Jump to content

Deftones | Crosses †††


Recommended Posts

e ovako ajde deco nemojte da se svadjate... mrzi me da pisem na forumima nekako me smara... trosim net telefeon pare i stuff ... ali kada se raserete kao kreteni e onda moram i ja nesto da napisem : ! ajdemo od pocetka : prvi albume deftonsa je (po meni najbolji ) je najdivljiji album. ... znaci koncentracija na energiji - mnoooooooogo originalno za to vreme ... 7 words nije najlosija pesma nego mozda i najbolja... decko u pesmi postoje i reci ... citaj malo edukuj se... drugi album su DEFTONSI ! razumete ono sto je zamisljeno u pocetku i ono sto su oni imali i pre prvog albuma... treci album je savrsenstvo jer je jos atmosfericniji od drugog.... dok je cetvriti po meni los... ali samo PO MENI ! ali i dalje su nisu presli u komercijalu i prsli kao korn i to treba ceniti vise od svega... ljudi sviraju ono sto vole. ... to treba osetiti...i sviraju iskreno... sto je najvaznije...respect ... ovom mini recenzijom nikoga nisam hteo da pljujem...ako se neko tako nasao uvredjenim nek se ubije jer je kreten ! tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

["quote=DDT]Boze, kakvo pitanje? ... ... ma bilo je "vruce" ... bilo oko 750 ljudi ... kada su se "slili" sa koncerta, pa ko sardine. Ma bilo je odlicno ...

 

ma mogu misliti ...nesto sam se smorio pa nisam dosao...dosao kreten do ksta pa sam se vratio... :P750 ? moze da stane u kst ?tongue.gif

 

["quote=DDT] Kako je bilo na koncertu?

 

koncert je bio gooooooooooooooovno...

prva predgrupa x-centar.... do jaja muzicari i dobra ideja ali bez energicnosti...hitmen.......goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooovno .... bolje da je ostaoi u chojsu...a vendeta bleeeeeeeeeeeeeeeda kopija hatebreed-a... sto se tice koncerta... prvo namestanje...40min... drugo... ozvucenje gooooooooooooooooovno mikrofonija... svaki sec....trece... alek ispadao iz ritmova ..... max ne zna ni jednu pesmu da odsvira bez greske a kad e i znao ali to nema veze... cisto zapazanje iz prvog reda.... nema bis...dakle rezime ocigledno je koncert bio izsiljen od strane ajzburna da se odrzi...a ovaj ga je odrzao iz nekog jebem li ga postovanja... u svakom slucaj za neuko oko i uvo...ono je bilo do jaja...mada jebes koncert sa maxom kada se ne svira terrrrrrrrrritory....

ko se ovim koncertom odusevio ocigledno nije bio u hali sportova... e to su dobre predgrupe (Sem onih makedonaca) i dobar nastup i dobar zvuk...respect to ajzbrn i njihov sam fan....samo mi jedno nije jasno... ko je bio na zadnjem koncertu ajzbrna cuo je kako je do jaja bio zvuk cak je i barcode zvucao bolje od jam-a sinoc...ista ekipa: fenomenalan zvuk - ocajan zvuk !?!? ne ide mi to u glavu... mada sve u svemu ne bi ni isao na koncert ako ne volim tu muziku...pesme kao sto su refuse...arise...fool control...jumpdafuckap...kao i mixovi bili su do jaja... respect to all... MENJAJTE TONCE ! tongue.gif TACNIJE UBIJTE TONCE tongue.gif

_________________

ATTITUDE & RESPECT !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze, kakvo pitanje?  ...  ... ma bilo je \"vruce\" ... bilo oko 750 ljudi ... kada su se \"slili\" sa koncerta, pa ko sardine. Ma bilo je odlicno ...

 

ma mogu misliti ...nesto sam se smorio pa nisam dosao...dosao kreten do ksta pa sam se vratio... :P750 ? moze da stane u kst ?tongue.gif

 

Kako je bilo na koncertu?

 

koncert je bio gooooooooooooooovno...

prva predgrupa x-centar.... do jaja muzicari i dobra ideja ali bez energicnosti...hitmen.......goooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooovno .... bolje da je ostaoi u chojsu...a vendeta bleeeeeeeeeeeeeeeda kopija hatebreed-a... sto se tice koncerta... prvo namestanje...40min... drugo... ozvucenje gooooooooooooooooovno mikrofonija... svaki sec....trece... alek ispadao iz ritmova ..... max ne zna ni jednu pesmu da odsvira bez greske a kad e i znao ali to nema veze... cisto zapazanje iz prvog reda.... nema bis...dakle rezime ocigledno je koncert bio izsiljen od strane ajzburna da se odrzi...a ovaj ga je odrzao iz nekog jebem li ga postovanja... u svakom slucaj za neuko oko i uvo...ono je bilo do jaja...mada jebes koncert sa maxom kada se ne svira terrrrrrrrrritory....

ko se ovim koncertom odusevio ocigledno nije bio u hali sportova... e to su dobre predgrupe (Sem onih makedonaca) i dobar nastup i dobar zvuk...respect to ajzbrn i njihov sam fan....samo mi jedno nije jasno... ko je bio na zadnjem koncertu ajzbrna cuo je kako je do jaja bio zvuk cak je i barcode zvucao bolje od jam-a sinoc...ista ekipa: fenomenalan zvuk - ocajan zvuk !?!? ne ide mi to u glavu... mada sve u svemu ne bi ni isao na koncert ako ne volim tu muziku...pesme kao sto su refuse...arise...fool control...jumpdafuckap...kao i mixovi bili su do jaja... respect to all... MENJAJTE TONCE ! tongue.gif TACNIJE UBIJTE TONCE tongue.gif

_________________

ATTITUDE & RESPECT !

Share this post


Link to post
Share on other sites

\"]Ko je bre ovaj DEFTONER?!?!

Samo sere neshto!

Treba ga linchovati! :twisted:  :twisted:

 

ovaj nocturno oce bas batine ?!? ej bre ti oces da se upoznamo pa da se posteno bijemo...a ne tu da se prozivamo na forumu ! :twisted:

 

Brate mojne se kachish sa mnom! Znash li ti bre budalo koga sve mogu da ti dovedem?!?!?! Pa ni Michelle te nece prepoznati !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

"]
"]Ko je bre ovaj DEFTONER?!?!

Samo sere neshto!

Treba ga linchovati! :twisted::twisted:

 

ovaj nocturno oce bas batine ?!? ej bre ti oces da se upoznamo pa da se posteno bijemo...a ne tu da se prozivamo na forumu ! :twisted:

 

Brate mojne se kachish sa mnom! Znash li ti bre budalo koga sve mogu da ti dovedem?!?!?! Pa ni Michelle te nece prepoznati !!!

 

tebe nece ni 2 mitchela prepoznati...ko god da su... ajde izadji na crtu i nemoj samo preko neta da prozivas... majmune jedan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...