Jump to content

Sise ili dupe


oʞɾoƃ

Sise ili dupe?  

214 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@sale i paice

 

Prica bi imala apsolutno takav nastavak u hefestovskim paralelnim univerzumima i autostoperskim vodicima kroz galaksiu :)

 

A cinjenicno stanje kae - djevoika dosla na festu, lagano obucena jerie jul bio u svom punom jeku... Ali kako to nekad zna da bude (jer letoe varljivo, a srce ti zavodljiiivo), dune blagi povetarac, veliki nepriatelj bubrega i stidnih podrucia

 

U zenskom wc-u se nabilo 20 slicnih takvih bedevia... Popravlja se sminka, menja tampon, samonadrazuie se u tainosti usled naleta sladostrasti... Sto nekome da prodje mladost cekauci red u tom haosu, paklu i organizovanoi prostitucii... Svakako joi se bolje cinilo drustvo 4 lika, koeie mrzelo da odu na soranje u prirodu

 

Inace se doticna bavi kreni-kreni densingom (saznato iz prve ruke), malo egzibicionizmia nie ubilo macku naopacku... Dr. Mutisa bi rek'o- sveie to normalno za nju

 

Suma sumarum (valjda sam lepo napisao, da me ne ukori Carli grammar latin nazi) - mi dobismo mekico striptiza za dz (lik stoe pisao se sutradan lupao po celu, sta sam nocas propustio stail), ona u mnogo zdravioi atmosferi presvukla krpice... Svi srecni, svi zadovoljni, moglo bi se reci... Kao :)

 

Cica-mica, otprilike toe ta prica

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...