Jump to content

2009.05.13. *Dom omladine, Beograd* Glenn Hughes


VoivodBG

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Nisam još uzeo kartu ali sam uzeo juče plakat od onog čiče što lepi po Knez Mihajlovoj. :)

 

Nego, je l' slušao neko Liniju za RnR sinoć na 202-jci? Trebalo je valjda da se Glenn uključi telefonom u program, ja slušao samo nešto malo dok je bio Đule iz Van Goga, inače bio pustio Real Player da snima i otišao da gledam fudbal, ali govno se istripovalo nešto, nije ništa snimljeno. :violent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedna lepa vest:

 

April 26 2009, The Gaelic Club - Sydney, Australia Muscle And Blood

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

 

 

April 23 2009, HQ - Adelaide, Australia

 

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Muscle And Blood

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

<a name="042209" id="042209">April 22 2009, Prince Of Wales - Melbourne, Australia

 

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Muscle And Blood

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Dopamine

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

 

 

kao da je ispunjavao zelje nekima na ovoj temi: Stormbringer, This Time Around, Might Just Take Your Life, Sail Away...sad sigurno idem! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono što je bilo i normalno i očekivano, ali pre par dana je i definitivno potvrdio organizator, koncert se održava u onoj najvećoj, bioskopskoj sali Doma omladine. :rockdevil:

 

To je na 202-jci bilo, reče tada čovek i još par stvari, koncert počinje u 21h, a čini mi se da je pomenuo i specijalnog gosta, al' slušao sam na nekom raspadu od MP3 plejera koji ima očajan prijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

kamo srece da je Joe, pa da chujemo kompletan prvi HTP... :D

za to bi (nechija) muda odseko!

 

no dobro... kol'ko beshe karta? 2000? 2500?

josh nsiam pazario, al' kontam da je bolje da pozhurim. samo neki kesh da zajmim, lako cu posle da vratim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, 'oce to...

 

Brate, pusti da se nadam! :) Nikad necemo cuti savrsenstvo od HTPa, jebi ga... A sto je najgore, niko i nece da dovede Turnera ovde... :no: Inace, ja bih vise voleo da cujem ceo HTP2...

 

Inace, JLT nije trenutno na turneji...niti ce biti do 21. maja...

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

kupio sam kartu i izgleda da je u domu omladine prodato samo 270 karata, e sad ne znam da li ima jos neko prodajno mesto...? mislim da je dovoljno 800 ljudi da bude da bi se odrzao 'cert...jebem li ga...jos nedelju dana pa cemo videti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo liste iz Bugarske sa ovog 'certa na kome su pičili ceo Burn.

 

1. Crave

2. You Got Soul

3. This Time Around

4. Love Communion

5. You Keep On Moving

6. Soul Mover

--------------

7. Burn

8. Might Just Take Your Life

9. Lay Down, Stay Down

10. Sail Away

11. You Fool No One

12. What's Goin' On Here

13. Mistreated

14. A 200

----------------

15. Stormbringer

Share this post


Link to post
Share on other sites

May 10 2009, Central Square Velbajd - Kyustendil, Bulgaria

 

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Mistreated

Soul Mover

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Crave

Burn

 

skratio nesto...valjda nece kod nas... :icon_ne: ne bi trebalo...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam još uzeo kartu ali sam uzeo juče plakat od onog čiče što lepi po Knez Mihajlovoj. :)

 

Nego, je l' slušao neko Liniju za RnR sinoć na 202-jci? Trebalo je valjda da se Glenn uključi telefonom u program, ja slušao samo nešto malo dok je bio Đule iz Van Goga, inače bio pustio Real Player da snima i otišao da gledam fudbal, ali govno se istripovalo nešto, nije ništa snimljeno. :violent:

 

Kako te je ukenjalo za plakat,ne verujem...Ja cimao onog na blagajni Doma Omladine,peo se gore na četvrti sprat u redakciju da pitam i gore kažu da nemaju...Videću da mi daju posle certa :)

 

 

Samo jedna lepa vest:

 

April 26 2009, The Gaelic Club - Sydney, Australia Muscle And Blood

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

 

 

April 23 2009, HQ - Adelaide, Australia

 

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Muscle And Blood

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

<a name="042209" id="042209">April 22 2009, Prince Of Wales - Melbourne, Australia

 

Stormbringer

Might Just Take Your Life

Muscle And Blood

Sail Away

Mistreated

Crave

Gettin' Tighter

Coast To Coast

This Time Around

Dopamine

Holy Man

Love Communion

You Keep On Moving

 

Encore:

Soul Mover

Burn

 

 

 

kao da je ispunjavao zelje nekima na ovoj temi: Stormbringer, This Time Around, Might Just Take Your Life, Sail Away...sad sigurno idem! :rockdevil:

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

 

Haha, 'oce to, on je na turneji sa Over The Rainbow-om.

