Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

hmmm neznam da li je vredno ici na ovo... mislim slusao sam SlipKnoT nesto malo... ali isao bih zato sto je u areni, zbog atmosfere i tako... mozda na kraju i odem... ipak "najoriginalniji" metal bend danasnjice se bas ne propusta HAHAHAHAHA!!! ako budem imao pare i ortak bude hteo da ide, idem i ja u fan pit xD

 

ja bih ti u svakom slucaju preporucio da pogledas Slipknot. Ja isao u decembru za Bech, i veruj mi da je ooooopasna svirka!! Doduse, bile su i mnogo zajebane predgrupe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

S obzirom na to koje bendova voliš (zaključih po postovima na temama tih bedova, a sad sam pogledao i profil), pre bih ti preporučio onaj koncert koji je dan ranije. :da::pivopije:

 

:pivopije: hmm Jon Olivu... ccc a ja da mi verujete nisam cuo ni za njega ni za taj savatage :confused::confused::confused: mislim nemojte sada da me pljujete molim vas, posto nisam imao nikog starijeg niti mladjeg da me upucuje u svet metala... sve sam sam otkrivao ... aj sad cu da vidim sta pevaju savatage...

 

a na SlipKnoT verovatno idem zbog klanja :rockdevil: i zato sto je u areni ... + vodim klinca iz komsiluka (ako ne nadjem neku ribu da idemo zajedno) i jos jedan ortak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako si sproveo to istraživenje, kad i na kom uzorku?

sistemom "podignes glavu i pogledas oko sebe", obzirom na to da je slipknot uveliko MTV band, te da su oni sada bukvalno slika i prilika tendencija muzicke industrije. da, to je sve napanjeno i nadrkano, to je metal, ali to je prosto trendi. licno se pojavljujem na koncertu sa clanicom foruma koja dve ne zna o pravoj metal muzici (sto je zapravo ne cini losom osobom, jeli :P ) ali zeli da vidi spektakl.

 

da ne pricamo o deci od 15 godina koja uspesno kombinuju rijanu i sajkosousl na ipodima. ali meni je to skroz ok ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne pricamo o deci od 15 godina koja uspesno kombinuju rijanu i sajkosousl na ipodima. ali meni je to skroz ok ;)

 

ja vodim klinca iz komsiluka 96 godiste... pa dobro bolje da slusa slipknot nego narodnjake , a i racunam kad vidi kako je dojaja na koncertima da ce malo ozbiljnije da slusa metal... :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

da ne pricamo o deci od 15 godina koja uspesno kombinuju rijanu i sajkosousl na ipodima. ali meni je to skroz ok ;)

Slazem se,samo se kompleksasi gube,valjda slusam slipknot zbog njih a ne zbog toga ko kod nas slusa...Evo recimo sto je trebao biti tokio hotel,isao bih na njih da mi se svidjaju kako zvuce bez obzira koliko mindless mainstream bila njihova publika.Live and let be ppl :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest **VaNDaL**

Uhuh..here comes the pain!   :udri: ..8 dana ostalo! 

 

Zna neko hoce li biti neki after party ili neko extra mesto za kuliranje  :rockdevil:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

sistemom "podignes glavu i pogledas oko sebe", obzirom na to da je slipknot uveliko MTV band, te da su oni sada bukvalno slika i prilika tendencija muzicke industrije. da, to je sve napanjeno i nadrkano, to je metal, ali to je prosto trendi. licno se pojavljujem na koncertu sa clanicom foruma koja dve ne zna o pravoj metal muzici (sto je zapravo ne cini losom osobom, jeli :P ) ali zeli da vidi spektakl.

 

da ne pricamo o deci od 15 godina koja uspesno kombinuju rijanu i sajkosousl na ipodima. ali meni je to skroz ok ;)

 

 

 

pa bio je svojevremeno i thrash omiljen od MTV industrije, sećaš se možda "Triple Thrash Treat"??? To i nije neku argument. Da zadire u ukuse nemetalaca, to je očigledno ali baš davati neke cifre ne znam... meni je njihova muzike (polovina opusa) sasvim ok za slušanje, stvarno nebitno kako se ta muzika zove, to mi je manje bitno... muzika je muzika, od Cece do Celtic Frosta, i ja nemam pravo da pljujem po ljudima jer vole ovo ili ono. Ja mogu da ih slušam i sebe smatram pravim metalcem - zbog jedne stvari: u jednom momentu, sredinom devedesetih, razočaran krizom thrash scene, pokušao sam da prestanem da slušam metal i da slušam neke druge vrste muzike, i - nisam uspeo, e, zato ću do kraja života biti ovo što kaže moj display name, THRASH FOREVER

Share this post


Link to post
Share on other sites

iskreno sam impresioniran.

 

 

ok, ajde necu da budem ironican, ali ukratko:

 

da li si ti iskreni metalac, uz duzno postovanje kao fellow ljudskom bicu, iskreno me ne zanima.

 

ja ti realno kazem kako jeste, metalci kao takvi ne slusaju slipknot, pocev od slinave klincadije u blekmetal majicama kojima to nije troo grim itd, do matorih koji tvrde da od kreatora nema boljih (da se razumemo, ja kreator volim, ali su ljudi koji slusaju samo jedno te isto, uskoumni, pa jesu, dakle radi se o primeru), kao i da je sa snimanjem albuma zvanicno trebalo prestati '91.

 

e sad, svako neka slusa sta voli, kao sto si i sam rekao, ali da je slipknot sada institucija koja pravi pare, a koja se ne oslanja nimalo na cinjenicu da dolaze iz metal zanra, to je fakat.

 

prosto receno, kada pomislis sliknot, najverovatnije je da neces pomisliti i na metal, ako me kapiras na sta ciljam...prosto, bend je izasao iz okvira zanra postao MTV, koliko je i rijana npr :da:

 

btw, oni siju rijanu na spejsu po broju slusanja, kad sam gledao :) :)

 

 

Edited by LeX69

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...