Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Auuuuuuuu....al' su mu jebali kevu s' cenama !! Stajanje A Levo-Desno....kako znam i umijem moram skupiti pare !! Ovo ostalo je sve predaleko...tribine su gey (i skupe za uzitak koji pruzaju) !!

 

Moram priznati da su stvarno preterane cene !! :no:

 

 

EDIT:

Evo i ovde slika koju je djuk postavio:

kategorije.jpg

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

bice dosta ljudi jer ce dolaziti i sa strane, ali ne verujem da ce u ovoj krizi puno njih dati ovolike pare, stvarno nisu normalni, deru ljude...

 

Jel ti to provereno za 3.000.000 ??

Ja mislim da je mnogo manje (manje od milion)

Edited by DBrave

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cene su nenormalne ali mislim da racunaju da ce pokupovati karte ljudi sa strane posto su im svi koncerti rasprodati jer u Srbiji nema pun stadion ljudi koji imaju ovoliko para za koncert.

Edited by BLACK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas me interesuje koliko karata planiraju da prodaju !! Da je samo do publike iz Srbije...maximum maximuma s' ovim cenama je 20 000 .... jedino ako kontaju da jos toliko dodje sa strane, sto je apsolutno nerealno !!

 

Pričajte vi šta hoćete o Mejdenima, ali bar su koliko-toliko prilagodili kartu nama.

Zato su Maideni ipak bend nad bendovima !! ;)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da...

one od 3900 nema poente kupovati jer su bas bezveze

5500 su normalne, znaci stojis na sred stadiona blize bini, iza onih fanova

a moze i ove od 4300 mada tu si vec prilicno daleko

 

 

Moze li neko da mi odgovori gde ste pronasli informacije o kartama i rasporedu na stadionu? Molim vas za brzi odgovor, jer mi se vec javilo dosta ljudi iz inostranstva koji mi traze da im kupim karte.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Al' su šugave ove za 4 soma... Mogli su stave i neke od 2-3 'iljade ako neko hoće da sluša napolju. Čekam ja neku nagradnu igru... :)

 

Ne znam koliko tačno karata će biti pušteno, ali mislim da će da ga rasprodaju na Svetog Živka...

 

@Olja

http://www.komuna.com

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala puno Lazo, ovaj moj je u fazonu da ide u BG i da ceka u redu za karte kad se puste u prodaju jer je prosli put "izvisio" u Budimpesti, jer se nadao da ce kupiti preko neta. A da ne pricam sto ce se ovamo "preseliti" pola Budimpeste i srecnika koji nisu nabavili kartu za tamo....jer se kod njih Arena prodala u roku od 25 minuta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Cene su nenormalne ali mislim da racunaju da ce pokupovati karte ljudi sa strane posto su im svi koncerti rasprodati jer u Srbiji nema pun stadion ljudi koji imaju ovoliko para za koncert.

 

Slažem se apsolutno ...

 

 

heh, ma ajte molim vas ovo se neko igrao sa Photo Shopom :mrgreen:

 

Nije ni to isključeno :) :) :)

 

 

Hvala puno Lazo, ovaj moj je u fazonu da ide u BG i da ceka u redu za karte kad se puste u prodaju jer je prosli put "izvisio" u Budimpesti, jer se nadao da ce kupiti preko neta. A da ne pricam sto ce se ovamo "preseliti" pola Budimpeste i srecnika koji nisu nabavili kartu za tamo....jer se kod njih Arena prodala u roku od 25 minuta.

 

Strance boli TUKI koliko košta karta,sve će to stoka buržujska da rezerviše preko neta a mi ćemo da popušimo KARU samo tako dok skupimo kintu :( :( :(

Edited by Ronnie_Wood

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pričajte vi šta hoćete o Mejdenima, ali bar su koliko-toliko prilagodili kartu nama.

Volim ja AC/DC, ali da dam 4000 da stojim u 3 pizde materine od stejža... ma jebo vam pas mater.

 

agree

majke mi preterase... jesu culi oni da ce da bidne finansijska kriza uskoro???

 

Al' su šugave ove za 4 soma... Mogli su stave i neke od 2-3 'iljade ako neko hoće da sluša napolju. Čekam ja neku nagradnu igru... :)

 

Ne znam koliko tačno karata će biti pušteno, ali mislim da će da ga rasprodaju na Svetog Živka...

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...