Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Pozdrav svim dobrim ljudima koji su bili na koncertu!

Videh da se neko javio da mu je Anders bacio majicu....chisto za zapisnik,nije istina,lol.

Ovde visoki dechko iz prvih redova koji je dobio majicu....pricha je sledeca....bacio sam mu prvo svoju majicu a onda je on pozvao nekoga iz backstagea da donese novu suvu majicu,poshto je moja bila mokra...(rekao je da smrdi,lol)....ja taj deo nisam video posle su mi preprichali....kada mi je bacio majicu nisam skapirao da je to njihova majica vec sam mislio da vracaju u publiku majice koje su doletele na stage(posle moje,doletelo je josh 2,3 majice i nechija kosa:))...tako da sam tu majicu koju sam dobio od Andersa u svom ludilu bacio nazad negde u publiku(shta je s' mozgom?!)

Sve u svemu,ako je neko nashao majicu(a jeste) neka uzhiva u njoj...u svakom sluchaju neka se javi na myspace.com/hunteralus

Pozdrav za sve iz prvih borbenih redova,mushki sam vas izgazio:).Chekao sam dugo ovaj koncert i san se ostvario,bilo je PREDOBRO!

 

:pivopije:

 

Lol.. Stao si u pocetku ispred mog druga.. jadan, razocarao se u zivot... A posle si tamo napred drzao majicu taman lepo da se sa moje pozicije nista ne vidi.. ali snasli smo se vec... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja cu, po obicaju, da ostavim koment posle 100 godina :)

meni je fakat bilo divno, jes' da smo bili mrtvi i ugazeni, ali nema veze - sve je to ljubav :wub:

i u fazonu sam 'ajmo opet sledeci vikend :)

 

haha jbt citam ovo, svi ste u fazonu kad ce ribe da kace slike, kad ono - samo muski :)

 

inace, jos malo slika, nisam videla da je neko okacio ove sa TM-a: http://www.trablmejker.com/galerija/108

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene i moju sestru je sve pochelo vec u 15h.

Bile smo ispred skc-a,

sedele na plochniku i premishljale se da li da vec tad stanemo u red za ulaz..:D

 

10 ljudi je obilazilo ulaz skc-a i predpostavljam isto radilo sto i mi.

Usli smo unutra u 17h.

Stali na mesto gde bi trebalo da posle stoji blagajna.

Sishao je moj choek i doneo mi preezent..a to je bila Jesperova trzalica..^_^

Iskezila sam se od uva do uva..:D

Oko 17 i 30h se pojavio chika iz obezbedjenja koji je rekao da se slobodno popnemo gore u kafic i sednemo,jer se josh ne postavlja ulaz..

Popeli smo se gore,seli...

Par nas je stolova odvajalo on Danijela koji je blejao na net-u,a svo vreme su tu cirkulisali Anders,Peter i Bjorn...drugi gitarista nije bio na vidiku.

Mene je bilo blam da bilo koga od njh smaram da se slikamo,ali je tu uleteo Vuk koji je bez ikakvih problema prishao Danijelu i pitao ga da li bi se slikao sa nama.

Ovaj je bez problema ustao i slikali smo se.

 

Slusali smo tonsku probu Decontrolled-a i blejali uz pivo koje smo dobili iz backstage-a..:D

 

Oko 19h se kafic zatvorio,chika iz obezbedjenja nam je rekao da je vreme da sidjemo dole,jer ce blagajna biti uskoro otvorena..:D

Sishli smo dole i ugledali rulju ispred vrata.

Onako ko kurve,stale smo odma kod ulaza,sto ljudima koji su to videli nije bilo ni malo drago..:D

Dochekali smo otvaranje prokletog ulaza u 20:30h.

Mislim da je to bilo moje najbrze izvodjenje sprinta od 15 metara..start-glavna vrata,cilj-blagajna.

Sestru sam automatski izgubila,dotrchala sam druga,izgovorila svoje ime,popela se gore,ushla u salu.

Uhvatila sam onu shipku najjache sto mogu,kao da mi zivot zavisi od nje...i drhtala od srece shto sam u prvom redu.

ALI ,iza ledja mi se pojavio CAR koji je meni i josh par smrtnika rekao da moramo da napustimo salu,jer se vrata iste otvaraju tek za 5 min.Trchali smo nazad,stali ispred vrata kod garderobe.

Najgori osecaj u zivotu.U jednom momentu prvi red,sreca,radost.Drugi momenat-vrata,ponovno chekanje,nervoza,nestrpljenje.

Dochekali smo i drugi pokushaj hvatanja prvog reda.

Uvukla sam se izmedju dva lika u prvom redu..

Mislim da su me mrzeli ceo cert..ali to je bilo to..uhvatla sam se za shipku i nisam imala nameru da je pustim.

Sestra je zavrshila negde u drugom-trecem redu...

Decontrolled je pocheo da svira.

Iskreno,predstavili su nas u najboljem svetlu,mislim da bolju podrshku Flames-i nisu mogli da imaju.

