Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Diana Stoykova of News.bg reports that a unique train from Bulgaria will travel to Belgrade for the AC/DCmag-glass_10x10.gif concert on May 26. The train will be named Kavarna Rock 'N' Roll Train and will be seated only with AC/DC fans.

 

The unique opportunity to al hard rock fans is given by Kavarna's mayor, Tsonko Tsonev, known to be a hard rock music fan, as well. The 30 wagons of Kavarna Rock 'N' Roll Train will head towards Belgrade early in the morning, from Sofia. Kavarna Municipality promised to take care of the train's outlook, as well.

 

Read more from News.bg.

 

kakaaaaaaav je kralj ovaj gradonachelnik Kavarne! :rockdevil::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nesto se ne poklapa po bojama sektora na eventim sajtu i na fotografiji koju je neko postavio ovde, da li je sa Komuninog sajta...

 

Ni meni ništa nije jasno, jel probao neko da rezerviše preko interneta, cene i kategorije se ne slažu sa komuninim sajtom.

 

2009-02-13_194133.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad sam bio u Mungosu, video sam na monitoru mapu stadiona, sa obojenim sektorima, koja se razlikuje od ovde postovane mape (razlikuju se boje, a sektori su, cini mi se, isti). Verovatno su boje na sajtu eventima prilagodjene toj mapi pa to mozda izaziva zabunu.

 

edti: To je samo moja pretpostavka, nisam bas studirao mape i boje.

Edited by Diewith Yourbootson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slaže. Sedenje 11.000 i 8.500 stajanje 5.500.

Koristili su "svoje" boje i "svoje" oznake kategorija.

Šta vam nije jasno?? :D

 

btw. Kakva mesta se dobijala danas kada se kupi karta lično?

Pošto vidim da preko neta se još uvek dobijaju fina mesta....

 

Iii.... jel obratio neko pažnju na baner?

15516.jpg

Edited by Arucard

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ozbiljan sam, jer ima za fan club, fan pit, stajanje levo i desno... to kosta valjda 5500din...

 

Meni je 1 iz eventima preko telefona rekla da se kupuju i karte za fan pit, a onda kad sam nazvao da kupim kartu, direktorica mi je rekla da se fan pit karte ne kupuju posebno, vec da ce valjda prvi koji udju, njih 1500, ici u fan pit. E, sad, kako ce biti, ne znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slaže. Sedenje 11.000 i 8.500 stajanje 5.500.

Koristili su "svoje" boje i "svoje" oznake kategorija.

Šta vam nije jasno?? :D

 

btw. Kakva mesta se dobijala danas kada se kupi karta lično?

Pošto vidim da preko neta se još uvek dobijaju fina mesta....

 

Iii.... jel obratio neko pažnju na baner?

15516.jpg

ajde molim objasni mi koliko košta karta za stajanje na polovini stadiona koja je bliža pozornici ustvari kod komune kategorija 3?

 

Za fan club je članarina 40$, i omogućava kupovinu dve karte za fan club area samo za jedan koncert na turneji.

Edited by RatSalad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bi zaista voleo da odem na ovaj cert ali koliko vidim nalazim se u zacaranom krugu na relaciji "nema se trenutno para a ulaznice ce otici za koji dan" :no:

Ali ono sto mi zaista smeta je sto je ovo izgleda koncert pre svega za strance a za nase ljude je po sistemu "sta ostane,ko vas jebe"

Ma neka mi sa napasu muda kao zeka kelerabe-ja mislim da sam kao i mnogi usled trenutnog nedostatka kinte izvisio unapred za kintu :uhoh:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cuti bre Full_Metal_Yakuza ... ja se iskreno nadam da ce makar 20ak-30 dana biti karata...obicno kod nas prodaja krene prvih par super...pa onda naglo opadne i opet par dana pred koncert skoci !!

 

 

Ako su strancima zabranili (hm...bas se pitam kako) da cackaju "nas deo" ... onda ce biti i za sirotinju karata :) :)

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

yakuza ako hoćeš ja mogu da ti ponudim da kupim tri karte umesto dve, pa da mi daš kintu kad uđeš u istu.

