Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Ja sam u poslednjih godinu dana toliko izasao iz kondicije, da mi je i pola sata koncerta vise nego dovoljno :) Sto u principu sucks, jer kad grupa najavi zadnju pesmu, dok svi u sali prave face i kukaju "zar vec kraj", ja se smesim i mislim u sebi "O hvala Bogu", i to su sve koncerti mojih omiljenih bendova :)

I second that :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

svirka je bila IN THE PEDU :rockdevil::pivopije:

 

ne razumem toliko kukanje oko 'behind space'...meni je jedini crnjak (mada je to prejaka rech) bilo shto nije doshao jesper. ostalo je sve savrshenstvo. znalo se da nece svirati toliko starih stvari i to je ok. ipak je sad 2009. godina. ko je hteo da chuje stvari iz 90-ih trebalo je tad da ih gleda :)

 

svaka chast ljudima koji su ih doveli, nadam se da nisu pukli pare :pivopije:

 

 

sad bih gledao opet...HOCU JOSH ! :) :)

 

 

 

 

e da...kakvi su kraljevi ispali kad su dali onom liku majicu :):pivopije:

Edited by Alex de Large

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, u mosh pitu masa likova sa Marduk i Slayer majicama :rockdevil:

Vaistinu smo smrdeli, jbg meni gaće bile mokre već na Delight. :)

 

da, posebno ti u marduk majicama.. samo se nesto mrste i guraju :razz: salim se naravno.

smrad na sve strane :) najela sam se svoje kose ko nikad do sad :no:

 

bilo je super, koncert za svaku pohvalu. sto se mene tice, mogao je jos onoliko da traje :skroman:

 

cija je ono kosa letela po bini?? :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mislim šta reći....jedan od boljih koncerata na kojima sam bio definitivno. odlična svirka, odličan zvuk, odlična atmosfera, odlična setlista. za svakog po nešto. jedina da kažem prava zamerka koju imam je to što nisu svirali behind space. to je ko da na primer metalika nije svirala seek and destroy otprilike. to su stvarno morali da odsviraju. i to što je bio malo nejasan zvuk u početku ali se brzo onkan toga razjasnilo to. sem toga, nikakve zamerke. šta reći.....likovi znaju svoj zanat

Edited by Radnaskela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au leb ti jebem kakva koncertchina... Josh uvek se oporavljam od sinocnog eventa. In Flames mi nekad beshe omiljeni bend, ali vremenom ljubav prema njima je sve vishe bledela, no sinoc se eto igrom sluchaja podsetih zashto su mi zapravo nekad bili omiljeni...Kapiram da vas boli kurac za ovo shto pishem, i da retko ko chita, ali ja jednostavno moram da se raspishem...

Decontrolled - Nishta posebno, malo smorili, ali vidi se da se trude.

E sad, ono vreme izmedju predgrupe i chekanja glavnog benda da izadje na binu, ume da traje ko chitava vechnost, josh ako si sam ufff... Svetla se gase, momci izlaze na binu, u tom momentu bejah neki 10-i red, ali kad su pocheli prvi taktovi Pinball Mapa, projurio sam kroz masu brzinom svetlosti, kao da mi je poslednje u zivotu. Uspeo sam da se zabodem u drugi red, i tu ostao do kraja koncerta, molim lepo. Josh shto su ispred mene stajale dve niske devojke, pa sam imao feeling kao da sam u prvom redu hehe. Tokom Pinballa mi se desilo neshto shto do sad nije ni na jednom koncertu, kolena su mi klecala od uzbudjenja, usne su pochele da mi drhte (to sam osetio dok sam se derao ko lud i pevao lyricse pesme), pala je tu vec i po koja suza, ali valjda su se sve emocije skupile u meni u tom momentu, jer Flejmsi su mi jedan od prvih metal bendova koje sam pocheo da slusham. I posle toliko dugih godina tu su na bini dva metra od mene...Plashio sam se samo da to uzbudjenje ne traje ceo koncert, dobro je nije, posle sam se kolko tolko smirio hahah. Publika je bila extra, osetio se mali pad tenzije negde pred kraj koncerta, ali ok. Anders je car, vidi se da je chovek zajebant i skroz ok lik. Ozvuchenje fenomenalno, ne pamtim kad je bilo bolje u skc-u. Od silnog bengovanja vratni mishici me otkidaju, tako da gledam da praktikujem shto manje pokreta. Highlight vecheri za mene definitivno Colony. Otprilike najbolji koncert na kojem sam do sad bio, realno. Uzeh i majicu pre certa, sa tour datesima na ledjima, chisto da imam za uspomenu haha. Do sledeceg Flejm eventa :pivopije: .

Edited by power slave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wau,ja sam ostala bez reci......znaci poludela sam na episode 666, only for the weak,the hive, come clarity i take this life. Grlo sam razvalila do kraja. Popila sam po koji udarac u glavu ali me nije sprecilo da ostanem u 3 redu hahaha. Imam par slika ali nisu bas nekog kvaliteta(stavicu jednu XD ) ,i nisam imala bas mogucnosti da slikam u tako dobroj atmosferi. Svaka cas i decontrolled-u sto su nas lepo zagrejali!

Naravno publika je bila predivna ma koliko god bili znojavi, agresivni, i voljni da se bacaju po drugima :D

Veliki utisak je ostavljen i treba ce mi dvesta godina da prestanem da se osecam ko majmun koji se smeska :)

IMG_8330a.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko su puta bili u peshti...ako je neko stvarno zeleo da gleda, mogao je opushteno

 

tako da ne vidim razlog za kuknjavu, bendovi sviraju nove stvari i to je ok. ne moze se ziveti od stare slave

 

Pa vidim da si duhovit jako, ali mislim da vecina ljudi ovde ima 20 godina i manje...tako da mi nije jasno o cemu ti decko pricas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

bilo je genijalno.

stvarno je super bilo, sve hit do hita, atmosfera super, hoćemo opet!

naravno, sva podrška dikontroldu!

metal je rat!

 

a naš put od banja luke do bg-a, jednako genijalan koncertu.

alkohola i razuzdanih ljudi nikad dosta..

do sledećeg puta...

METAL!

 

 

ps. 2-3!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uz sav rizik da ovde krene natezanje do besvesti, Behind Space je "trejdmark" In Flamesa.

 

Pored zhivih Only For The Weak i Cloud Connected tebi je Behind Space "trademark"?

 

njah, meni ta pesma chak i nije nishta posebno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fotke, koje ste do sada postavili su bas cool... divim vam se, kako ste uspeli da ih "uslikate" u onakvom metezu!

 

btw cekamo i da se okace slike pojedinih metalki , koje ne idu na koncerte ZBOG MUZIKE vec da bi se slikale sa clanovima benda ( a ako im se posreci, pa ucare i malkice sexa, eto radosti :mhihi: ).

Ah, da .. i da posle mogu da se hvale da su zbog toga trOO.

Edited by Montenegrina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...