Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Gdje iskopase ovu Amajliju???

Ne zamjerite mi ako sam "neobavesten", ali zadnji put sam naisao na pominjanje ovog benda jos polovinom 90-ih u jednom broju Politikinog zabavnika.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako nista drugo Amajlija je kultna Novosadska grupa.Svirali su rock and roll i u onom vremenu turbo folka.Svi su extra muzicari i sviraju iz zadovoljstva jer koliko znam svi se bave nekim poslom.A sta reci za Combeta ? verovatno mu se ispunio zivotni san da bude na istoj bini sa AC\DC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel moze neko da mi kaze hoce li mozda biti nekih vanrednih linija vozova iz novog sada??!! posto ima u 9:45 a sledeci tek u 16:30 jebo im ja mater!! ne mogu na ovaj u 9:45 jer imam jebeni kolokvijum..

Pa idi busem, ima ih pun qrac.

http://www.bas.co.rs/redvoznje_2.asp?optPi...%A3%D1%82%D0%BE

Jel treba na karti da mi piše wavebreaker (il' tako nešto) ili je bitno samo da bude karta od 5500 (stajanje desno) i da budem među prvih 1500 pa da mogu da upadnem u fan pit?

Jebem li ga, na primeru fotoaparata se videlo da ne mora da bude onako kako je prethodno rečeno, ali evo maila od Eventima koji je LazaGNR postovao nekoliko stranica unazad.

 

Postovani,

 

Prvih 1500 posetilaca koji udju na stadion sa kartama "Stajanje A desno" ,moci ce da udju u "wavebreaker".

 

Srdacan pozdrav,

 

EVENTIM.YU

Bul. Zorana Đinđića 77, lokal L 3-6

11070 Beograd, Srbija

 

Tel. +381 11 31 49 887

Fax +381 11 26 07 253

Mob.+381 63 10 47 289

 

www.eventim-yu.com

[email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo prvih 1.500 ljudi, na levoj i desnoj strani terena (ulaznice od 5.500 dinara), moći će da uđu u fan pitove

Znači i mi sa lijeve strane imamo šanse da upadnemo u FP.

 

Stižem sutra oko 13 h.Uzeo sam namjerno slobodne dane da mogu ko čovjek da se naspavam,ali od uzbuđenja teško da ću se naspavat.

 

 

Pa idi busem, ima ih pun qrac.

http://www.bas.co.rs/redvoznje_2.asp?optPi...%A3%D1%82%D0%BE

 

Jebem li ga, na primeru fotoaparata se videlo da ne mora da bude onako kako je prethodno rečeno, ali evo maila od Eventima koji je LazaGNR postovao nekoliko stranica unazad.

 

Postovani,

 

Prvih 1500 posetilaca koji udju na stadion sa kartama "Stajanje A desno" ,moci ce da udju u "wavebreaker".

 

Srdacan pozdrav,

 

EVENTIM.YU

Bul. Zorana Đinđića 77, lokal L 3-6

11070 Beograd, Srbija

 

Tel. +381 11 31 49 887

Fax +381 11 26 07 253

Mob.+381 63 10 47 289

 

www.eventim-yu.com

[email protected]

 

Ma ko će vjerovat Eventimu.Zaboli nijih za WB sektor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvih 1500 posetilaca koji udju na stadion sa kartama "Stajanje A desno" ,moci ce da udju u "wavebreaker".

 

Kakva je ovo diskriminacija. Ja sam stajanje A levo. Sad sam crnac što sam tamo? Jednaka prava za sve! :givemebeer:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fora je što je levi fan pit rezervisan za članove oficijelnog AC/DC fan kluba. E jedino ako će takvih da bude 10ak pa su rešili da puste i običnu raju unutra da ne bude glupo da zvrji prazno bendu pred nosom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...