Jump to content

2009.03.28. *SKC, Beograd* In Flames


PuPaK

Recommended Posts

Prvo,nije GBR,vec GNR :)

(za to se ide na lomacu :violent: )

Drugo,nego sta su?

Nemoj mi samo reci 'emo metal'? :)

 

Kad smo vec kod toga...

 

 

EDIT:OK,zajebavam se,al' ne moz' reci da sadasnji In Flames nisu nu (il' neka pod-varijanta nu-a,sta vec)...

 

Kakav crni Emo bre nikada nisu ni bili emo ni nu! Metal from Sweden!a Lazu Gbr na lomacu da stavimo u sred Skca:):)

Mnogo pametujes-preterujes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhf...

Čemu prepucavanje

Jester Race i Whoracle su među najboljim melodic nwosdm albumima

Clayman ih je učinio velikim i pokrenuo talas američkih bendova (KSE) koji su taj zvuk miksali sa svojim hc-om na kojem su i odrasli...

I šta sad?

Zar je bitno da li će neko da moshuje ili da slamuje... isti kurac...

Sad je nekim fanovima malo glupo jer se kao podrazumeva da je core zvuk i bilo šta sa clean vokalima šit.

Ne brinite se, i dalje je to metal tako da smete da ga slušate.

Reroute To Remain i pogotovo STYE su ql albumi ali svakako nisu više death metal od nekih tamo "prosečnih metalcore klinaca" poput TBDM, BTBM ili šta već...

Meni se najviše sviđa taj, recimo modern metal termin koji skroz paše na Come Clarity album (jer ja ne znam šta je to nu, ima da se složimo oko cirka dva benda za taj tag)

A ovaj A Sense Of Purpose.... u fazonu su: "Samo da ga prodamo u više primeraka od poslednjeg Sonic Syndicate-a."

Eto, smorih se

In Flames je metal bend iz Švedske...

:rolleyes:

Edited by johndoe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ne kapiraju da su IF evoluirali tokom vremena. Postali su nesto veoma originalno...za razliku od gomile generickih melodic death bendova koji zaista dobro sviraju i imaju zaista dobre pesme ali se sve to vec culo negde...CLAYMAN je nesto savrseno, da se nisu menjali, taj album ne bi nikada nastao...albumi posle njegu su takodje ludilo,...jedini album koji cak i veliki deo onih koji vole noviju istoriju IF ne vole je STYL, koji zaista nije los ali je daleko iza R2R i Come Clarity. Sto se tice poslednjeg...ne znam sta da kazem...meni je super, to sto su refreni do bola melodicni je mozda nekome problem, ali zato ih volim, uz naravno sve ostalo sto ih krasi. Sa druge strane, pesme sa tog albuma se dopadaju mojoj devojci koja ce ici na pussycat dolls tako da razumem i drugu stranu...neki ljudi vole ovu muziku jer se retko kome dopada i kad neki takav bend postane popularan i dopadljiv siroj masi, nesto tu smrdi! Meni ne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhf...

Čemu prepucavanje

Jester Race i Whoracle su među najboljim melodic nwosdm albumima

Clayman ih je učinio velikim i pokrenuo talas američkih bendova (KSE) koji su taj zvuk miksali sa svojim hc-om na kojem su i odrasli...

I šta sad?

Zar je bitno da li će neko da moshuje ili da slamuje... isti kurac...

Sad je nekim fanovima malo glupo jer se kao podrazumeva da je core zvuk i bilo šta sa clean vokalima šit.

Ne brinite se, i dalje je to metal tako da smete da ga slušate.

Reroute To Remain i pogotovo STYE su ql albumi ali svakako nisu više death metal od nekih tamo "prosečnih metalcore klinaca" poput TBDM, BTBM ili šta već...

Meni se najviše sviđa taj, recimo modern metal termin koji skroz paše na Come Clarity album (jer ja ne znam šta je to nu, ima da se složimo oko cirka dva benda za taj tag)

A ovaj A Sense Of Purpose.... u fazonu su: "Samo da ga prodamo u više primeraka od poslednjeg Sonic Syndicate-a."

Eto, smorih se

In Flames je metal bend iz Švedske...

:rolleyes:

 

Heheh...bravo , ni ja im bolje ne bih rekao ...mnogo se qrche ovi "tr00" metalci...kao ovo novo nije metal...a qrac nije....In Flames je uvek bio originalan i shta god da su radili do sada je mnogo kvalitetnije i bolje od 90% bendova koji su ostali na istom i svirali jedno te isto...oni su samo promenili stil a i glupo bi bilo da josh sviraju onaj isti melodeath kao kada su pochinali...i ako vam se nesto ne svidja jednostavno kazite ne gotivim , nemojte da lupate gluposti ako vec nemate argumente...In Flames we trust !!! Vidimo se na koncertu nadam se...:D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzaba brej prdite In Flames je i melo death i metalcore i death i muda i penis i sise ,In Flames je In flames.......svakim albumom

su dostizali kreativni vrhunac ali na potpuno suprotnoj strani!!! Edva breee cekam konceeerrtt! :rockdevil::pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav crni Emo bre nikada nisu ni bili emo ni nu! Metal from Sweden!a Lazu Gbr na lomacu da stavimo u sred Skca:):)

Neso,preterano seres,Nesooooooo... :)

 

 

...kao ovo novo nije metal...a qrac nije....In Flames je uvek bio originalan i shta god da su radili do sada je mnogo kvalitetnije i bolje od 90% bendova koji su ostali na istom i svirali jedno te isto...oni su samo promenili stil a i glupo bi bilo da josh sviraju onaj isti melodeath kao kada su pochinali...

Pa mozda kurac jeste,ali metal nije :)

 

Haha,"samo" su promenili til muzike :uhoh::rolleyes:

 

A i sto je glupo da i dalje ostanu melo-death?

To im je donelo popularnost,a ne ovo sad :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...