Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI

@'Feral Ghoul':

Paz ovako mali,patuljak,kako već.Sad si se primio,registrovo se ovde 5 dana pre koncerta,i sad mi glumiš ludilo.Kako te samo nije sramota,da porediš johnsona,sa ćovekom koji je mrtav skoro 30 godina.dal si ti citav,po nadimku ne bih reko.Sram da te bude,diraš u legende rock muzike.sram te bilo,sram!dodje mi da mi popušiš,sramoto!A ja sam reko nešto,ko pravi skrnav od ac/dc-a i Manowar-a,šta sleduje.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da mi je ovo najboooolji cert u zivotu!!!!

 

Bilo je savrsheno, predivno, once in a lifetime veche!!!!

 

Jbt, ne mogu da verujem da sam ih slushala, majke mi :rockdevil:

 

I da, ja vala neam ni jednu zamerku  :wub:

 

 

 

Lazo, bre, tebe nisam videla  :icon_ne:

 

Kad cesh opet u Bg? 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Ja nisam dosao pre 5 dana ja sam imao i ranije Accounte od pre 2 godine.

 

2. Malo bi mogao da oladis sa jezikom ,ko te samo tako vaspitao da mi je znati

 

3. Naravno da je Bon bolji , on je za mene kralj

 

4. Ti si jedno maleni mrav koji se velicha i da ne kazem kurchi preko foruma sa prozivanjem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
1. Ja nisam dosao pre 5 dana ja sam imao i ranije Accounte od pre 2 godine.

 

2. Malo bi mogao da oladis sa jezikom ,ko te samo tako vaspitao da mi je znati

 

3. Naravno da je Bon bolji , on je za mene kralj

 

4. Ti si jedno maleni mrav koji se velicha i da ne kazem kurchi preko foruma sa prozivanjem.

 

Baća,Novi Sad nije bg,ja mogu lako da te snadjem...komšija.Nemoj se vredjamo,''ja mrav'',c,c,c...al smo kurćevni preko foruma...imo si ranije ''acounte'',pa ko zna šta radiš kad te stalno banuju.kurca nemaš pa se izivljavaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Sta ja imam da objasnjavam nesto low lifeu kao sto si ti. Tebe treba odvesti u onu Crnu Reku i lepo te istuci lopatom kao one narkomane.

 

Pa šta misliš da ga ja ne bi opaućio za to.

Ja low life,šta s ti,high life? to mi miriše na narkomaniju.

 

Lazo zatvori temu,sve je rećeno.doći će do ekcesa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lazo, bre, tebe nisam videla  :icon_ne:

Losa strana kod ovakvih (velikih) dogadjaja je to sto bude milion ljudi,pa ne moze covek da se vidi sa svim koje zna :uhoh:

Ja npr. nisam video nikog iz ZR-a.I samo jednog lika iz NS-a (slucajno u masi).

A znam da je bilo organizovan dolazak par buseva na koncert.

 

Plus drugih milion ljudi sto znam da su bili na koncertu,ali se nismo sreli...

 

 

 

 

E,a vas dvojca (Feral Ghoul i Razbijac) - predjite ne PMs,da ne brisem postove :meshuggah:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Illuminator

Ovo je vec posao za moderatora

 

Nikome ne ide u prilog ovakva komunikacija a najvise trpe oni koji nemaju nikakve veze sa situacijom.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

Da,da upravu ste ,slazem se.evo Lazo,neće više.

A ovom Ghoulu,samo mogu da predlozim prijateljske susrete Novosadjana u nekim od sledećih klubova:

 

route 66

Sterija

Krav Maga

crna kuća 13

 

itd.

 

pa da se isprićamo za briana i bona.

Share this post


Link to post
Share on other sites

So...

 

 

Hteo sam da kupim majcu sa turneje,ali nisam imao kesa za to :(

 

 

I neko je spomenuo WC-e.

Kao,bice dovoljno WC-a za sve.Uh,uh,uh...

Nisam isao u njih,ali to sto sam video posle koncerta...ajao :uhoh:

Pivo 150 din.,udaljeno od prvih redova...3 sata guranja :uhoh:

Moglo je to drugacije da se organizuje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
E? Koji je to klub?

