Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Ne kapiram sto na drogama ne moze da bude normalan na bini vec je obavezno da se gubi :)

 

Pa samo Duxa glupi moze da ima te zakljucke, jer je verovatno glupi klinac koji se lozi da ce biti rock-star, a bice kurac. Svirace kurcu u SKCu sa 45 godina i prodavati suplje price nagojenim tinejdzerkama koje niko nece da jebe... ili ce odluciti da proba droge i prerasti u jednog od grebatora ispred SKCa kojima uvek treba 10 dinara za pivo pa posle idu po dvoje u WC da se fixnu i popuse jedni drugima. hahaha.

 

Novi album je najbolji, ostalo je pregazilo vreme i svako ko misli drugacije je retard zalepljen u 90te i slobodno moze da podesi mobilni da mu zvoni "samo u snu..." jer ce samo tamo moci da odlazi na koncerte bendova koji su, isto kao i oni, stali u vremenu.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo Duxa glupi moze da ima te zakljucke, jer je verovatno glupi klinac koji se lozi da ce biti rock-star, a bice kurac. Svirace kurcu u SKCu sa 45 godina i prodavati suplje price nagojenim tinejdzerkama koje niko nece da jebe... ili ce odluciti da proba droge i prerasti u jednog od grebatora ispred SKCa kojima uvek treba 10 dinara za pivo pa posle idu po dvoje u WC da se fixnu i popuse jedni drugima. hahaha.

 

Novi album je najbolji, ostalo je pregazilo vreme i svako ko misli drugacije je retard zalepljen u 90te i slobodno moze da podesi mobilni da mu zvoni "samo u snu..." jer ce samo tamo moci da odlazi na koncerte bendova koji su, isto kao i oni, stali u vremenu.

Ja ne poznajem Duxu ,ali ti si mi jako hrabar da ga prozivaš iza sakrivajući se iza accounta sa 2 posta.

 

Što se tiče Behind space-a jebo vas isti više smučiste mi ga :mhihi:

 

Ae :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne poznajem Duxu ,ali ti si mi jako hrabar da ga prozivaš iza sakrivajući se iza accounta sa 2 posta.

 

Što se tiče Behind space-a jebo vas isti više smučiste mi ga :mhihi:

 

Ae :pivopije:

 

Napravih ga prekjuce, nisam imao ranije, jbg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Generalno me ne cudi shto je doshlo do ovolike svadje...znas kako je to..ljudskoj bagri ne moz' udovoljis pa to ti je (bez ljutnje) ,ali stvarno...nije dovoljno shto su In Flames prvo doshli,doslovno raguzili sve zivo i mrtvo,jos trebaju da dodju da svakom ponaosob natapiraju kosu,nalakiraju nokte,da daju svakome po majicu i lizalicu,i da im doslovno ne,da ne kazem shta,vazno je da ljudi zive od svadje,a nije bitno to shto su se svi lepo proveli...

 

I ja sam zeleo Jotun,Gyroscope,Artifact of The Black Rain,i jos 20 drugih pesama,ali sam prezadovoljan onim shto sam cuo svejedno...

 

 

tako da IN FLAMES WE TRUST! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, sta bih dao da imam tvoj mozak na dan da se dooobro odmorim.

 

Pazi, nisam ga pratio kao pas od kad je dosao u BG vec sam otisao na koncert, dobro se proveo i zatim otisao kuci. Rekao sam na osnovu cega zakljucujem da nije na drogama, a to je ono sto je prikazao na bini, kako se ponasao i kako je pevao. Iskreno me boli uvo da li se drogira ili ne, samo sam hteo da rascistim onima koji nisu imali priliku da prisustvuju jucerasnjem koncertu da nije bio narkos na bini koji se gubi. A to sta je radio pre i posle koncerta, boli me uvo. Siguran sam da si ti sve video i da si ga pratio i do wc-a ako mu mozda nesto zatreba.

 

Nove pesme zvuce tvrdje nego na albumu, a ne tvrdje nego starije...mislim da je ovo svako mogao da skapira osim tebe.

 

Verovatno ces i ovde nesto pogresno skapirati pa ces da odgovoris opet u maniru jednog djubretara. Jedva cekam pa da me opet nasmejes.

 

 

:) :) :) :) :) :)

 

 

dajte bre ljudi, trazhimo dlaq u jajetu ovde.. iskreno i ja sam bio pod utiskom da je Anders malo na nechemu ali shto je Lex rekao, koga boli qrac.. lik je odradio cert da se useresh i samo se to pamti... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anders se skoro ceo dan od momenta kad su doshli motao po SKC-u i nisam ni u jednom momentu primetio da mu neshto fali. Znam da se pola ekipe tehnichara lechilo od alkohola od vecheri pre, a sa njima i Daniel. Mozda se i Anders sjebao, samo ga jache pogodilo. Ionako je mrshav :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa samo Duxa glupi moze da ima te zakljucke, jer je verovatno glupi klinac koji se lozi da ce biti rock-star, a bice kurac. Svirace kurcu u SKCu sa 45 godina i prodavati suplje price nagojenim tinejdzerkama koje niko nece da jebe... ili ce odluciti da proba droge i prerasti u jednog od grebatora ispred SKCa kojima uvek treba 10 dinara za pivo pa posle idu po dvoje u WC da se fixnu i popuse jedni drugima. hahaha.

 

Novi album je najbolji, ostalo je pregazilo vreme i svako ko misli drugacije je retard zalepljen u 90te i slobodno moze da podesi mobilni da mu zvoni "samo u snu..." jer ce samo tamo moci da odlazi na koncerte bendova koji su, isto kao i oni, stali u vremenu.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio super, bas super. Nemam sta da zamerim za svirku... Svirali su za sve pare. Decontrolled sam propustila i nije mi mnogo zao... Jedino sto mi je extra zasmetalo je onolika guzva oko uzimanja stvari posle koncerta. Bilo je mnogo ljudi koji su tu samo stajali, pravili guzvu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio super, bas super. Nemam sta da zamerim za svirku... Svirali su za sve pare. Decontrolled sam propustila i nije mi mnogo zao... Jedino sto mi je extra zasmetalo je onolika guzva oko uzimanja stvari posle koncerta. Bilo je mnogo ljudi koji su tu samo stajali, pravili guzvu.

je si bila najlepsa na koncertu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedino sto mi je extra zasmetalo je onolika guzva oko uzimanja stvari posle koncerta. Bilo je mnogo ljudi koji su tu samo stajali, pravili guzvu.

 

Totalno se slazem oko guzve za stvari. Mnogi su stajali i samo gledali bledo, jos se drkali sto pokusavas da prodjes do ljudi koji uzimaju stvari.

A da ne pricam kako je glupo sto svaku stvar placas 50din. Prvi put sam se opekla, sledeci put guram kaput u torbu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...