Jump to content

Odeća


Zen

Recommended Posts

Udjoh danas u H&m u Stockholmu (na svaki jebeni ugao ih ima), uzeh dva para pantalona, teget i crne. I nisam mogao da verujem, ali dva broja manje sam uzeo... Sa 34 na 32. I super stoje, kao krojene za nas sa malo jacim butinama. Retko nalazim lone da mi stoje, al ove nakon probe, uzeh bez daljeg razmisljanja.

  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lu

Hvala, mada teško da ću baš tamo da idem. Imam traume od Batajnice, 'bem ti rodbinu. :haha:

Pančevački buvljak ftw, ipak.

Dobro, nije to baš Batajnica, nemo' se brineš.

 

Ako mislite da možete nešto da proberete u C&A, sutra, tj. danas je 25% popusta na sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gde da nadjem onaj vojni vuneni dzemper sa onim "zakrpama" na ramenima, al da je crn i velicine 38 :haha:

army shopovi i slicno imaju najmanji 42

 

slikaENGLESKI-VOJNI-DZEMPER-33374029v800h600.jpg

 

U novom sadu donose na buvljak, ali ih cene tipa 3000 din pa i više. Mada su ti džemperi jako kvalitetni to mi ipak dođe skupo jer je na vojnom otpadu u temerinu mnogo jeftinije.

 

U novom sadu donose na buvljak, ali ih cene tipa 3000 din pa i više. Mada su ti džemperi jako kvalitetni to mi ipak dođe skupo jer je na vojnom otpadu u temerinu mnogo jeftinije.

 

@Jare i LHL : hvala

 

EDIT: I da, video sam i manje džempere, meni se po rođenju nakačio "Small Frame" perk pa sam tražio za sebe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuki, ako zelis kaput bas za ozbiljne prilike, mogu ti preporuciti jednog lika iz Paracina, uvoz kaputa iz Italije, ali su cene od 50k pa na vise. A ovako neke klasicne, to vec blage veze nemam ... Ja sam prosle godine jedva nasao kaput, i to u Nikolasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuki, ako zelis kaput bas za ozbiljne prilike, mogu ti preporuciti jednog lika iz Paracina, uvoz kaputa iz Italije, ali su cene od 50k pa na vise. A ovako neke klasicne, to vec blage veze nemam ... Ja sam prosle godine jedva nasao kaput, i to u Nikolasu.

 

ne treba mi baš nešto takvo

da idem po terenu, uzeo bih, ovako mi treba za do posla i od posla

u Zari sam video prelep za 19.000, ali baš je tanak, šteta

i jedan Tom Tailor za oko 22.000, verovatno ću njega uzeti

ostalo je baš loše

 

bitno mi je da ne bude mek, ne volim kad kaput pod rukom daje osećaj ćebeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...