Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

Minerva je ocajna!!!!!!!!!!!!!!!

 

Nemozei da se pored ni sa jednom pesmom sa ranijih albuma, a kamoli sa nekim od izdatih singlova (ovim ne mislim da su im singlovi ujedno i najbolje pesme).

 

Ako misle da nastave sa ovim sranjem, bolje da ni ne izdaju album!i

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da sam ga preterao, ali ne bi zeleo da se posle tako dobrog misljenja o ovom bend, odjendnom razocaram samo zato sto su oni poceli da se lose tripuju i poceli da sviraju onakva govna :x :x :x

Mozda bi ipak trebalo da prodje malo vremena da mi pesma udje u usi, ali cisto sumnjam da je u tome problem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

da, novi album se zove "Deftones" biggrin.gifa: radni naziv mu jeste bio "Lovers", ali je promjenjen u ovaj novi, self-titled...

a ne mogu da vjerujem da je loša pjesma 8O sad ću baš da je skinem pa da čujem na šta liči... ako me i oni razočaraju onda jebiga :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam jos par puta preslusao Minervu i sad vise ne mislim toliko lose o pesmi, ali i dalje mi nije to to...

Mnogo mi zvuci nekako mlako....ko da su se upisali u gace. :roll: smile.gif

 

Why A Laugh?! (Homer Simpson 8) )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam jos par puta preslusao Minervu i sad vise ne mislim toliko lose o pesmi, ali i dalje mi nije to to...

Mnogo mi zvuci nekako mlako....ko da su se upisali u gace. :roll: smile.gif

 

Why A Laugh?! (Homer Simpson 8) )...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nabavio sam i novi album.Posle par slusanja bih rekao da je solidan tj. ima par odlicnih momenata a opet ima i dosadnih dijelova a najveca zamjerka je sto sve pjesme lice jedna na drugu sem mozda Minerva.U rasponu ocjena od 1 do 10 ja bih albumu dao 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

mnogo više sam očekivao od albuma, da budem iskren... mislio sam da će im ona melodija konačno doći do kur*a i da će ponovo se baciti na kreiranje snažnije, ritmički jače muzike... "Deftones" je kao ospadak sa "White Pony"-ja... "Hexagram", "Minerva", "Anniversary Of An Uninteresting Event" i još par pjesama koje mogu proći... ostatak je i ispod prosjeka... pare su od njih odradile svoje... "White Pony" je bio dokaz za to, ali ipak je sadržavao veliku dozu kvaliteta, iako su bili mainstream... a ovo je sad već loše :roll:

 

mislim da su Deftones-i mrtvi... ispravite me ako griješim :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

...samo Hexagram, When girls telephone boys, Moana i to je to...nishta vishe...a shto se zvuka i tih sranja...naravno da sa godinama svaki bend gubi svoju zestinu...makar u nekom pogledu...dok fazon ostaje otprilike isti...to je osnovno pravilo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne gubi svaki bend na žestini, nego samo oni koji se pokušavaju prodati (pre)širokoj publici... pogledaj 80% death metal bendova... na primjer Morbid Angel, preko 15 godina na sceni a nisu uopšte otišli u melodiju, a kreiraju i te kako dobru muziku... ili novi Biohazard - kako je samo jak i agresivan, to je neopisivo, bez bespotrebnih komercijalnih melodija i tih sranja...

treba napraviti razliku između prirodne melodije u nečijoj muzici, i isforsirane, vještačke melodičnosti sa kojima se dobijaju osmjesi napaljenih tinejdžerki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...