Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

bull, ja sam shvatila sa crteža da fan pit ulazi u onu kategoriju od 9k rsd.

il sam ćorava il je tako , a to je 100 ojra

 

i razmišljam se da li imam 200 da dam za 2 karte jbg :no:

 

 

 

a to, da će da ode za 1 dan, pa NEKA ODE jebo ih otac

baš da vidim. ajd da ode. nema para narod leba da jede

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj cale je hteo da ide na ovo i danas sam mu reko cenu karata i onda je izjavio sledece:Nabijem ih na kurac sve odreda,zinulo im dupe za pare,sta se dobija za te pare,ako ce mi dati i dve crnkinje ,peceno prase i naci novi posao,kupujem za fan pit,mamu im raspalu!

I evo ga ceo dan je psovao do malopre dok nije lego da spava! :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

koliko ja vidim fan pit i stajanje A su istom bojom oznacene i kostaju 5500, ali opet i da je fan pit skuplji, sto su tribine bre toliko?? mislim nije mi jasno, em su dalje em su tribine??? jesam li ja kreten ili ima neka fora da se jedino sa tribine vidi jer je bina uzdignuta ili tako nesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

teta u eventimu kaze da ce tesko da opstanu karte duze od jednog dana. u prosli petak kad su trebale da krenu neke karte, bili su zatrpani pozivima i mailovima.

 

To su rekli i za Maidene, pa je bilo karata i zadnjeg dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se nadam da ce sto vise ljudi tako da razmishlja, heh.

 

I ja isto ...

 

 

i to za fanpit.

 

Taj fazon ...

 

Onaj deo za strance ce se verovatno prodati prilicno brzo, ali za onaj za Ex-Yu zemlje ne verujem...

 

Pa to i ja velim,stranci imaju kinte,jebem ih usta buržujska :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma meni fanpit u acdc slučaju ne znači da sad režem vene uzduž zbog njih, nego da ne moram da nosim cvikere sa sobom da bih nešto videla i da kao što logika nalaže, mi posle koncerta 2 dana zuji u ušima a ne da se nerviram što je sranje zvuk jer ne dobacuje, i da ne moram da se bijem da bih bila 10 metara od bine :D kad već dajem toliku kintu dodaću još 1000 pa ću da idem na koncert ko gospoja.

 

@yossarian

eventim

imaš online kupovinu, ako imaš ebanking možeš i da platiš lepo i isporučuju na adresu u roku od 48h.

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja. ali nemam pare. ahahahaha

 

Kako sito zakljuchila?

 

 

 

evo sad si me naterao da se vratim i vidim ponovo. i sad je očigledno da sam se zajebala.

znaš u stvari zašto sam pomislila, nije mi bilo logično da fan pit i A stajanje koštaju isto??? koja je tu logika :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja. ali nemam pare. ahahahaha

 

 

 

 

 

evo sad si me naterao da se vratim i vidim ponovo. i sad je očigledno da sam se zajebala.

znaš u stvari zašto sam pomislila, nije mi bilo logično da fan pit i A stajanje koštaju isto??? koja je tu logika :)

 

Pa i nema logike da fan pit i ostalo stajanje blizhe bini koshtaju isto. Sutra cu da ih zovem i pitam, jer sam danas zaboravio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...