Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Zamolila bih te da sljedeći put naglasiš KOJA. :)

 

Elem, kad smo već kod dugih haljina, našla sam jednu u nekom tržnom centru kome ne znam ime... Sad čekam da mi 80 jevreja padne s neba. -.-

Budući da je njen nick Anyah, mislim da je bilo očigledno na koju sam mislila. :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

u jebem ti sunce u sta se pretvorila nemacka ,a stvarno je bila kul drzava tridesetih godina prosloga veka.thor steinar je odavno zabranjen,tamo im svakodnevno unistavaju radnje.

 

:( e jebiga :( ja taman pomislio da će nas Gogzi obradovati sa nekim svežim informacija o mega cool & fensi radnjama, kad ono.... :sad: a vreme mi je da obnovim garderobu (da ne kažem da sam se ofucao kao februarski mačak) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elem, kad smo već kod dugih haljina, našla sam jednu u nekom tržnom centru kome ne znam ime... Sad čekam da mi 80 jevreja padne s neba. -.-

Haljine je najbolje i najvise se isplati siti. Sve haljine i duge suknje sam sila i super su. Tesko je naci nesto lepo i da ti dobro stoji tog tipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam danas prosla dva puta pored Usca i nesto nisam videla guzvu... Ljudi uglavnom vuku Idea kese i balone. I to pretezno matorci. Dobro, kasnije je bilo i brdo maloletnih slinavaca koji verovanto nemaju sta pametnije.

 

U svakom slucaju, ne kapiram kako im se pored Delta city-ja, Zire i svih prodavnica po Knezu i Bulevaru jos isplati da ovo otvore. Mada, kao sto je neko rekao, kod nas se preteruje sa shoppingom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nije, kad uporedite količinu tržnih centara po gradovima u evropi i kod nas, jasno je da je kod nas to dosta nerazvijeno. A i popusti, pogledajte popuste kod nas i vani.

 

Meni je drago što otvaraju tržne centre. Biće više izbora, konkurencije i biće niže cene.

Možda i sniženja dodju u naš mali grad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...