Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera


The Wicker Man

Recommended Posts

Guest **VaNDaL**
DSC01569.jpg

 

 

prvo smo pokushali da skontamo da l' je to on,i onda vidimo kako rulja krece da se slika sa njim,i josh neke kretenke vrishte "Jiiiim,Jiiim" , pa smo skontali xD

 

 

 

 

 

Ma nije on mator nego ga cristina sabbia iscrpila  :mhihi:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:da:

 

Ovo i ja stalno pricham ali slaba vajda... ispadnem pozer zbog takvog stava. :)

 

 

A Popboks... :) ...tuzan pokusaj PopMattersa.

Takav sajt generalno treba da postoji samo ekipa treba da se promeni.

Vord. Jbg, vic je u tome što je pozerisanje suštinski element metal kulture, tako da je posebno do jaja kad neko, uniformisan u metal uniformu po pitanju imidža, i ponašajući se u skladu sa preset-om "Kako metalac treba da se ponaša" nekom drugom kaže da je pozer :meshuggah: To za sajt, da. Ali teško je razrešiti tu tradiciju polivanja govnima određenih žanrova i insisitiranja na "pravim vrednostima" koja ima koren još u džuboksu. To je već genetski kod nekih ljudi.

 

 

Samo zelim nesto da porucim i objasnim svima onima koji nisu znali kad sta pocinje i propustili predgrupe "zbog organizatora" i sl.

 

Smatram potpuno neverovatnim i neshvatljivim da toliki broj ljudi nije bio obavesten. Koliko vas je saznalo za koncert putem interneta? Nije li to najbitniji masovni medij danasnjice?

 

 

Buduci da je to dogadjaj koji se zavrsio, informacija se sada moze naci u istom odeljku, samo pod "arhiva dogadjaja", cisto da se neverne Tome foruma ne bi oglasile. Znajuci da se ne zna za Google, malo cu vam pomoci.

 

http://www.arenabeograd.com/sr-ci/events/d...ls/103/slipknot

 

Ista satnica je bila objavljena na Last.fm, sada je uklonjena, jer se ne arhiviraju dogadjaji.

Zašto se drogiraš kad se od toga sporo i bolno umire? Ја sam mušterija a mušterija je uvek u pravu. Nemam ja ni vremena ni interesa da gledam u pasulj kad počinje koncert ako na ulaznici i plakatima piše 21h. Niti je bilo čija dužnost da to radi. Šta sad ljudi treba da pretpostavljaju da nešto nije u redu pa da za svaki koncert sto puta proveravaju kad u stvari počinje, da nešto slučajno ne propuste? Daj.

 

 

Ma prepotentne shupchine..prestao sam da citam im recenzije kad su napisali "da je neverovatno da bend poput Neznog Dalibora, koji dolazi iz provincije, ima toliku dozu asfalta u sebi" Mislim, sta ?!?!?!?!?
Hoće da kažu, "Iako su seljaci a ne pravi urbani Beograđani kao mi, zvuče kao da su hvatali 95 do centra svaki dan, pa ćemo ih mi gurati dok nas ruke, tastature i gigabajti na serveru popboksa ne zabole". u suštini, kod takvih "recenzija" recenzent više kaže o samom sebi nego o onome o čemu priča, iako nije svestan toga.

 

 

KSE je simpa, samo ja ne mogu bend nikako da shvatim ozbiljno dok onaj sa ogrtacem ima ogrtac (ili ti plast:) i secka se tamo levo-desno i prica neke potpune budalastine. Cak i da se zeza, opet mi je to budalastina..potpuna:)
Gledao sam i onaj live video, i moram priznati da sam razmišljao u čemu je stvar, da li sam ja glup pa ne razumem u čemu je fora ili šta. Nit je smešno nit mi je jasno šta to treba da predstavlja. Mrtva ozbiljna svirka a ovaj trči unaokolo kao parodija na super heroja.