 

Ti gosti su garant Najda i Gale :)

 

:) :) :) još samo oni fale ...

 

 

Evo liste iz Bugarske sa ovog 'certa na kome su pičili ceo Burn.

 

1. Crave

2. You Got Soul

3. This Time Around

4. Love Communion

5. You Keep On Moving

6. Soul Mover

--------------

7. Burn

8. Might Just Take Your Life

9. Lay Down, Stay Down

10. Sail Away

11. You Fool No One

12. What's Goin' On Here

13. Mistreated

14. A 200

----------------

15. Stormbringer

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta je ovo, niko ne piše?

 

Moj prvi i izuzetno negativan utisak - kašnjenje! Morao sam da odem posle Gettin' Tighter, prve taktove This Time Around sam čuo sa stepenica već. :violent:

 

Aj što je bila predgrupa a 90% ljudi nije imalo pojma da uopšte treba da bude, neka su oni počeli tačno u 21, svirali tih 20-30 minuta (inače su dobri bili, i ja sam generalno za to da predgrupe treba podržati, da ne shvati neko pogrešno, jedino je problem što nigde nije pisalo da će biti i predgrupa), Hughes je mogao 'ladno da počne i pre 22, ali ne, predgrupa je počela nešto oko pola 10 valjda a Hughes tek u 22:40! A da napomenem da su Hughes i ekipa stigli u Beograd dan pre koncerta, dakle više nego dovoljno vremena da sve bude spremno za blagovremen početak! 'Ebem ti organizaciju, a posle ljudi pljuju na Legacy i Terra Nostru, da je ovima sinoć Hughes stigao u 9 uveče poput Haggarda onda zbog čukanja u Rumuniji, koncerta ne bi ni bilo!

 

Ja bio u prvom redu, nije baš ponajbolji bio zvuk, više se čulo binsko ozvučenje, bas je bio preglasan, i nije nešto posebno nadjačavao ostalo ali je u pojedinim trenucima baš gadno udarao na bubne opne.

 

E sad generalni utisak o tih ~1h svirke što sam čuo, OK bilo, ali nekako mi bolje bilo u Dimitrovgradu, imam utisak da su tad i manje smarali sa raznoraznim solažama (ili sam ja sad zbog tog svog cajtnota bio malo manje in the mood za solaže), ovo je bilo ne na svakoj nego na pola pesme neka solaža...

 

Ko je onaj bubnjar jebote, istripovao sam da je iz Thresholda (isto crnja)? :) A vala ni ove ostale ne znam, na prošlom sam bar JJ Marsha znao.

 

E da, publika je bila gej. :da: Očekivao sam da bar na početku koncerta na Stormbringeru bude ludnica, al' đavola, ne mogu da se setim da sam nekad bio u prvom redu a da ne da me niko ne gura na ogradu nego je iza mene bilo mesta da stane još neko.

 

Set lista za tih oko 1h koliko sam ja bio:

01. Stormbringer

02. Might Just Take Your Life

03. Crave

04. Sail Away

05. Mistreated

06. Getting Tighter

07. This Time Around

 

Solaže da ne računam, bio je jedan duži guitar solo pre Mistreated i još gomila manjh što guitar, što drums, što bass, što ona vokalna loženja.

 

Neka neko dopuni za posle, kontam da su bile You Keep On Moving, Soul Mover, možda još neka novija i/ili Coast to Coast i obavezno Burn za kraj.

 

 

EDIT: Ako neko ima slike, neka šalje ovde: http://www.glennhughes.com/tourpix.html

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest piggor

Sjajna svirka, još bolje nego u Dimitrovgradu, a publika je bila odlična, bez obzira na to što nije bilo guranja - pa Hughes baš i nije za šutke? Meni su prijale sve solaže, a i džemovanje na Gettin' tighter. Mislim da je i Hughes zadovoljan, ne bi se onoliko zahvaljivao i obećavao da će ponovo doći. Njegova energija je neverovatna, dao je sve od sebe, skakao i jurio po bini... Žao mi je što JJ Marsh više ne svira s njim, mada je i Kollman odličan, ne može mu se ništa zameriti. :rockdevil::D Klavijaturista je isti onaj koji je bio i u Dimitrovgradu, Anders Olinder. Malo kritike na organizaciju, zbog kašnjenja, ali vredelo je čekati, siguran sam da će sledeći put biti bolje. Setlista je izgledala ovako:

 

Stormbringer

Might just take your life

Crave

Sail away

Mistreated

Gettin' Tighter

This time around

Don't let me bleed

Love Communion

Steppin' on

You Keep on Movin'

 

Soul Mover

Burn

 

 

Jedva čekam da nam se Hughes ponovo vrati!

 

P.S. Kako se zove predgrupa? Bejahu dobri i oni, ja znam samo Zafu, mada mi i onaj frontmen nešto poznat... Rekoše da su snimili pesmu sa Hughesom i da će biti na njihovom albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...