Jump to content

Istorija Srba


Теша Тешановић

Recommended Posts

Ja bih rekao da smo mi usrani samom pozicijom, geopolitički, osuđeni na propas'... Ne kao mnje mnje svi su protiv nas svi nas mrze a mi nebeski narod, nego realno smo međ čekićem i nakovnjem (džžn, džnn taraa raaa) vazda, potrošili smo mi odavno kapacitete da s tim izlazimo na kraj, možda još od kako je pukao Dušan Silni bubble (realno se baja raširio malo više no što nam je bilo održivo), pa smo onda pravili državnu zajednicu koja se sastojala od oprečnih nacionalnih elemenata i interesa, genetski smo ojađeni tokom svetskih ratova, pa smo onda opet genetski ojađeni selekcijom koju su komunisti vršili (pobiti/zatvoriti/proterati sve što razmišlja a da ne misli kao drug), zatim se par decenija kultura samo polako izjednačavala sa zahtevima preostalog gene poola. sad je samo nishodna spirala ostala... Ovi na vlasti su direktan odraz stanja svesti kompletnog naroda, preveliki deo je truo da ovom delu koji je zdrav nije racionalno da se petlja... Uzevši u obzir da neš da živiš 500 godina, realnije je da migriraš tamo gde misliš da je prosek civilizovaniji, nego ove ovde da krstiš dok prduckaju.

 

Sve jasno kad je kičma toliko satrulela da samo otpadaju komadi jedan po jedan i spasava se svako ko ima i slamku za koju može da se uhvati i izgradi neki nacionalni identitet odvojen od srpskog, pa makar i veštački.

 

Toe taj paradoks, da smo pristajali na kojekakve paktove i podređene pozicije, možda bi bar ostalo u životu više normalnih, ovako ih je previše zaginulo da preostaloj stoCi bude bolje, a stoka to ne ume da drži, kao čale kad ostavi firmu sinu alkosu i drogašu. Sad, da l' bi monarhističko uređenje da je opstalo obezbedilo veći intelektualni diverzitet (koji je neophodan za jednu uglavu zdravu naciju), reklo bi se da bi. Nije crno-belo i nisam vrsni poznavalac i stručnjak, al' kad probam malo da kvantifikujem posledice svega toga, tako mi liče moja 2 centa/dinara.

 

 

 

1.41% mentality 4life

heil Satan

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...

Činjenice su tu sekundarne, primarno je prezentovanje narodu kako "eto i veliki stručnjak iz Izraela došo da nam potvrdi (po zilioniti put) da je u Jasenovcu izvršen genocid", velika mu hvala, a i eto njegov narod je mnogo propatio pa zna kako nam je bilo, odlična kuka za podilaženje emocijama marve, prosto je suvo zlato gost.

Jer važno je svakodnevno podsećati narod ko su neprijatelji, odvajanjem, pospešivanjem animoziteta, pa i straha, tako se najbolje neguje nacionalna svest i poverenje naroda u siguran skut tiranina i dalekih mitskih saveznika-spasioca što šalju MIGove. 

Milomir je propagandni organ koji plasira samo ono sto je podobno i kao takav ne zaslužuje da se gleda, pa sve da digne Stefana Nemanju iz mrtvih za ekskluzivan intervju na temu projekta #budućnostSrbije

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milomir je govno o tome nema polemike 

Svaki dan treba pricati o genocidu nad Srbima, i isticati istinu koja se u okruzenju u velikoj meri negira, a mene zabole kurac i za migove i za saveznike-spasioce, nemoj mene da okarakterises kao nekog ko veruje u SRBIJA-RUSIJA NE TREBA NAM UNIJA

Ako moze non-stop da se prica o Srebrenici i broju ubijenih muslimana zasto bi onda cutali mi o nasim zrtvama?

Ja ne pozivam na ratove i krvoprolice, ili gresim? 

 

mene ovo licno pogadja zato sto su moja prababa i baba prezivele blagostanje NDH odnosa ka Srbima, uz to moram dodati npr da je skolska drugarica moje babe, devojcica od 13 godina zaklana i bacena u reku savu od strane divnih ustasa 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inače nacionalni ponos se najbolje podgreva podsećanjem na žrtve srpskog naroda kroz istoriju, u borbi za svetosavlje, krs' časni i druge apstraktne vrednosti.