 

Nije izgledao tako matoro sa Stone sourom pre koju godinu. :confused:

Seda kosa ili sede dlake u bradi jako utiču na utisak koliko je neko star. Uopšte čovek ne izgleda mator, samo je počeo da sedi, koliko vidim, bar po ovoj slici tako izgleda.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam i onaj live video, i moram priznati da sam razmišljao u čemu je stvar, da li sam ja glup pa ne razumem u čemu je fora ili šta. Nit je smešno nit mi je jasno šta to treba da predstavlja. Mrtva ozbiljna svirka a ovaj trči unaokolo kao parodija na super heroja.

 

poenta je shto je lik zajebant, uvek pravi neka sranja na sceni. plasht koji nosi je omazh/zajebancija na cover novog njihovog albuma. kapiram da mozhe delovati... pa chudno nekome ko ga prvi put vidi :)

 

tipichan primer(obratiti pazhnju posebno na deo od 3ceg minuta :) ):

http://www.youtube.com/watch?v=y_NiA50yfS0

Edited by bradilko

Share this post


Link to post
Share on other sites

dajte neke snimke mosha

 

Evo ti...

 

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=en&fs=1">
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">

 

 

 

 

Nego spominjete Roota...

 

 

 

 

 

 

andy-serkis-flushedaway-int-1.jpg+ AllenCovertsmall3.jpg= 2873954.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste, i onda Hetera pocne u pola 8? Je l' si to nasao na guglu? Ili si shvatio svoji superiornim IQom? Ili je trebalo svih par hiljada ljudi da dodje na yumetal sat pre pocetka da vidi?

 

Da si ti bio pametan koliko nisi, cutao bi.

Nisam pomenuo da je iko trebao da dodje na yumetal, ne stavljaj mi reci u usta. Bend zbog koga je vecina dosla je Slipknot i to je bilo planirano za 21:00. E, sad, oni su kasnili ko zna zbog cega, da l' maskiranje, da l' namestanje bine i opreme... Ali na njih niko nije zakasnio zbog organizatora. Hetera je pocela ranije i to jeste krivica organizatora. Sad, mi smo navikli da cekamo po sat i po vremena ispred SKC-a da pocne svirka i da blejimo i popijemo jos po koje pivo, kapiram da su neki od nas zbog toga postali lezerniji, tj. cekamo da se nesto oglasi iznutra, pa tek onda ulazimo. Ja volim da stignem malo ranije negde gde idem, za svaki slucaj. I zato sam proverio sta i kad i bio ispred Arene oko 18:20. I video sve bendove koji su nastupali. Mozda je to neka njihova fora da se vreme stavi za glavni bend, a ostale ko jebe, ne znam, nisam pre bio na koncertu u Areni. Voleo bih da, recimo, sad cujem to od nekoga ko je bio.

 

Po cenu da me banuju..momce/devojko, sta god da si..ti si retard :evotigana:

Hvala na "konstruktivnom" komentaru.

 

Zašto se drogiraš kad se od toga sporo i bolno umire? Ја sam mušterija a mušterija je uvek u pravu. Nemam ja ni vremena ni interesa da gledam u pasulj kad počinje koncert ako na ulaznici i plakatima piše 21h. Niti je bilo čija dužnost da to radi. Šta sad ljudi treba da pretpostavljaju da nešto nije u redu pa da za svaki koncert sto puta proveravaju kad u stvari počinje, da nešto slučajno ne propuste? Daj.

Triput meri, jednom seci - kaze stara narodna poslovica. Nemas interesa da proveris nesto za sta si dao pare?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pomenuo da je iko trebao da dodje na yumetal, ne stavljaj mi reci u usta. Bend zbog koga je vecina dosla je Slipknot i to je bilo planirano za 21:00. E, sad, oni su kasnili ko zna zbog cega, da l' maskiranje, da l' namestanje bine i opreme... Ali na njih niko nije zakasnio zbog organizatora. Hetera je pocela ranije i to jeste krivica organizatora. Sad, mi smo navikli da cekamo po sat i po vremena ispred SKC-a da pocne svirka i da blejimo i popijemo jos po koje pivo, kapiram da su neki od nas zbog toga postali lezerniji, tj. cekamo da se nesto oglasi iznutra, pa tek onda ulazimo. Ja volim da stignem malo ranije negde gde idem, za svaki slucaj. I zato sam proverio sta i kad i bio ispred Arene oko 18:20. I video sve bendove koji su nastupali. Mozda je to neka njihova fora da se vreme stavi za glavni bend, a ostale ko jebe, ne znam, nisam pre bio na koncertu u Areni. Voleo bih da, recimo, sad cujem to od nekoga ko je bio.

