Jump to content

2009.05.13. *Dom omladine, Beograd* Glenn Hughes


VoivodBG

Recommended Posts

Ma ne baš šutke. ;) Bilo bar skakanja na početku Soul Mover? Tu sam u Dimitrovgradu bio prijatno iznenađen, svi bili počeli da skaču, al' ono normalno svako na svom mestu bez guranja, to je baš lepo bilo izgledalo. :da:

 

Au, pa to bilo još više pesama nego što sam očekivao!

AAAAAAA! Fakin' organizacija! :violent::udri: Jes' da sam sve osim Love Communion čuo u Dimitrovgradu, al' svejedno, bedaq...

 

Predgrupa Spank ili tako nešto. :ph34r: Tu su bili neki članovi Kissera koliko sam skontao a neke znam ali nemam pojma odakle :) , + jedna od pratećih vokala (Bojana, ona sa kraćom crvenom kosom) je pevala u par manje poznatih bendova, uglavnom neki Nightwish tributei i slično.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vagam ceo dan kad mi je bilo bolje, sinoc ili u Dimitrovgradu...neka bude egal. Mislim da sam sinoc mnogo vise bio zabezeknutiji Hjuzovim vokalom nego prvi put, no kol'ko se secam prvog puta nije imao tol'ko improvizacija, a kao i crusader, cenim da ni tada nije bilo ovol'ko soliranja/improvizacija/etc. No, to mi ich nije kvarilo utisak, pre svega jer je set sveukupno trajao sasvim pristojno (circa 1h:45min), i sto je odsvirano ljudski, i sto je uzivanje gledati/slusati ovog coveka live :]

Sto se tice sutki/guranja/etc, ne znam je l' si provalio da je prosecna starost ljudi sinoc na koncertu bila sigurno 30/35 godina, pa i vise ;) 'Ajde ja, verovatno mi je i cale bio u mladjoj kategoriji sinoc :) Ok, lecka preterivanje...ali ne mogu da ocekujem od tih ljudi da skacu i prave takvu vrstu atmosfere. Ja sam ga kao i pre, izbangovao na "Burn" (no nije to to bez kose :) ), i uglavnom "mirno" gledao 'cert uzivajuci u zvuku. Sail away, djea! Kad rece poseta, prijatno sam iznenadjen...

A predgrupa, Spank, kako vec, nisu mi se svideli, zvuk klasican "predgrupaski", jedini plus je bila ona leva backing vokalica :wub: no udeo njih dve mi je lecka nejasan, s obzirom da sam ih slabo cuo, ali kao eyecandy efekat vrse posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio sjajan, mogu reci da sam bas uzivao! Nazalost nisu odsvirali "You Fool No One", ali je zato isla "Sail Away", tako da sam opet zadovoljan.

Svidjele su mi se one podugacke vokalno-instrumentalne improvizacije na "Mistreated" i "Gettin’ Tighter". Nimalo me nisu smorile, naprotiv – bilo je uzivanje to pratiti.

 

Dom omladine odlicno popunjen. Nikad vise matoraca na jednom koncertu (i nikad manje SKC-oriented metal klincadije ;))!

:pivopije:

 

Na pola koncerta sam primjetio jednu kameru gore na galeriji, sasvim lijevo, koja je to sve snimala, pa kontam da se uskoro moze ocekivati neki bootleg ;)

 

Kako Hughes rece - "God bless Serbia!".

:pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve u svemu fenomenalan koncert,ne znam šta bih rekao još,sve su rekli ljudi pre mene!Jedina zamerka zbog kašnjenja,mada ajde da to zanemraimo/oprostimo,ipak je bilo fenomenalno posle ... This Time Around je otpevan cao na Californiji '74 god. nemam reči,oduševljen sam stvarno,krcato u Domu Omladine,atmosfera na nivou,sve ...

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...