Izgledali su svetski,gubili su se ko carevi...zvuchali gromovitooo,lozili publiku...stvarno svaka chast!

Posle njih,tehnichari na bini...ugledala sam cara koji lepi set listu na pod i zamolima fotografa ispred mene da istu uslika..da vidim sta nas cheka..

 

Pogledala sam u aparat....

Prvo shto sam ugledala beshe Take this life pa Cloud Connected..pochela sam da plachem od srece..smirila se i krenula da chitam listu ko chovek od pochetka..:D

Pesme su bile savrhseno rasporedjene...znala sam da vec na pola koncerta necu imati snage,jer je tempo bio zajeban..

Ochekivala sam relativno istu listu kao u Zagrebu.

Mislila sam da TSOP nece predstaviti drugim pesmama,sem onim koje su svirali na predhodnom koncertu.

Onda sam ugledala jedinu pesmu koja mi se dopala sa poslednjeg albuma,pesma za koju sam mislila ,tachnije za koju sam bila ubedjena da nece biti a to je,Move trough me...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Spustila sam aparat,pogledala na binu,krenuli su da izlaze...

Sve je bilo onako kako treba da bude...Sve je zvuchalo onako kako treba da zvuchi..bez inprovizacija i ostalih sranja.

Dochekala sam svoje omiljene pesme,sestru koja se iznenada pojavila iza mene..

Leeches ....vrishtanjeeee

Come clarity...dolazi prvi refren..Anders dolazi ispred mene i pruza mi mikrofon...zatim mi pruza ruku..AAAAAAAAAAA

Totalnoo crniloo...vishe nishta ne vidimm..samo chujem ...i svaku pesmu pevam iz sveg glasa...:D

 

Kad se koncert zavrsio,par likova se pobuniko oko mene,u fazonu nije dovoljno trajalo..

Za mene,koncert je bio potpun,savrshen...nisu imali potrebe da se vracaju na binu,da su se vratili...naravno,ne bi bio problem! :D

Izashli smo iz sale,potpuno mokri...Od dechka sam dobila majicu IF-a i set list-u..:D

Izasli smo napolje.Stali ispred busa.Dochekali ih,zahvalili se na odlichnom koncertu,slikali se sa njima,dobili autograme..i srecni zapalili na nocni bus...:D

 

Za mene je to bilo najsavrshenije veche u posledjih 10 godina..ako ne i u celom mom jbnm zivotu! xD

 

Eto,toliko od mene..:D

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

докле год је девојчица које се ватају за шипку као да им живот зависи од ње, биће и р'н'р-а!

 

 

hahahahahahahahahah jbg :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za mene i moju sestru je sve pochelo vec u 15h.

Bile smo ispred skc-a,

sedele na plochniku i premishljale se da li da vec tad stanemo u red za ulaz.. :D

 

10 ljudi je obilazilo ulaz skc-a i predpostavljam isto radilo sto i mi.

Usli smo unutra u 17h.

Stali na mesto gde bi trebalo da posle stoji blagajna.

Sishao je moj choek i doneo mi preezent..a to je bila Jesperova trzalica.. ^_^

Iskezila sam se od uva do uva.. :D

Oko 17 i 30h se pojavio chika iz obezbedjenja koji je rekao da se slobodno popnemo gore u kafic i sednemo,jer se josh ne postavlja ulaz..

Popeli smo se gore,seli...

Par nas je stolova odvajalo on Danijela koji je blejao na net-u,a svo vreme su tu cirkulisali Anders,Peter i Bjorn...drugi gitarista nije bio na vidiku.

Mene je bilo blam da bilo koga od njh smaram da se slikamo,ali je tu uleteo Vuk koji je bez ikakvih problema prishao Danijelu i pitao ga da li bi se slikao sa nama.

Ovaj je bez problema ustao i slikali smo se.

 

Slusali smo tonsku probu Decontrolled-a i blejali uz pivo koje smo dobili iz backstage-a.. :D

 

Oko 19h se kafic zatvorio,chika iz obezbedjenja nam je rekao da je vreme da sidjemo dole,jer ce blagajna biti uskoro otvorena.. :D

Sishli smo dole i ugledali rulju ispred vrata.

Onako ko kurve,stale smo odma kod ulaza,sto ljudima koji su to videli nije bilo ni malo drago.. :D

Dochekali smo otvaranje prokletog ulaza u 20:30h.

Mislim da je to bilo moje najbrze izvodjenje sprinta od 15 metara..start-glavna vrata,cilj-blagajna.

Sestru sam automatski izgubila,dotrchala sam druga,izgovorila svoje ime,popela se gore,ushla u salu.

Uhvatila sam onu shipku najjache sto mogu,kao da mi zivot zavisi od nje...i drhtala od srece shto sam u prvom redu.

ALI ,iza ledja mi se pojavio CAR koji je meni i josh par smrtnika rekao da moramo da napustimo salu,jer se vrata iste otvaraju tek za 5 min.Trchali smo nazad,stali ispred vrata kod garderobe.

