Jump to content

2009.05.13. *Dom omladine, Beograd* Glenn Hughes


VoivodBG

Recommended Posts

Glenn is very happy to announce that he is to perform with his band in Belgrade, Serbia on Wednesday, May 13th, 2009.

 

The venue is: Dom Omladine Beograd. (Belgrade’s Youth Centre)

http://www.domomladine.org/en_US/O-nama.html

 

Tickets should be on sale in early February from: www.eventim-yu.com and from the venue ticket office.

 

Incidentally, this will be Glenn’s first concert in Belgrade since March 1975, when he last played there with Purple during the final tour that MKIII did with Ritchie Blackmore.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja videh sasvim slučajno juče na last.fm-u. :opusteno: Ide se naravno! :rockdevil::muzicar:

 

Eto prilike da oni koji nisu išli u Dimitrovgrad 2007. isprave grešku. ;)

 

Lista koja je bila tada:

01. Stormbringer

02. Might Just Take Your Life

03. Orion

04. Mistreated/Guitar Solo

05. You Got Soul

06. This Time Around

07. Getting Tighter/Drums Solo

08. Don't Let Me Bleed

09. Steppin' On

10. You Keep On Moving

----------

11. Soul Mover

12. Burn

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja videh sasvim slučajno juče na last.fm-u. :opusteno: Ide se naravno! :rockdevil::muzicar:

 

Eto prilike da oni koji nisu išli u Dimitrovgrad 2007. isprave grešku. ;)

 

Lista koja je bila tada:

01. Stormbringer

02. Might Just Take Your Life

03. Orion

04. Mistreated/Guitar Solo

05. You Got Soul

06. This Time Around

07. Getting Tighter/Drums Solo

08. Don't Let Me Bleed

09. Steppin' On

10. You Keep On Moving

----------

11. Soul Mover

12. Burn

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Ide se!!!

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa,ne verujeeeeeeeeeeeem !!!

Naravno da se ideeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Necu prezaliti shto nisam bio u Dimitrovgradu :( ,ali evo prilike da ispravim greshku ...

Ljudi,ne znam shta da vam kazem...Pored Coverdale-a,ovaj covek ima tako dobar glas,da ja ne znam shta da kazem...Josh ako budu pevao This Time Around(ubedljivo moja omiljena pesma od Purple-a),ja cu da poludim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! E ovo sam cekao jebene 2 god. i sacekao sam :)

Vidimo se mishevi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebaše mu kevu sa cenom karte !!!!!!

S' obzirom da je AC/DC ubrzo posle ovoga,može da se desi lako i da propustim ovo :( ,sem ako u međuvremenu ne dođem do neke kinte,što je možda i moguće,ipak će za ovo moći i na dan koncerta da se uzme karta bez problema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kol'ko god da je karta, ukrashcu pare ako treba... na Hughesa mora da se ide!

ufff, kad bi imali prilike da slushamo "Hughes & Turner Project", to bi tek bilo hit :D

 

Jaoooooo,samo da čujem This Time Around i uživo i mogu da 'mrem !!! T oje tako dobra pesma...ma najbolja od Deep Purple-a sigurno!!!

Mora se otići na Hughes-a pa makar sve orelo gorelo !!!!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako neko nesto zna, gde mogu da se kupe karte, da l' su i dalje 2000, i da nije slucajno otkazano, ne daj boze, nek javi... i neku set listu, slucajno... mada ce se znati od 6og tako da ono... posto na sajtu doma omladine nema nista, debili...

Edited by KaSSa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako neko nesto zna, gde mogu da se kupe karte, da l' su i dalje 2000, i da nije slucajno otkazano, ne daj boze, nek javi... i neku set listu, slucajno... mada ce se znati od 6og tako da ono... posto na sajtu doma omladine nema nista, debili...

 

to bi i ja voleo da znam,daleko bilo da se otkaže...taman bi ih polomio sve,nebi prežalio nikad što nisam bio u Dimitrovgradu !!! Set listu koja će da kažem odprilike biti imaš gore u prethodnim postovima ... A naravno,ovom koncertu će verovatno biti slabo posvećena medijska pažnja,tako da ono...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam siguran, ali ce izgleda svirati ceo Burn album...mislim, ako ce u Bugarskoj, sto bi menjao kod nas.... tako da BURNNNI!!! :rockdevil:

 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...