Jump to content

2009.05.24. *Klub Boogaloo, Zagreb* Arch Enemy


Pavao

Recommended Posts

Mislim da raspored još nije objavljen, ali računam da bi AE trebali izići na stage u 21.30 ili najdalje u 22 sata.

 

Do glavnog kolodvora je vrlo blizu, maksimalno 10-munuta pješke, ali uvijek možeš izići i 5 minuta prije kraja koncerta, ne treba ti igrati veliku ulogu.

 

Ja možda odem samo na Mercenary i malo pogledam AE, a sigurno tamo neću visiti do ponoći. To je večer prije radnog tjedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Napisao sam već jednom da sam kupio kartu za koncert i da sigurno idem. Javi se na PP da osmislimo nešto.

 

@Pavao, @Nameless

Imate li pojma kakva je satnica najavljena? Postoji voz u 23:50 kojim se možemo vratiti u Beograd. Po Google mapi, od kluba do glavnog kolodvora je 10-15 minuta laganog hoda. Ako Arch Enemy završi do 23:30, trebalo bi bez problema da stignemo. Ima li smisla ovo što pišem?

 

Prema mom iskustvu sa koncertima u Zagrebu, i kad se najavi da će sve početi na vreme, to ne znači da neće debelo da zakasni. Spremi se ti za čekanje jutarnjeg voza u 6 sati. Neće ti biti teško kao meni u februaru, ipak je sada mnogo toplije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I bolje da čeka 6, da ne ispadne da je došao u Zagreb samo zbog koncerta i da odmah ide nazad. Jeste da noću na ulicama nema žive duše, ali ništa ne fali da se prošeta do centra i nazad, sve je osvetljeno, ima šta da se vidi.

 

Nije bas da nema zive duse.

A sto se tice mjesta - nakon konca imate cugat pred Boogaloo-om, ili picit u Runu, ili u neki od parkova. Ekipe ce sigurno biti ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da raspored još nije objavljen, ali računam da bi AE trebali izići na stage u 21.30 ili najdalje u 22 sata.

 

Do glavnog kolodvora je vrlo blizu, maksimalno 10-munuta pješke, ali uvijek možeš izići i 5 minuta prije kraja koncerta, ne treba ti igrati veliku ulogu.

 

Ja možda odem samo na Mercenary i malo pogledam AE, a sigurno tamo neću visiti do ponoći. To je večer prije radnog tjedna.

Hvala ti za info. Molim te, kad budeš saznao satnicu, postavi ovde, od toga mi zavisi plan puta.

 

Ostalima hvala za savete i ostale informacije, ali meni bleja do jutra u ovom slučaju nije opcija, ili ću da stignem na voz ili ću da spavam u Zagrebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

OT: Pa teško da će ikoga sresti na ulicama, pogotovo kasno u večer prije ponedjeljka. Zagreb je općenito vrlo mrtav grad, strog i hladan.

 

Možeš sresti par slučajnih prolaznika i to je to. Izuzev ako ipak nisi za tu opciju da cugaš satima do ujutro s nekima u parku. Ja sam nakon 25. godine s tim definitivno prestao i raskrstio -))

Edited by Pavao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...