Jump to content

Generacija Bez Budućnosti


Vlladimir

Recommended Posts

Nije valjda da nema teme o ovom kultnom vojvodjanskom bendu...Još uvek su aktivni, a početkom devedesetih imali su kultni hit Olovna Jutra, kao i odličnu stvar ''Ne Predaj Se''. Za sobom imaju samo jedan oficijalni album. Od originalne postave, ostala su samo dva člana.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam plocu Vol.1 koju je izdao Branko Kunovski (Predskazanje records) pocetkom devedesetih a pre toga je izasla singlica "Da je jug pobedio".Gledao sam ih na koncertu godine u Spensu 1994. i bili su izvanredan bend (za nase prostore),uz Ritam Nereda,Direktore i Saht najslusaniji u to vreme.Inace prva generacija srpskih OI! bendova uz primese ska zvuka.Totalna podrska ako i dalje rade.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja i 7'' i LP, a imam i onu kasetu (isto predskazanje tapes) back in the dayz, sa demom i live in LINEA, na omotu leshevi sa juzhnjachkom zastavom i pishe DA JE JUG POBEDIO

 

lp je bio collabo CARLO recs i PREDSKAZANJA

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam ja i 7'' i LP, a imam i onu kasetu (isto predskazanje tapes) back in the dayz, sa demom i live in LINEA, na omotu leshevi sa juzhnjachkom zastavom i pishe DA JE JUG POBEDIO

 

lp je bio collabo CARLO recs i PREDSKAZANJA

 

 

Dobar si nego sta si se raspisao,ne lici mi na tebe...?

Ako resis da rasprodajes nesto od OI/Punk/HC vinila javi na PM...

Edited by Mr.Hate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam plocu Vol.1 koju je izdao Branko Kunovski (Predskazanje records) pocetkom devedesetih a pre toga je izasla singlica "Da je jug pobedio".Gledao sam ih na koncertu godine u Spensu 1994. i bili su izvanredan bend (za nase prostore),uz Ritam Nereda,Direktore i Saht najslusaniji u to vreme.Inace prva generacija srpskih OI! bendova uz primese ska zvuka.Totalna podrska ako i dalje rade.

 

Jel znas mozda sta se desava sa tim Kunovskim? Covek je nestao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel znas mozda sta se desava sa tim Kunovskim? Covek je nestao...

 

 

Veruj mi da ne znam,culi smo se svakog dana pocetkom devedesetih oko snimanja muzike i njegovih izdanja na kasetama,intervjuima u Predskazanje zinu ali ima sigurno 15 godina kako nismo u kontaktu.Trebalo je da se pojavi u Bozidarcu 1994.kad smo svirali sa Bombom za sistem iz Kraljeva ali nije dosao i od tada se nismo vise culi.Znam samo da on sad ima preko 40 godina,mozda se posvetio porodici...

 

 

 

zar nije bio u tvorzi zbog zemunske sinagoge?

 

sad verovatno radi za muriju.

 

EDIT : ko ima DIVERZANTE, nek nabaci negde, treba mi ona stvar GOMILA SKINHEDA NA TEKMU IDE...

 

 

To za sinagogu ne znam da li je on ucestvovao,nelogicno mi je.Znam samo da je imao problema kao i svi ostali posle onog sranja 1997.

Bog te mazo pa Diverzanti su imali split kasetu sa nasim "Puni mrznje",kad je to izaslo bio je bum na demo sceni i odmah zatim prvi skin festival u Lazarevcu 1993. gde je sviralo desetak bendova iz cele Srbije.I ja bih voleo sve to da nabavim... :frown:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama druze!

...jos kad bi mogao da mi kazes sta se desavalo sa Puni mrznje, bio bih ti vecno zahvalan. Imam par njihovih pesmica. "Drugovi moji" je odlicna pesma.

 

Jel si slusao nekad bend Nikad vise? Mislim da su i oni iz Jagodine. Imali su hitcinu "Stari Dzon". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama druze!

...jos kad bi mogao da mi kazes sta se desavalo sa Puni mrznje, bio bih ti vecno zahvalan. Imam par njihovih pesmica. "Drugovi moji" je odlicna pesma.

 

Jel si slusao nekad bend Nikad vise? Mislim da su i oni iz Jagodine. Imali su hitcinu "Stari Dzon". :)

 

to i ja znam, brate, a kamoli Mr Hate

 

a PUNI MRZHNJE su stvarno hit bend, tu je isto beshe svirao Arsa iz Savrshenstva :rockdevil:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala na informacijama druze!

...jos kad bi mogao da mi kazes sta se desavalo sa Puni mrznje, bio bih ti vecno zahvalan. Imam par njihovih pesmica. "Drugovi moji" je odlicna pesma.

 

Jel si slusao nekad bend Nikad vise? Mislim da su i oni iz Jagodine. Imali su hitcinu "Stari Dzon". :)

 

 

Puni mrznje ne rade odavno,clanovi se rastrkali a od njih je nastao bend Nikad Vise (znas da je ponovljena pesma "Ko je huligan").Puni mrznje ima demo sa 9 IZVANREDNIH pesama a demo Nikad vise sa 6 pesama je izasao prvo kao kaseta a kasnije kao singlica 7" u ogranicenom broju primeraka.

