Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

mozda panicim bezveze, ali nemam poverenja u ove "obicne" eventimove karte (iz tudjeg iskustva) pa moram da pitam:

da li karta ima samo 1 hologram?

da li na poledjini treba velikim slovima da pise: "...MJESTIMA!..."

 

samo predostroznosti radi :redface:

Jaooooooooooooooooooooo,kakva pitanja ovde sve necu videti :udri::rolleyes::udri::no:

 

 

Ma moja je neka budjava, izgleda ko fotokopirana, a sitan natpis IN FLAMES se kao vidi....

Fals ti je karta.

Daj je meni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

toliko su me omele ove vase poruke da sam zaboravio na ono bitno (sto htedoh reci)

 

PREDLAZEM (ukoliko to vec nije nekako unapred definisano dogovorom ili rezervisano za potrebe benda)

da se umesto slucajnog izbora muzike koja ce se pustati na razglasu pre i posle nastupa Flejmsa, pustaju njihove stvari - makar sa Lunar Strain-a/Subterranean albuma (posto, osim Behind Space nece svirati nista)

zamolio bih organizatore da razmotre ovaj predlog i da se raspitaju (ako je to potrebno) da li je to ok

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne idi, donijece ti kuci, a ako se ne varam, tebi sam tek juce poslao :)

Jebem te bash u frizuru,iskljucen mi je net i do danas sam svaki jebeni dan isao u posti,skapaj!

Ako ne stigne sutra ,ima te gadjam i to sa jaja!

m/

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vrh! :)

 

Zamolio bih sve kojima trebamo poslati karte da se strpe, sve su poslate ove sedmice, kako kome koji dan, a po mom iskustvu, do ponedeljka/utorka svi ce dobiti karte... Od 2300, naravno. I to je sve od tih karata, rasprodate su, ostaju ove od 2500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...