Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

jedan od prvix bendova .. a da sam basx slusxala: in flames ..valjda

 

sto sam iskopala odgovor sa teme Koji bend je najzaslužniji za to što slušate metal? :razz:

 

elem, jel radi biletarnica skca subotom? znam da radi radnim danima do 8, za vikend ne znam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaja ide apsolutno fenomenalno. Nikada do sada nismo imali ovakav pocetak prodaje karata za neki koncert koji smo radili u Skc-u. I iskreno rekli bi smo vam i tacan broj da priroda naseg ugovora sa izvodjacem nije takva, da prosto tu informaciu ne smije niko da zna nego mi i oni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema vise terase. Zabranjena je za sve. Od sada, svi na parter. meni nece nedostajati, ionako je zvuk grozan gore, nista se ne razaznaje.

 

A kad bih ti zbavio stripove koji ti nedostaju? :)

 

Zajebavam se, svejedno je, ionako su pravi fanovi ispred bine :bigblue:

 

A ja sam bio na Kreatoru na balkonu iz razloga što smo ušli kad je koncert već počeo, pa nam se nije dalo probijati kroz masu. I zvuk jeste loš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od toga da ne znam s kim bih isla, ispade da nas dolazi rulja... Svi bi na Flejmse :) Jos da skupimo kintu ovih dana khm khm. Nadala sam se da ce svirati u malo boljem prostoru, em sam mala em corava, ali dobro de. I posto prvi put sviraju kod nas, bas bi mogli i nesto sa Jestera da odsviraju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaja ide apsolutno fenomenalno. Nikada do sada nismo imali ovakav pocetak prodaje karata za neki koncert koji smo radili u Skc-u. I iskreno rekli bi smo vam i tacan broj da priroda naseg ugovora sa izvodjacem nije takva, da prosto tu informaciu ne smije niko da zna nego mi i oni.

 

holy frapsicles on a stick! moram znachi uzimati kartu shto pre... chekam tjaleta da pljune kesh da mi vrati pare :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozda panicim bezveze, ali nemam poverenja u ove "obicne" eventimove karte (iz tudjeg iskustva) pa moram da pitam:

da li karta ima samo 1 hologram?

da li na poledjini treba velikim slovima da pise: "...MJESTIMA!..."

 

samo predostroznosti radi :redface:

hvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...