Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Aaah, bollocks.

U vreme 501 Levisa, tamo negde krajem 80ih secam se da sam uvek jurio 631 Orange Tab koje su bile uske do kraja.

Posle Bog otac nije mogao da ih nadje.

Onda negde polovinom ove decenije, videh da se opet sve to vratilo kao fazon medju britanskim ljubiteljima indie bendova samo sto su duboke bele kozne tike zamenile starke,

 

Ukratko,

Svet postaje sve neinventivniji... ranije je trebalo bar 50 godina, a sad se ceka 5 da bi neshto bilo retro.

Blah.

Edited by Vresište

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima neki derpe na faxu koji nosi to,ali pored toga nosi i zensku torbu i jos nekakva gay sranja. Mozda je to razlog zasto smatram da su mi takve farmerke gadne. :D

 

Јој, ово ме подсетило! Како сам се ја истриповала кад сам у граду срела дечка који је имао исту торбу, исту мајицу и исту мараму као ја. Људи моји, ја се стварно женствено облачим. Значи, немам неке унисекс-може-да-прође-за-дечка одевне предмете. Лош, лош трип то беше.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je veci problem u tome sto vi imate apsolutnu pogresnu ideju i viziju sta je to skinny jeans. Kladim se da ih i vidite na nekom ne bi ste ni znali da ih zapravo nosi, pogotovo danas kada su takve pantalone uglavnom najvise i nose. Imam osecaj ko da svi govorite o onim latex pantalonama, a ne skinny jeans. Da istina hipsteri uvek uzimaju manje brojeve skinnya i pogotovo ako su veoma mrsavi izgledaju ko zenske pantalone. Ali ipak skinny najbolje stoji ljudima koji imaju dobro gradjene atletske noge.

Ja licno volim stvari koje izgledaju ko da su pravljene za mene, znaci malo lufta ali da mi prati oblik tela. Ne volim kada mi nisto visi ili je previse opusteno, pogotovo mi je to vazno kod sakoa, koji sam jedva nasao odgovarajuci. Na tu logiku igra i skinny, samo da se nadje pravi broj, koji daje malo lufta i eto pobede.

 

Npr. Ne mogu da vidim sta je tacno lose kod ovog lika skroz desno(ignorisite sve ostalo osim pantalona). A ne bi se reklo ni da je mrsav lik.

actor1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neki dečkić iz moje škole nosi te uske pantalone, majicu sa V-izrezom i dugačke džempere na raskopčavanje sa onim krznom na kapuljači. :bigblue: Samo ne znam gde nađe takve pantalone, pošto je baš visok, a ima nekih 20 kila manjka.

2013-winter-solid-color-font-b-leopard-b-font-font-b-print-b-font-fur-collar.jpg

Ovako nešto, samo je još mršaviji. Ima i takvu frizuru. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je veci problem u tome sto vi imate apsolutnu pogresnu ideju i viziju sta je to skinny jeans. Kladim se da ih i vidite na nekom ne bi ste ni znali da ih zapravo nosi, pogotovo danas kada su takve pantalone uglavnom najvise i nose. Imam osecaj ko da svi govorite o onim latex pantalonama, a ne skinny jeans.

 

Možda sam staromodna al nisam ćorava :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uvek mi je bilo fascinantan konzervativizam a u određenim subkulturama, posebno u metalu/roku. Jer svi znamo kako je metal biti svoj i ne pratiti trendove, i ne podleći pritisku većine... Dok se ne nađeš sa drugom manjom grupacijom ljudi, i potčiniš njihovoj grupnoj volji i estetici. Transfer iz krda belih ovaca u krdo crnih, fak jea.

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cudno da budem "metal" u tesnim farmerkama,majici benda sa slikom albuma iz '87,lamberdzek sulji i rokerici,teksas jakni izlepljenoj prisivkama,odranim patikama iz 1983.,u lancima,cupav i masan u 2013. godini.Tamo negde sredinom devedesetih je i moglo jos da prolazi.Tada sam i nosao.Treba ici malo u korak s vremenom jebem mu mater.

Bendovi i clanovi bendova privatno obicno nose najnormalniju odecu,brendiranu,kvalitetnu,fensi,mnogi furaju i odela,kulturiska su, u trendu,a fanovi istih zabrekli u odeci kakvu su nosili isti ti clanovi bendova pre 25-30 godina dok su zivotarili po prikolicama i nisu imali sta bolje da uzmu.

Edited by sale 83 Larry Flynt
  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme sam krenuo samo skini modele pantalona i farmerica da kupujem. Al fora mi je sto imam jake butine (nisam debeo), pa mi je malo teze naci skini modele koji su krojeni za takve osobe. Naisao sam par 2 puta u New Yorkeru cini mi se na te neke special skini modele, sa malo komodnijim krojem, stvorenim za nas sa jacim butinama. I oba puta sam ih kupio. Al' steta, bas retko nalazim takve modele... Pricao sam sa drugaricom, na zapadu imaju cak i nekoliko verzija tih modela za osobe sa jakim butinama. Smor.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да има у Есбију. Продавница на Црвеном Крсту, Јована Рајића 6. Тамо узимам панталоне и фармерке, ем су издржљиве, ем су лепе и удобне, а још су и јефтине. У мају сам за укупно 4400 динара купио двоје панталона, сви ме питају где сам их узео, чак и девојке.

 

Чак се о Есбију причало на Студију Б :haha:

 

http://www.youtube.com/watch?v=a8I9JrBlKcU

Edited by Underkuruz
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...