Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

ali sve sto sam vishe slusao metal tako jest otkrivao nove bendove shvatio sam kolko zapravo su se oni prodali(iako nevolim da koristim tu rech) od onoga sto je bilo ranije

 

:blink:

ne mogu reci da mi je jasan ovaj deo.. kakve veze mogu da imaju svi bendovi koji nisu IF sa radom IF-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako lepo, možeš da slušaš jednu grupu koja polako menja pravac i misliš da to tako treba, a možeš da poslušaš i još neku sličnu i vidiš da ova prva mogla da ode i u boljem pravcu, tj da nije morala da uradi to što je uradila (barem ne toliko drastično).

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nemamo informacije o prostoru. Cim bude, javljam. Jedina frka je sto, da bi pustili karte u prodaju, moramo precizirati prostor, mada je In Flames pristao na oba raspoloziva. Za predgrupe, pitanje je poslato agentu, cim javi, znacete i vi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nemamo informacije o prostoru. Cim bude, javljam. Jedina frka je sto, da bi pustili karte u prodaju, moramo precizirati prostor, mada je In Flames pristao na oba raspoloziva. Za predgrupe, pitanje je poslato agentu, cim javi, znacete i vi.

 

Ma svaka vama čast, nadam se da ćete imati kakav ozbiljniji prihod od ovog koncerta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa da, Henrik Danhage je gitarista In Flames-a
ti puko? :confused:

 

onda moja greska, jer kada je sfirao Evergrey kod nas i kada sam upitao Henrik Danhage-a zasto fura majcu In Flames-a on mi je rekao zato sto ce menjati njihovog gitaristu
lik se samo zajebavao Edited by Flamey

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest ikilledthepromqueen

dal sam ko debil procitao petnaest strana i sad mi nista nije jasno :confused:

 

jel su bre te predgrupe il' ne?

jel bre tolko para il' ne?

jel bre ima karte se kupe il' ne?

mnogo neozbiljno bre

 

InFlames bre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...