Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

Nema jos na njihobom sajtu ali ovo je 98% sigurno.

 

Kako Kontra magazin ekskluzivno saznaje američki sastav Slipknot održaće koncert u Beogradu 17. juna. Bend će nastupiti u Hali sportova na Novom Beogradu a u okviru svetske turneje na kojoj promovišu novi album "All Hope Is Gone".

 

Izvor: Kontra

Edited by Elderane

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doći ću na ovo ako ne budem na moru u to vreme. Moj prvi metal bend beše Slipknot, i mada sam ih koliko toliko prerastao, ne bi bilo fer da ne odem na koncert, kad se setim koliko sam se nadao da će doći pre neku godinu...

+1, samo bez odlaska na more.

Share this post


Link to post
Share on other sites

rece mladi metalac u srbiji 2009. kad se samo setim kraja devedesetih i rasprodate hale sportova na pro painu....a danas ako bi prodali dvesta karata... ali se onda likovalo i tome i ljudi si postovali svakoga ko dolazi, nije bilo izbora, pa je koncertna publika bila najodanija na svetu upravo ovde u srbiji.

 

sad je svaki balavac od 15 godina i cosavih genitalija potencijalni promoter...

 

a bucketheadu je decku lepo, pustite ga...

 

EDIT ja ne kazem da treba sada da se pojavi 50 hiljada ljudi na slipknotu iako se to desava svuda u svetu, ali barem ne mora da se pljuje. ali dobro, sto kaze gojko, kada bata malo seku i rodi se iz toga beba, onda i ne moze bolje...

 

 

sad nesto ozbiljno: u sledecih nekoliko dana, koliko saznajem iz zaista obavestenog izvora, znace se i ime promotera, te njihovo zvanicno saopstenje :da: ko prati desavanja u regionu...

 

Naravno, ona se računa u familiju xD

 

Stvarno bi bilo lepo da dođu. (:

Samo da ne bude kao sa Helloween-om. Isto je trebalo da sviraju u Hali Sportova pa su ih posle zbog loše prodaje karata prebacili u SKC. :/ Nadam se da su organizatori naučili nešto iz toga. A i "fanovi"...

to se sigurno nece desiti, jer njihova produkcija ne staje u SKC, ako je za neku utehu :D

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, ovo je jedan od onih bendova koje nikad nisam slusala... Jedna pesmica mi je bila simpaticna u osnovnoj i to je to. xD

 

(U prevodu, jebe mi se za koncert. xD)

 

+1

 

Realno imam duks Slipknota koji sam dobio za rodj (JAO ON SLUSA METAL A OVO JE METAL OVO CEMO MU UZETI!!11) To je moj jedini kontakt sa ovim bendom.

Edited by SATAN-iz Batajnice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...