Arsa iz Savrsenstva NIKAD nije svirao u Puni mrznje,taj Arsa na kog mislite (njegovo ime pise u postavi benda) je sasvim druga osoba.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puni mrznje ne rade odavno,clanovi se rastrkali a od njih je nastao bend Nikad Vise (znas da je ponovljena pesma "Ko je huligan").Puni mrznje ima demo sa 9 IZVANREDNIH pesama a demo Nikad vise sa 6 pesama je izasao prvo kao kaseta a kasnije kao singlica 7" u ogranicenom broju primeraka.

Arsa iz Savrsenstva NIKAD nije svirao u Puni mrznje,taj Arsa na kog mislite (njegovo ime pise u postavi benda) je sasvim druga osoba.

 

Imam samo 4 pesme od NIkad vise, a medju njima nije ponovljena "Ko je huligan"..zato nisam znao...+ je snimak 10 puta losiji nego kod Puni mrznje.

 

Inace, da se vratimo na GBB. Prijatelj mi rece da je video nekog iz benda (najverovatnije pevaca) u jednoj emisiji na jew92 kako radi za neku NVO organizaciju. Cilj te organizacije je briga o ciganima i ostaloj bagri. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedan clan benda je jevrej, tako da dosta smesno deluju neki tekstovi, ali dobro, sta znaju deca :)

 

kol'ko si ti jadan chovek, mada poshto zhivish u nekoj pripizdini u Vojvodini i preci su ti Madjari (a to znachi da si plavi patlidzan :rockdevil: ), oprashta ti se...

 

ima ovog iz GBB u onom doku o NS punk sceni sa nekim ciganima

 

daj slikaj tu singlicu NIKAD VISHE ako imash :rockdevil:

 

ko je izdao to?

 

verovatno shtampano u Arandjelovcu, koji je to raspad :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

kol'ko si ti jadan chovek, mada poshto zhivish u nekoj pripizdini u Vojvodini i preci su ti Madjari (a to znachi da si plavi patlidzan :rockdevil: ), oprashta ti se...

 

ima ovog iz GBB u onom doku o NS punk sceni sa nekim ciganima

 

daj slikaj tu singlicu NIKAD VISHE ako imash :rockdevil:

 

ko je izdao to?

 

verovatno shtampano u Arandjelovcu, koji je to raspad :rockdevil:

 

 

Evo matori da ti zacepim tu lajavu gubicu,pise i ko je izdao.Tek toliko da znas kakav smo raspad bili.

 

DSCN0331.jpg

 

 

Imam samo 4 pesme od NIkad vise, a medju njima nije ponovljena "Ko je huligan"..zato nisam znao...+ je snimak 10 puta losiji nego kod Puni mrznje.

 

 

Neko je skinuo sa loseg snimka (kasete koja je verovatno bila 68-ma kopija) i napravio mp3 koji ima cela Srbija.Ja imam originalnu kasetu iz studija (prvi snimak) koji se izvanredno cuje a snimano je kod Vuje u Kg naravno (Februar 1995.).Svi demo bendovi su onda snimali u Cesnjaku.

A Puni Mrznje demo je sniman dve i po godine pre Nikad Vise i to u podrumu gde su se obavljale probe pomocu cetvorokanalne miksete!Bubanj nije cak ni ozvucavan.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

kol'ko si ti jadan chovek, mada poshto zhivish u nekoj pripizdini u Vojvodini i preci su ti Madjari (a to znachi da si plavi patlidzan :rockdevil: ), oprashta ti se...

 

Moj grad je pojam kulture za tvoj ciganski grad, kretencino :D

Ipak, retardima se sve oprasta...do jednom :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh sunce ti :rockdevil:

 

svaka chast :mrgreen:

 

napisah u arandjelovcu, poshto je tamo Gvido (No time to be wasted recs) shtampao 90ih Solunski Front - Mali svet 7'' i Distress - Put u raj 7'' koji su samo takav krsh

 

Hvala na komplimentu...

Nisam znao da je to radjeno u Arandjelovcu,slusao sam taj Solunski front (Kunovski mi je snimao) i dopadalo mi se.Gvido i fanzin koji je radio,vidjao sam to kod Vuje al ne mogu da se setim kako se zvao taj zin...?Jel se bese Gvido pojavljuje i u Balkanskom spijunu kad idu oni pankeri ulicom pa se sklanjaju braci Cvorovic sa partijskim znackama? :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa to je ta ekipa, verovatno ima i Gvida. Te njegove ploche su na ceni van, a i ovde u Srbiji, poshto su izashle u malom tirazhu, a i Gvido se tad druzhio sa japancima BATTLE OF DISARM koji su se jako primali na ex-yu bendove i onda je npr. 1/4 vinila slao u Japan.

 

Posebno je na ceni 2 MINUTA MRZNJE 7'', za to se ujeda :rockdevil: mada mozhe da se zabode i za male pare, ako neko ne zna vrednost. Kao shto je jedan moj jaran uzeo BLOODBATH LP za 8 evra u nekoj nemachkoj muzichkoj prodavnici i prodao ovde u Srbiji za 50 haha

 

a za fanzine, radio je on pun kurac fanzina...

 

odosmo u offtopic, al nema veze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...