 

Izvinjavam se na off topicenju:

 

 

Ma to je klub borilaćkih veština,odeš tamo,i malo sparinguješ.mozeš i da treniraš.

krav maga sama po sebi je borilaćka veština,ali nisam ulazio u to preterano.

evo ti atresa: Liman IV,Ive Andrića 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni su bile OK animacije,ne znam sta se zalis :confused:

Ona sa vozom još i može da prođe, ali War Machine... očaj, cinematici u Warcraftu 3 iz 2003. su 10x bolji. Najjadniji je deo kad ispadaju gitare iz aviona, samo što se ne vidi da ispadaju iz njega, nego se jednostavno stvore ispod.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ona sa vozom još i može da prođe, ali War Machine... očaj, cinematici u Warcraftu 3 iz 2003. su 10x bolji. Najjadniji je deo kad ispadaju gitare iz aviona, samo što se ne vidi da ispadaju iz njega, nego se jednostavno stvore ispod.

 

pa napravi ti tako nešto.sram te bilo.izvini Lazo,provocira.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se ovo dozivi onda i definitrivno skapiras zasto je ta muzika tako mocna i zasto svi oni traju 100 godina.

 

Jos me telo mrzi (a narocito listovi) i pored svih andola :)

 

Cini mi se da Studio B ima ceo koncert snimljen (reportaza im je bila solidna i prikazali su isecke vise pesama) pa ako neko ima neke veze u STB-u nek pita, a i ovi sa RTS-a su mi sumnjivi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam cert van stadiona (nije mi se cimalo da kupujem kartu jer nisam neki ne znam kakav fan) ali se sve savrseno lepo culo i mogao sam da zapazim par stvari.Publika prejadna,znali su samo refrene Highway To Hell i You Shook sto se i dalo za ocekivati.Kapiram da je bilo 80% pozera (cemu svedoce i vasi postovi) i likova palih s marsa (sta sam tek vidjao po povratku kuci,zeldi face '93 fazon sa majicama itd.) takodje van stadiona je bilo dosta "hardcore" fanova koju su koncert pratili u fensi ac/dc majicama igrajuci poker,tablice i ko zna sta po okolnim pasnjacima,masni,prljavi,debeli i ruzni "bikeri" sa takodje majicama koji su previse cool da budu na koncertu umesto na motoru i tako.Naduvajte se kurca! Znaci seljana i narodno veselje.Falila je jos samo koja stara majka u majici sa buketom ruza.Takodje nije se dalo ni propustiti gostovanje nasih politicara posto su u 2-3 navrata dolazila vladina kola pod pratnjom.Kapiram da je to bio veliki roker Dinkic,rok fan Djelic i tako neko od tih klosara ali koga realno zabole za to.

Sa druge strane sto se tice benda,zvuk je recimo varirao ceo koncert (mozda to vecina nije primecivala unutra sto zbog odvucene paznje sto zbog preglasnog zvuka) ali jedna gitara se cas cula pa cas nije,nekada preglasno sve i prstavo a nekada sve kristalno jasno,pa onda si imao utisak da jedna strana ozvucenja uopste ne radi pa onda odjednom grune,pa raznorazna krcanja i ostalo.I tako sve u krug s vremena na vreme.Ko god da je bio tonac drkao je i silovao onu mixetu ceo koncert i nekada je znalo to sve bas da iritira.Brian je pokazao jos jednom koliko je operisan za kontakt sa publikom,kakav je kamiondzija i koliko je lisen harizme i kojecega (long live Bon Scott) ali dobro Ac/Dc stavljaju akcenat na druge stvari a to su pre svega glasna i zestoka svirka i kich scenografija.Angus je faca najveca i kicma ovog benda i sve moje pohvale idu njemu jer matori ne jebe zivu silu (cedi onog SG-a za medalju i baca solijane iz pakla) u sta sam se uverio cekirajuci fotke i neke snimke sa certa a i znajuci stvari od ranije.Set Lista po meni odlicna samo mi je smor sto su se sve pesme znale unapred i sto furaju jednu listu za celu turneju maltene

