Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

ja potpuno razumem i postujem sve sto govoris, ali ljudi...ljudi su to.

znas, progres ne valja, inovacija ne valja, zasto bih gradio celicnu kulu ako mi sojenica zavrsava posao...i ok je to, ali nemoj pljuvati nekoga ko pokusava nesto novo.

za mene je ovaj band jedan od bandova koji su definitivno jedan od stubova modernog zvuka. nekome se ne dopada? sto kaze nameless, nema problema, setaj.

 

ja samo ne mogu da prestanem da se uzasavam ljudi koji nikako d aprihvate da postoje metal albumi snimljeni posle '93. ODLICNI metal albumi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

a mi, oni ludaci iz podruma i katakombi smo još živi i hoćemo svoju porciju kazne za uši.

 

:da::pivopije:

 

ja samo ne mogu da prestanem da se uzasavam ljudi koji nikako d aprihvate da postoje metal albumi snimljeni posle '93. ODLICNI metal albumi.

 

 

istina, evo king diamond ne prestaje da pravi savrsene albume, npr. :razz:

 

sala mala, ima dobrih albuma u svim metal pravcima koliko god da su moderni. a i dalje mi je nekako najteze da sa ljudima raspravljam o slipknotu, ne znam zasto. tj samo pretpostavljam da je zato sto ipak ima old skul rifova koji im legnu kako treba ali sve ostalo ne mogu da progutaju a posebno ne vokal. oh, well...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja samo ne mogu da prestanem da se uzasavam ljudi koji nikako d aprihvate da postoje metal albumi snimljeni posle '93. ODLICNI metal albumi.

 

Pa ja sam do pre 2001. bio jedan od njih. Iskreno. Ne samo da nisam podnosio nove bendove, već nisam podnosio ništa što su stari bendovi radili posle 1992.

I danas od npr. 10 novih bendova ja mogu da slušam 3. Tu odmah posle 2001. se nešto desilo. Najpre C.O.B. , At The Gates, Dark Tranquillity, Slipknot, The Project hate, Decadence... Vremenom sam progutao i klavijature. Mislim, poštujte uvek u životu snagu nostalgije, inercija koju tako zovemo je veoma snažna sila. Ta sila je prilično nerazumna, ima mnogo bendova koji su popularnost stekli krajem devedesetih ili kasnije a koji su odlični. Slipknot je jedan od njih. Danas se meni čini da je metal scena globalno jača i masovnija nego ikad. Možda grešim, ali danas su se ponovo okupili svi, ko god je živ, ima na kile bendova i dobrih novih pojava, a stari su svi aktivni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istina. U thrashu nikad nije bilo vriskanja...a Maideni, ja se ne sećam ni jednog im rifa.

 

ne mogu da se složim ni sa jednom od ove dve konstatacije

 

1. ovo da nema vriske - anthrax overkill nuclear assault, forbidden... uostalom i angel of death počinje screamom

 

2. iron maiden su inspiracija ako ne svim a ono najvećem broju najbitnijh thrash metal bendova, postojali su pre njih, mnoge su nadživeli i mnoge će nadživeti, a rifova je obilje, nešto kao number of the beast ili 2 minutes rif je nešto što se ne zaboravlja

 

ja recimo ne mogu da svarim obilje bendova koji su nastali posle pantere a hteli su da budu žešći od njih, a taj slipknot je jedan od takvih, pokušao sam, ne vredi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne mogu da se složim ni sa jednom od ove dve konstatacije

 

1. ovo da nema vriske - anthrax overkill nuclear assault, forbidden... uostalom i angel of death počinje screamom

 

2. iron maiden su inspiracija ako ne svim a ono najvećem broju najbitnijh thrash metal bendova, postojali su pre njih, mnoge su nadživeli i mnoge će nadživeti, a rifova je obilje, nešto kao number of the beast ili 2 minutes rif je nešto što se ne zaboravlja

 

 

Ne, ne, ovo je bilo napisano ironično.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...