Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
mada mi se kao pesma vise svidja Hole in the earth...

 

:da: i meni je mnooogo bolja od mein, mada mi je spot za mein nekako bolji od za hole in the earth. bar chino nije predebeo :lol:

 

hole in the earth je odlichna pesma, ali ipak sam najvishe puta slushao cherry waves :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

album je ok, pristojan. meni je u rangu sa "deftones". ima par ok pesmica i to mu je. nije bas kao "adrenaline", "around the fur" i "pony"...

 

imas pravo, ali nije bas toiko los. zapravo je dobar, samo ga verovatno nisam dovoljno odslusala... u poredjenju s novim albumima drugih NU bendova ovo je remek-delo.

 

nabavila sam juce koncert DEFTONES - Pinkpop (2006) :wub:

zao mi je sto nisam isla u HR prosle godine :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

white pony tje najverovatnije ostati deftones #1 koji su ikada snimili, ako ni zbog chega drugog, onda zbog change, koju svi znamo i volimo :redface:

 

poslednji, saturday night wrist, je meni odmah iza pony-ja. stvarno su otishli daleko u istrazhivanju nekog novog zvuka, i mislim da su ga pronashli.

 

deftones je bio jedan, pa, mlak album, koji je ipak imao svoje momente... moana ;) verovatno je tako loshem utisku o tom albumu doprinela i krsh produkcija. chini mi se da su sve (ili skoro sve) greshke sa deftones albuma na poslednjem otklonjene, ili svedene na minimum. mozhda je bash zato snw toliko dobar :cool: ali to je jedno potpuno subjektivno mishljenje :zeleni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako ni zbog chega drugog, onda zbog change, koju svi znamo i volimo :redface:

 

i zbog digital bath :wub: , i zbog feiticeira, i zbog knife party, i zbog passinger, i zbog rq queen, i zbog back to school, i zbog elite... :redface:

 

 

 

deftones je bio jedan, pa, mlak album, koji je ipak imao svoje momente... moana ;) verovatno je tako loshem utisku o tom albumu doprinela i krsh produkcija. chini mi se da su sve (ili skoro sve) greshke sa deftones albuma na poslednjem otklonjene, ili svedene na minimum. mozhda je bash zato snw toliko dobar :cool: ali to je jedno potpuno subjektivno mishljenje :zeleni:

 

 

veljo, potpuno si u pravu. mada je meni favorit bloody cape. ostale su mi mlake sto bi ti rekao...

 

a ja nesto nisam izvalila da je deftones (kao album) u krs produkciji :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni se svidja produkcija na deftones albumu :da: i on mi je najbolji posle white pony-ja :D

ovaj novi jos nisam slusao, nikako da ga skinem...

 

:redface: bitje da ja onda imam neki mnooogo losh rip :) fakin' daunloudin' :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...