Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

Kako razbise... Ima svakakvih komentara, ne sporim, ali to je vec standardno. Uvijek ima i nezadovoljnih, sto da ne. Bio sam u sali, i 90% ljudi nije spustalo ruke nikako, a u pitu je bilo bukvalno prezivljavanje. Ne kazem da je zvuk bio najbolji koji sam ikad cuo, ali atmosfera jeste. KSE, prekratko da steknem utisak. Listu Slipknota imate, a KSE (prepisano sa bubnjarove set liste):

 

Farewell

Fixation

Serenade

Rose

Curse

Heartache

Diver

 

Snimaka i slika ima, ali nisu kod mene, pa ne mogu da ih kacim, a Hrvati su se pokazali kao fenomenalna publika, i nas su docekali kao da smo zagrebacki, a ne beogradski bend. Znaci, ko se god premislja da li da dodje, nece se zajebati, provod je fenomenalan.

 

Satnica u Zagrebu:

 

19:30-20:00 Hetera

20:20-20:50 KSE

21:30-23:00 Slipknot

 

Vidimo se veceras.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta prodajete karte, ljudi, jeste li normalni? :confused: Bože me sačuvaj...

Pa koj' će im, tj nam. hahah :) Kontam da su to uglavnom ljudi koji su nekako dobili karte a neće da idu na koncert, mada možda i neko ko je kupio sada prodaje jer je u frci sa kintom ili se smorio kada je pročitao utiske iz Zagreba, ili npr ljudi koji bi išli zbog KSE a sad videli da oni sviraju 20ak min.

 

siguran sam da ce i Misa Tumbas biti veceras na koncertu... slipknot je njegov dobar drugar. :D

A jok, on samo kad je na Golubarniku (ex JNA) nešto. :D Mislim da bi došao pa taman neki najcrnji goregrind da sviraju. :)

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo ovako...

koncert 8/10

moram da se ogradim da sam ja otisao tamo najvise zbog KSE.

Najavljeno je da koncert pocinje u 21h, naravno da su organizatori napravili propuste - koncert je poceo mnogo ranije! Srecom pa se nasla neka devojka i rekla mi da KSE krece da svira. Odmah sam uleteo i bila je u pravu.

Jadni oni ljudi sto su blejali napolju, cekali 21h, a dosli da vide i KSE.

Slipknot - ok, publika - extra. Lepo je bilo videti ono.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...