Jump to content

2009.05.13. *Dom omladine, Beograd* Glenn Hughes


VoivodBG

Recommended Posts

Samo se jednog plasim, da se ne otkaze...bas sam iskusan sto se tice toga, mislim tog otkazivanja... :) ali valjda organizatori to najbolje znaju, i zasto su kartu stvvili 2000, i sve to...ne bunim se, samo nek' dodje, 'bem mu sunce...i sto neko rece, kad bi bio HTP... to bi bilo neverovatno, al' jebi ga sad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"This promises to be a very special show as part one of the set will be a unique and first time performance by Glenn of the entire BURN album in original album running order!!"... tako rece neki covek! :da: Ali rekoh, to kaze za Budjarsku! :) e sad, videcemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

AU!!!BATA HJUZ!!! IDEMO MAJSTORE. DA LI SAM MOGAO VISE DA SE OBRADUJEM? NARAVNO NE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

2000? Mars bre u picku materinu!!! :(

 

 

STA OCES SLEPCE? GLENN HUGHES JE ZIVA LEGENDA I AKO DAS 3000 ZA NEKE SERATORE KOJI SU U TRENDU A HUGHESA DATI 2000 JE SICA. ON JE KRALJ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, i ja planiram da idem, kad vec nisam bio u Dimitrovgradu. Mada sam samo ocekivao nizu cenu karte. A zasto? Zato sto su u DG karte bile negde od 300 do 600 kinti! OK, znam da je bilo pod pokroviteljstvom grada, ali opet nisam ocekivao da ce karta biti 4-5-6x skuplja nego tada. Ma svejedno... verovatno se vidimo tamo. Ipak onaj bootleg snimak iz DG-a obecava extra provod i sada!

Edited by Vule iz Kule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma opusteno, i ja planiram da idem, kad vec nisam bio u Dimitrovgradu. Mada sam samo ocekivao nizu cenu karte. A zasto? Zato sto su u DG karte bile negde od 300 do 600 kinti! OK, znam da je bilo pod pokroviteljstvom grada, ali opet nisam ocekivao da ce karta biti 4-5-6x skuplja nego tada. Ma svejedno... verovatno se vidimo tamo. Ipak onaj bootleg snimak iz DG-a obecava extra provod i sada!

 

Imash bootleg iz Dimitrovgrada :confused: :confused: :confused: Me Zezash ???

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

April 4 2009, Whisky A Go Go - Los Angeles, CA. USA

 

Crave

F U N K

You Got Soul

Mistreated

Oil And Water

We Shall Be Free

Coast To Coast

Gettin' Tighter

Love Communion

Don't Let Me Bleed

Steppin' On

__________________

Soul Mover

Burn

 

 

ne valja.... :icon_ne:

Edited by KaSSa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Sto bre ovako malo postova na ovoj temi? Stvarno sam razocaran! Na exit-u i ostalim glupostima se salomise, a batu Hughes-a legendu roka jedva ko ocesa sa po kojom recenicom!!! Pa ako dozivimo da otkazu koncert zbog slabe prodaje licno cu vas naci i jednog po jednog nauciti pameti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa prve strane oficijelnog sajta. ;)

 

http://www.glennhughes.com

 

Glenn is very happy to confirm that he has been invited back to KAVARNA, Bulgaria by his good friend Tsonko Tsonev, the Mayor of Kavarna, to perform a special free concert on Wednesday, May 6th, 2009. This is also the Bulgarian National holiday of St. George's Day.

 

The concert will take place in the evening at Dobrotitsa Square (Main Central Square).

 

This promises to be a very special show as part one of the set will be a unique and first time performance by Glenn of the entire BURN album in original album running order!!

 

 

Kakav kralj od gradonačelnika! :pivopije: On je imao važnu ulogu i u dovođenju Hughesa u Dimitrovgrad pre 2 godine. I gradonačelnik Dimitrovgrada je neki roker, pa se njih dvojica našli zajedno na nekoj večeri sa Hughesom u Kavarni i tu došli na ideju da se odradi 'cert i u Dimitrovgradu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bre ovako malo postova na ovoj temi? Stvarno sam razocaran! Na exit-u i ostalim glupostima se salomise, a batu Hughes-a legendu roka jedva ko ocesa sa po kojom recenicom!!! Pa ako dozivimo da otkazu koncert zbog slabe prodaje licno cu vas naci i jednog po jednog nauciti pameti.

 

Ajde bre komšo nemoj da se kuresaš mnogo :):):)

Stvarno ljudi,što neko ne prozbori još o ovom koncertu ?

Da li ima neko informaciju kako ide prodaja karata za sad ?????? Ako se otkaže stvarno ću da poludim,ima da ubijem nekog !!!!!!!!! A i iskreno,mogli su da smanje malo cenu karte,ipak je 2.000 mnogo za naše uslove a još + ima zilion koncerata ove godine ....

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...