Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

ja kada sam nosio karte za laibach malopre, tamo telefon zvoni non stop, nisam verovao :)ahhaha... jadna ona sekretarica ... :)) hahaha

 

non stop kao sto sam rekao zvoni telefon, a iz prve ruke mi rekli da su prodali mnogo karata... kazu jos malo ostalo ovih najjeftinijih..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sada sam se vratio iz Eventima, može da se kupi karta samo za keš, kao što znate ima ovih od 5500.

 

A oni su govnari neviđeni, i oni i Komuna koja organizuje ovu prodaju karata. Jebote, recite ljudima biće karata ili ih neće biti, ovako gomila ljudi kupuje za 4300 jer misle da ove gore uopšte ne mogu da kupe u Srbiji.

Gde im se nalazi prodajno mesto? Ja sam nasao samo adresu Bulevar Zorana Đinđića 77, ne znam da l im je to prodajno mesto. Je l ima jos neko u gradu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tesko da je navlakusa jer su ogranicili prodaju na 4 karte po coveku.

 

Ogranicili jesu, al se (neki) ne pridrazavaju tog pravila.

 

Sve u svemu, to da se ne zna sta je sa onim od 5500 je verovatna navlakusa da bi se kupile one od 8900 i 11000

 

EDIT: Koliko vidim na sajtu eventima nema vise karata od 3900 i 4300, dok na biletu ima jos uvek po 3900

Edited by aldj011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je tako - ko prvi dodje, upada u fan pit. Rezervisala sam dve za 5500 (desno, stajanje). Mogu da se podignu do srede, u ponedeljak ne rade.

 

Ja i drugari malopre kupili karte za parter, desno...kaze devojka sto radi(poznajemo je) da karte idu odlicno! Nije bilo za levo stajanje...

U kolima smo slusali AC/DC i napalili smo se kao da smo na konceru, uh, jedva cekam :muzicar:

 

Navlakusha definitivno. Jeftinije karte ce opet pocheti da prodaju kada se budu rasprodale ove skuplje.

 

ma navlakusa...ali ionako smo hteli ove skuplje, da budemo napred...

 

Edited by Feniks .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo vi čekajte dok se karte "odštampaju".... ;-)

Karte za većinu koncerata ACDC na stadionima su otišli prvog dana prodaje, jednom za rekordnih 12 MINUTA!

Znam ja, kod nas nema narod leba da jede, zato će sve karte da kupe stranci, pošto preko interneta može da naruči ko hoće!

I naravno, ko prvi Fan Pitu, sam u njega upada (za 5500) ;-)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesi siguran da nije levo? :D

 

A evo i set liste:

 

01 Intro Cartoon

02 Rock N' Roll Train

03 Hell Ain't No Bad Place To Be

04 Back In Black

05 Big Jack

06 Dirty Deeds Done Dirt Cheap

07 Thunderstruck

08 Black Ice

09 The Jack

10 Hells Bells

11 Shoot To Thrill

12 War Machine

13 Anything Goes

14 You Shook Me All Night Long

15 T.N.T.

16 Whole Lotta Rosie

17 Let There Be Rock

18 Audience

19 Highway To Hell

20 For Those About To Rock We Salute You

 

Možda kod nas neku i preskoče... ;-)

Edited by Arucard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja i drugari malopre kupili karte za parter, desno...kaze devojka sto radi(poznajemo je) da karte idu odlicno! Nije bilo za levo stajanje...

U kolima smo slusali AC/DC i napalili smo se kao da smo na konceru, uh, jedva cekam :muzicar:

 

 

 

ma navlakusa...ali ionako smo hteli ove skuplje, da budemo napred...

 

 

I meni su rekli da nema za parter, levo.

Takodje, htela sam skuplje karte da bih bila blize bini... mozda upadnemo i u fp :pivopije:

 

 

Ovo stoji jos uvek :)

 

 

AC/DC

Trenutno ste u sobi za čekanje.

 

Sistem će vas automatski preusmeriti za 3 sek.

 

Nemojte osvežavati ovu stranicu!

 

Edited by Thunder11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diana Stoykova of News.bg reports that a unique train from Bulgaria will travel to Belgrade for the AC/DCmag-glass_10x10.gif concert on May 26. The train will be named Kavarna Rock 'N' Roll Train and will be seated only with AC/DC fans.

 

The unique opportunity to al hard rock fans is given by Kavarna's mayor, Tsonko Tsonev, known to be a hard rock music fan, as well. The 30 wagons of Kavarna Rock 'N' Roll Train will head towards Belgrade early in the morning, from Sofia. Kavarna Municipality promised to take care of the train's outlook, as well.

 

Read more from News.bg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...