headliner kasni zato sto je to fora. ta bina se namesti u roku od 10 minuta, ali praistorijska fora je drzati publiku pod tenzijom time sto odlazes izlazenje na stage. znaci, kakva kurac bina, maske i sl.

 

drugo, na sajtu arene, kao necemu sto je najmerodavnije u ovom slucaju, stajala je ONA satnica. ljudi su se na nju oslonili.

 

ako je tvoja poenta u tome da si ti ispao mudra sova time sto si dosao u 6 popodne, a SVI OSTALI ispali debilcine, jer im na sajtu pise da Hetera roka od 8, a onda Hetera pocne u pola 8, sta onda da ti kazem...

ti u prvom postu nasisavas ljude ovde a ne organizatora, prema tome, normalno je da ce te neko nazvati debilom....

Edited by LeX69
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da skontam, u Bg-u su svirali bar 3 pesme vise nego u Zagrebu, jel' zna neko zasto je tamo skracena set-lista? I procitao sam da nije bilo dizanja i okretanja bubnja na Spit It Out-u kao u Bg-u? Jel' su imali neku frku sa vremenom, opremom? I zna li neko definitivno koliko je bilo ljudi na ta dva koncerta (odvojeno:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

u zagrebu je bila tri puta manja bina, pretpostavljam da nisu mogli da postave sve shto su hteli,chuo sam da su premeshteni iz vece sale u manju zbog slabije prodaje karata nego shto je bilo ochekivano + je bilo i nekih tehnichkih problema

 

na programu im je pisalo "curfew - 11 p.m. strictly", mozda su zato imali skracen set

Share this post


Link to post
Share on other sites

ewo je prawa lista koncerta.. :muzicar: ...ista kao na Download festu xD

 

01 (sic)

02 Eyeless

03 Wait and Bleed

04 Get This

05 Before I Forget

06 Sulfur

07 The Blister Exists

08 Dead Memories

09 Left Behind

10 Disasterpiece

11 Vermilion

12 Everything Ends

13 Psychosocial

14 Duality

15 People = Shit

16 Surfacing

17 Spit It Out

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

headliner kasni zato sto je to fora. ta bina se namesti u roku od 10 minuta, ali praistorijska fora je drzati publiku pod tenzijom time sto odlazes izlazenje na stage. znaci, kakva kurac bina, maske i sl.

 

drugo, na sajtu arene, kao necemu sto je najmerodavnije u ovom slucaju, stajala je ONA satnica. ljudi su se na nju oslonili.

 

ako je tvoja poenta u tome da si ti ispao mudra sova time sto si dosao u 6 popodne, a SVI OSTALI ispali debilcine, jer im na sajtu pise da Hetera roka od 8, a onda Hetera pocne u pola 8, sta onda da ti kazem...

ti u prvom postu nasisavas ljude ovde a ne organizatora, prema tome, normalno je da ce te neko nazvati debilom....

To za kasnjenje zbog maski, bine ili tako necega sam rekao samo u slucaju da je postojao neki objektivni razlog kasnjenja, naravno da bend veceri namerno kasni.

 

Na sta mislis kada kazes "ONA satnica"? Na onu na koju sam ukazao?

