neznam sta se desava sa velikom vecinom bendova?!?!?!?!?!?!?!?!

Svi posle 2,3 albuma pocnu da sviraju sve tise i tise,,,,sve idu nesto mlako..............ma smucili su mi se vise sa tim sranjima :x :x :x :evil::evil::evil::evil: Ili od pocetka svirajte balade ili svirajte kako treba....SAMO JE JEDAN FAITH NO MORE....

 

Zato CHIMAIRA svima polako jebe kevu :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...