Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Nisam slušao novije stvari DT-a, al ako su ostali isti, onda bi taj koncert bio verovatni fail... al za Soilwork računam ko sluša In Flames taj najverovatnije sluša i Soilwork + stariji albumi su im mamojebački + novije stvari nisu baš tako katastrofične (uslovno rečeno) kao poslednji albumi In Flamesa... verujem da bi uz dobru računicu mogao da se napravi neki korektan koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam slušao novije stvari DT-a, al ako su ostali isti, onda bi taj koncert bio verovatni fail... al za Soilwork računam ko sluša In Flames taj najverovatnije sluša i Soilwork + stariji albumi su im mamojebački + novije stvari nisu baš tako katastrofične (uslovno rečeno) kao poslednji albumi In Flamesa... verujem da bi uz dobru računicu mogao da se napravi neki korektan koncert.

otkad je vicers van benda soilwork ne da pravi losiju muziku od in flamesa, nego je ono uzasno....samo je novi kilswitch gori. ali dok je crno belih kacketa....

 

ali generalno, gojko je u pravu, prosto se ne isplati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa meni je bilo do jajca,proveo sam se jebeno dooro,gledo Flamese,sliko se sa Bjornom......drago mi je sho sam i upoznao neke jumjetalce ,moderatore,moderatorke i clanove,clanice i to tako! xD

Ocu ovo ponovo,moraju ponovo da dodju ,dzaba kurac palac Hrvatima puna tvornica kad je SKC sa iljadu srba hteo da se srusi koliko je bila doora atmosvera! Dikontroldi su dooro svirali ,onaj bubnjar jebe mamu u dupe kako svira ,alal mu mudo! Fala Bobu za plakate! m/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aneeke. Taman da se iskupi zato sto je napustila the Gathering.

 

NoMouse: Dash mi jednu od ovih trzalica ako ti netreba? Moze evo ova roze?

 

jbg,ne mogu.... :redface:

Mislim,da ne trebaju meni,ne bi ih ni uzimala :D

 

;)

 

:pivopije:

Edited by NoMouse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...