 

A moja poenta nikako nije da sam "mudra sova", nisam ja hvalio sebe niti rekao da moze neko da mi ga popusi, jer sam bio tu na vreme da vidim sve... vise je okrenuta ljudima. I nisam dosao u 18:00, nego desetak minuta pre otvaranja kapija. Jeste, napisao sam ono ostro, ali samo zato sto mi nikako nije islo u glavu da toliko ljudi nije pronaslo satnicu, to onda znaci da niko nije ni proveravao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam uspeo da skontam, u Bg-u su svirali bar 3 pesme vise nego u Zagrebu, jel' zna neko zasto je tamo skracena set-lista? I procitao sam da nije bilo dizanja i okretanja bubnja na Spit It Out-u kao u Bg-u? Jel' su imali neku frku sa vremenom, opremom? I zna li neko definitivno koliko je bilo ljudi na ta dva koncerta (odvojeno:)?

 

U Zagrebu su svirali točno 1 sat i 15 minuta.

 

Ljudi je bilo između 2 500 i 3 000.

 

Što se tiče i posjete, realno, bila je vrlo mala, što je razlog raspored sličnih koncerata.

 

 

Dan iza su Disturbed prepunili klub Boogaloo i atmosfera je bila vrhunska (preko 1000 ljudi), a večeras u Areni u gradu Varaždinu je re-unite koncert Limp Bizkit.

 

Da ne bude sumnje-nisam poseban fan nikog od navedenih, ali sam bio na prva dva.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To za kasnjenje zbog maski, bine ili tako necega sam rekao samo u slucaju da je postojao neki objektivni razlog kasnjenja, naravno da bend veceri namerno kasni.

 

Na sta mislis kada kazes "ONA satnica"? Na onu na koju sam ukazao?

 

A moja poenta nikako nije da sam "mudra sova", nisam ja hvalio sebe niti rekao da moze neko da mi ga popusi, jer sam bio tu na vreme da vidim sve... vise je okrenuta ljudima. I nisam dosao u 18:00, nego desetak minuta pre otvaranja kapija. Jeste, napisao sam ono ostro, ali samo zato sto mi nikako nije islo u glavu da toliko ljudi nije pronaslo satnicu, to onda znaci da niko nije ni proveravao...

satnica sa sajta arene. citaj malo. po njoj su isli prakticno svi oni koji su zeleli pre svega da vide heteru i zato se desilo da dodju na kraj banda.

i nije bilo malo ostro, nego si preterao, care.

 

ako i dalje ne mozs umom da obuhvatis jedini ispravan koncept, a to je da je zajebao stvar organizator(tacnije band management) a NE ljudi, onda ne mogu da ti pomognem ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti i dalje ne pratis? Satnica koju toliko pominjes i drzis uramljenu u sobi nije ispostovana.. ko god da je nasao i da se drzao nje, zajebao se

Nista ja ne drzim uramljeno, nema potrebe za cinizmom niti slicnim stvarima. Pricam, pitam, jednostavno. A, eto, ja sam nasao satnicu, usao i nisam se zajebao. Niti su se zajebali ljudi koji su bili unutra kad i ja i videli obe predgrupe.

 

satnica sa sajta arene. citaj malo. po njoj su isli prakticno svi oni koji su zeleli pre svega da vide heteru i zato se desilo da dodju na kraj banda.

i nije bilo malo ostro, nego si preterao, care.

 

ako i dalje ne mozs umom da obuhvatis jedini ispravan koncept, a to je da je zajebao stvar organizator(tacnije band management) a NE ljudi, onda ne mogu da ti pomognem ...

Citam. Napisao si "ONA satnica", nista drugo - to nije bilo najpreciznije, moras se sloziti.

Nisam napisao da je bilo "malo ostro", kako ti kazes, nego "ostro". Postoji razlika. Je l' sad ja tebi treba da kazem da citas malo?

Ne vidim jedan i jedini ispravan koncept (kao sto se to tesko nalazi i u bilo cemu u zivotu), vec kombinaciju vise faktora. Organizator I ljudi. Neko vise, neko manje, kako u kom segmentu.

 

I jos uvek mi niko nije odgovorio, na primer, da li Arena i inace stavlja vreme za glavni bend, a predgrupe ko jebe ili...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...