To čini 90% osnove srpskog ponosa, ostatak je Tesla (koji je isto zgodan za redovan sparing sa Hrvatima), ostalo je košarka, vaterpolo, ne daj bože Đoković i fazon olimpijski matematičari koji dobiju par minuta medijske pažnje neposredno nakon što osvoje nešto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znao sam da ćeš da mi podmetneš da veličam Ustaše, ali bože moj xD

Govna su i Ustaše i Četnici i Partizani, a da su u WW2 Ustaše bez premca bile najgore, to ne treba budeš doktor istorije da bi uvideo.

Kenja mi se od priče o svim tim genocidima, al' ako ćemo da poredimo, Srebrenica je bila pre 20 godina, a Jasenovac pre 70, pa je kao takva svežija i aktuelnija, jbg.

Opet kažem Milomiru je bitna subliminalna poruka stoci a ne činjenice xD

3 minutes ago, bo88gdan said:

Sve je to istina samo sto se ne odnosi na mene 

Pa dobro, odnosi se na Milomira i njegov rad :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde sam ja podmetnuo da ti velicas ustase? Imas po obicaju unapred izgradjeno negativno misljenje o onome sto ja pisem

 

Meni se ne kenja od price jer je to deo istorije moje porodice a sto se tice poredjenja Srebrenice i Jasenovca stvarno su neuporedivi, i po masovnosti i po brutalnosti 

 

sto dalje ne znaci da opravdavam ubistvo bilo koga na bilo koji nacin 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo Žon Lenon - Imedžin kod mene :D

bez nipodaštavanja žrtava i poricanja zločina, meni su npr. Partizani pobili s majčine strane pola familije, možda i više, tamo generacija prađed

radije bih šmrkao svakog dana heroin nego da to pominjem svaki dan :blek:

Pa reko si "divne Ustaše", koe reko da su divne, ja nisam xD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne kontam, ako je bilo ko činio zločine, pa i partizani, zar to ne bi trebalo napokon da se popiše i da znamo na čemu smo?

nego ćemo kao Dimon da drvimo napamet o bilo čemu kao neprosvećeni srbi

i onda furamo mi smo moderni a nisu ni dupe obrisali od pre 70 godina

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 hours ago, Srbin Hamza said:

pa i partizani

:haha: :haha: :haha:

Zamisli!

Ajmo u 2019. da popisujemo ono sto je 50 godina revidirano i zataškavano pod vladavinom tvojih ideoloških prijatelja govnara

 

1 minute ago, Srbin Hamza said:

koji degenerik moraš biti pa da lupaš minuse na ovoj temi

lupaj po drugim topicima, ovde se o mrtvima priča, čibe srbine

Potreso se lažni Šiptar oko mrtvih Srba, pa ih rasteruje

Hodajuća kontradikcija

Smeje se kad mu neko pomene algoritam jer misli da to služi samo za programiranje, priča o twitter algoritmima, posle meni kaže da drvim napamet o bilo čemu

Kojin imenom i kojon besidom bi ovu glupost krstija

Ko bi normalan, i ko bi nasmijan, ovaku tebe trpija!

Share this post


Link to post
Share on other sites

šta sad kakiš da mi je znati

na Balkanu ljudi tvrde da su ustaše klale, da su četnici klali, da su mudžahedini klali i da su partizani klali

tu ničeg novog nema

pitanje je: a koliko su klali?

npr, koji je odnos

jel 25: 25: 25: 25, pa da možeš da nastaviš da šiljiš kurac

ili je npr 40: 30: 25: 5, time redom jelte

s te strane, ti možeš verovati u jedno ili drugo ili treće, ali napokon treba da se popiše

i samim tim zapuše pojedina usta

ali ne, onako tipično srbski došao si da pričaš o pojedinačnim slučajevima. Šta bi ja trebalo, takođe da izvadim pojedinačni slučaj, npr to što su u Raškoj oblasti četnici nabijali Srbe na kolac?

Ili šta su uradili mom rođenom pradedi i njegovom bratu?

I šta ćeš dobiti, još seljačke, zaostale, pojedinačne retorike, koja ne rešava generalni problem

jer se mnogi plaše kakve će rezultate otkriti

ti npr imaš pravo da misliš da su partizani i u ustaše ponajviše klali, ali de su dokazi

nema ih jer kad ja napišem da treba popisati popijem minus

jer su srbi degenerici

jedino što imaš pravo je što ponekad zaboravim svoju šiptarsku transformaciu

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...