Jump to content

2009.06.17. *Beogradska arena, Beograd* Slipknot / Killswitch Engage / Hetera

Recommended Posts

• Replies 663
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeste, i onda Hetera pocne u pola 8? Je l' si to nasao na guglu? Ili si shvatio svoji superiornim IQom? Ili je trebalo svih par hiljada ljudi da dodje na yumetal sat pre pocetka da vidi?   Da si ti

Po cenu da me banuju..momce/devojko, sta god da si..ti si retard

imas na prethodnim stranama

Kako razbise... Ima svakakvih komentara, ne sporim, ali to je vec standardno. Uvijek ima i nezadovoljnih, sto da ne. Bio sam u sali, i 90% ljudi nije spustalo ruke nikako, a u pitu je bilo bukvalno prezivljavanje. Ne kazem da je zvuk bio najbolji koji sam ikad cuo, ali atmosfera jeste. KSE, prekratko da steknem utisak. Listu Slipknota imate, a KSE (prepisano sa bubnjarove set liste):

Farewell

Fixation

Serenade

Rose

Curse

Heartache

Diver

Snimaka i slika ima, ali nisu kod mene, pa ne mogu da ih kacim, a Hrvati su se pokazali kao fenomenalna publika, i nas su docekali kao da smo zagrebacki, a ne beogradski bend. Znaci, ko se god premislja da li da dodje, nece se zajebati, provod je fenomenalan.

Satnica u Zagrebu:

19:30-20:00 Hetera

20:20-20:50 KSE

21:30-23:00 Slipknot

Vidimo se veceras.

Šta prodajete karte, ljudi, jeste li normalni? :confused: Bože me sačuvaj...

Pa koj' će im, tj nam. hahah :) Kontam da su to uglavnom ljudi koji su nekako dobili karte a neće da idu na koncert, mada možda i neko ko je kupio sada prodaje jer je u frci sa kintom ili se smorio kada je pročitao utiske iz Zagreba, ili npr ljudi koji bi išli zbog KSE a sad videli da oni sviraju 20ak min.

siguran sam da ce i Misa Tumbas biti veceras na koncertu... slipknot je njegov dobar drugar. :D

A jok, on samo kad je na Golubarniku (ex JNA) nešto. :D Mislim da bi došao pa taman neki najcrnji goregrind da sviraju. :)

Edited by crusader84

evo ovako...

koncert 8/10

moram da se ogradim da sam ja otisao tamo najvise zbog KSE.

Najavljeno je da koncert pocinje u 21h, naravno da su organizatori napravili propuste - koncert je poceo mnogo ranije! Srecom pa se nasla neka devojka i rekla mi da KSE krece da svira. Odmah sam uleteo i bila je u pravu.

Jadni oni ljudi sto su blejali napolju, cekali 21h, a dosli da vide i KSE.

Slipknot - ok, publika - extra. Lepo je bilo videti ono.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...