Najgori osecaj u zivotu.U jednom momentu prvi red,sreca,radost.Drugi momenat-vrata,ponovno chekanje,nervoza,nestrpljenje.

Dochekali smo i drugi pokushaj hvatanja prvog reda.

Uvukla sam se izmedju dva lika u prvom redu..

Mislim da su me mrzeli ceo cert..ali to je bilo to..uhvatla sam se za shipku i nisam imala nameru da je pustim.

Sestra je zavrshila negde u drugom-trecem redu...

Decontrolled je pocheo da svira.

Iskreno,predstavili su nas u najboljem svetlu,mislim da bolju podrshku Flames-i nisu mogli da imaju.

Izgledali su svetski,gubili su se ko carevi...zvuchali gromovitooo,lozili publiku...stvarno svaka chast!

Posle njih,tehnichari na bini...ugledala sam cara koji lepi set listu na pod i zamolima fotografa ispred mene da istu uslika..da vidim sta nas cheka..

 

Pogledala sam u aparat....

Prvo shto sam ugledala beshe Take this life pa Cloud Connected..pochela sam da plachem od srece..smirila se i krenula da chitam listu ko chovek od pochetka.. :D

Pesme su bile savrhseno rasporedjene...znala sam da vec na pola koncerta necu imati snage,jer je tempo bio zajeban..

Ochekivala sam relativno istu listu kao u Zagrebu.

Mislila sam da TSOP nece predstaviti drugim pesmama,sem onim koje su svirali na predhodnom koncertu.

Onda sam ugledala jedinu pesmu koja mi se dopala sa poslednjeg albuma,pesma za koju sam mislila ,tachnije za koju sam bila ubedjena da nece biti a to je,Move trough me...AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Spustila sam aparat,pogledala na binu,krenuli su da izlaze...

Sve je bilo onako kako treba da bude...Sve je zvuchalo onako kako treba da zvuchi..bez inprovizacija i ostalih sranja.

Dochekala sam svoje omiljene pesme,sestru koja se iznenada pojavila iza mene..

Leeches ....vrishtanjeeee

Come clarity...dolazi prvi refren..Anders dolazi ispred mene i pruza mi mikrofon...zatim mi pruza ruku..AAAAAAAAAAA

Totalnoo crniloo...vishe nishta ne vidimm..samo chujem ...i svaku pesmu pevam iz sveg glasa... :D

 

Kad se koncert zavrsio,par likova se pobuniko oko mene,u fazonu nije dovoljno trajalo..

Za mene,koncert je bio potpun,savrshen...nisu imali potrebe da se vracaju na binu,da su se vratili...naravno,ne bi bio problem! :D

Izashli smo iz sale,potpuno mokri...Od dechka sam dobila majicu IF-a i set list-u.. :D

Izasli smo napolje.Stali ispred busa.Dochekali ih,zahvalili se na odlichnom koncertu,slikali se sa njima,dobili autograme..i srecni zapalili na nocni bus... :D

 

Za mene je to bilo najsavrshenije veche u posledjih 10 godina..ako ne i u celom mom jbnm zivotu! xD

 

Eto,toliko od mene.. :D

 

:rockdevil:

 

 

mica mala!

 

.....svaka chast,ko sastav iz srpskog! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne razumem kako si dobila Jesper-ovu trzalicu, al nema veze.... :)

 

 

Vuk iz Decontrolled-a mi je doneo Jesperovu trzalicu tachnije dve...tako da,njega pitaj odake mu.

 

:P

 

 

 

 

 

 

hahahhahahahha btw,znala sam da ce ovakvi komentari uslediti...al` nema veze...

Htela sam da podelim sa svima,pa sad vi prozivajte.. :rockdevil:

Edited by NoMouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ne razumem kako si dobila Jesper-ovu trzalicu, al nema veze.... :)

 

hahaha, stvarno, i ja mislim da je Jesper samo pevac i sigurno nikad ne svira gitaru jer je retardiran i boli ga kurac, eto on oce samo da peva i tacka....

 

ne seri duco, nemoj da mracis bre, idi uclani se u neku partiju i prosipaj pamet tamo. sa veljom bi se lepo slagao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, stvarno, i ja mislim da je Jesper samo pevac i sigurno nikad ne svira gitaru jer je retardiran i boli ga kurac, eto on oce samo da peva i tacka....

 

ne seri duco, nemoj da mracis bre, idi uclani se u neku partiju i prosipaj pamet tamo. sa veljom bi se lepo slagao.

 

...jadan.... :)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

hahaha, stvarno, i ja mislim da je Jesper samo pevac i sigurno nikad ne svira gitaru jer je retardiran i boli ga kurac, eto on oce samo da peva i tacka....

 

ne seri duco, nemoj da mracis bre, idi uclani se u neku partiju i prosipaj pamet tamo. sa veljom bi se lepo slagao.

 

Da li uopste vredi da mu se objasnjava da je Jesper gitarista i osnivac benda, ali nije bio na ovoj svirci, a da se pevac zove Anders? Didn't think so... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...