 

btw ne dopada mi se to sa "ko prvi fanpitu sam u njega upada" tako da ću možda na tribine... moram da se preračunam da ga jebem kinta nije mala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde molim objasni mi koliko košta karta za stajanje na polovini stadiona koja je bliža pozornici ustvari kod komune kategorija 3?

 

Za fan club je članarina 40$, i omogućava kupovinu dve karte za fan club area samo za jedan koncert na turneji.

 

A ti si planirao još negde da slušaš ACξDC na turneji osim u Beogradu?

Imaš raspored zona i cene na sajtu komune.

Eventim ne sme da menja cenu, samo je drugačije nazvao karte jer... pa, iz istog razloga je pao sajt

par minuta posle početka online prodaje karata.

Daklem, ja mislim da karta za stajanje na polovini stadiona koja je bliža pozornici ustvari kod komune kategorija 3 je kod eventima kategorija 4 i košta 5500 dinara.

Mada, sigurica ti je da lepo nazoveš eventim i pitaš njih lično:bigblue:

 

A što se tiče neravnopravnosti u odnosu na strance:

Ljudi, i vi isto kao i Bugari/Hrvati/Bosanci/Slovenci/Makedonci/ostali iz regiona imate pravo da naručite karte dok ih ima!

Šta mislite, vi nemate kinte i ceo svet će se zaustaviti?? Već odavno se znalo da će doći ACξDC. Šta ste očekivali?

Da će karta biti 1000 kinti?? Što niste štekali na vreme??

Dok ima karata, SVAKO ima PODJEDNAKO PRAVO na kupovinu iste.

Za "sirotinju" tu su tapkaroši ili ACξDC Fun Club! Kod njih će provereno biti karata i 10 dana pred koncert :da:

pitanje je samo po kojoj ceni... ali do tada ćete već sakupiti lovu, zar ne? :rockdevil:

Edited by Arucard

Share this post


Link to post
Share on other sites

da je puno puno je cene su predrkane tj u skladu su sa SEK-om Svetskom Ekonomskom Krizom,svi bi da se nafatiraju kontam da kad im se sad osladi kesha,onda ce da izdaju jos jedan album cisto ono pro bonno--al mozda i nece nego krenu na turneju ono kao da zavrsimo..........al ipak moram da idem kako znam i umem ako naravno ostane karata za stajanje u BRAVONSKOM (joj kad mi tako podele vamo ce devojcice vamo ovi kurac palac--kako su se nekad koncerti pravili bre jedna cena i pun stadion sad drkaju svi mamicu im jebem...gde je car koncerta gde je sve nestalo na Maidenima sam gledao - a bio sam u parteru - jebo te niko oko mene nije znao ni reci samo Fear of the Mrak neki klinci napaljeni pevali,ja sto fanujem AC DC jos od svoje 14 god. - ne mogu da se probijem do bine ko covek i ko nekad da se uziva .... smor.....

 

Ja bi zaista voleo da odem na ovaj cert ali koliko vidim nalazim se u zacaranom krugu na relaciji "nema se trenutno para a ulaznice ce otici za koji dan" :no:

Ali ono sto mi zaista smeta je sto je ovo izgleda koncert pre svega za strance a za nase ljude je po sistemu "sta ostane,ko vas jebe"

Ma neka mi sa napasu muda kao zeka kelerabe-ja mislim da sam kao i mnogi usled trenutnog nedostatka kinte izvisio unapred za kintu :uhoh:

 

 

jbg bejahu maideni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kupih karte od 3900, jer moj brat ne moze da stoji ceo koncert, a mislio sad da su to karte za sedenje. A sad vidim na kartama pise 'stajanje'. Bas su debili, uopste nisu napravili mogucnost izbora, nego kako ti se padne, kako su oni podelili karte po prodajnim mestima.

Edited by yossarian

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...