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Gledao sam cert van stadiona (nije mi se cimalo da kupujem kartu jer nisam neki ne znam kakav fan) ali se sve savrseno lepo culo i mogao sam da zapazim par stvari.Publika prejadna,znali su samo refrene Highway To Hell i You Shook sto se i dalo za ocekivati.Kapiram da je bilo 80% pozera (cemu svedoce i vasi postovi) i likova palih s marsa (sta sam tek vidjao po povratku kuci,zeldi face '93 fazon sa majicama itd.) takodje van stadiona je bilo dosta "hardcore" fanova koju su koncert pratili u fensi ac/dc majicama igrajuci poker,tablice i ko zna sta po okolnim pasnjacima,masni,prljavi,debeli i ruzni "bikeri" sa takodje majicama koji su previse cool da budu na koncertu umesto na motoru i tako.Naduvajte se kurca! Znaci seljana i narodno veselje.Falila je jos samo koja stara majka u majici sa buketom ruza.Takodje nije se dalo ni propustiti gostovanje nasih politicara posto su u 2-3 navrata dolazila vladina kola pod pratnjom.Kapiram da je to bio veliki roker Dinkic,rok fan Djelic i tako neko od tih klosara ali koga realno zabole za to.

Sa druge strane sto se tice benda,zvuk je recimo varirao ceo koncert (mozda to vecina nije primecivala unutra sto zbog odvucene paznje sto zbog preglasnog zvuka) ali jedna gitara se cas cula pa cas nije,nekada preglasno sve i prstavo a nekada sve kristalno jasno,pa onda si imao utisak da jedna strana ozvucenja uopste ne radi pa onda odjednom grune,pa raznorazna krcanja i ostalo.I tako sve u krug s vremena na vreme.Ko god da je bio tonac drkao je i silovao onu mixetu ceo koncert i nekada je znalo to sve bas da iritira.Brian je pokazao jos jednom koliko je operisan za kontakt sa publikom,kakav je kamiondzija i koliko je lisen harizme i kojecega (long live Bon Scott) ali dobro Ac/Dc stavljaju akcenat na druge stvari a to su pre svega glasna i zestoka svirka i kich scenografija.Angus je faca najveca i kicma ovog benda i sve moje pohvale idu njemu jer matori ne jebe zivu silu (cedi onog SG-a za medalju i baca solijane iz pakla) u sta sam se uverio cekirajuci fotke i neke snimke sa certa a i znajuci stvari od ranije.Set Lista po meni odlicna samo mi je smor sto su se sve pesme znale unapred i sto furaju jednu listu za celu turneju maltene

 

 

Ti si samo ljubomrna bitch

ti si još veći pozer.za nešto što se voli,ima se para,a ne da jedeš govna,i tešiš sebe kako se sve dobro ćulo.i nemaš pojma Malcom je glavni,ali ćitaj ti još blic i govna,pa ćeš znati istinu.Pozeru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest nindja

evo da se i ja javim, jos uvijek sam umorna od puta i svega, ali isplatilo se jer ovo je ipak once in lifetime experience!! skidam kapu security-u, pustili su nas nekoliko u wb s kartama za b standing, mi bili odusevljeni :D , a kasnije su me i spasili s 3 l vode jer sam ja glupaca ostala bez zraka :uhoh: , jbg moram na to gledati pozitivno bar sam dosla do prvog reda... btw,moram takodjer pohvaliti lika koji me nosio ko vrecu do ograde, bez njega bi ostalo samo mljeveno meso od mene na podu... ja sam kasnije jedino mogla da uzivam u muziki, kako vi kazete ko u pozoristu s facom glupog al zbilja iskrenog divljenja... jer vidjeti angusa u akciji iz neposredne blizine je neprocjenjivo iskustvo! uglavnom, da ne duljim da mogu ponovila bi sve odmah iste sekunde jer oni su ipak bogovi a r'n'r je moja religija! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da se javim.necu da smaram,bogovi su bogovi. koncert savrsen,angus mnooogo produzio solo, ocekivala sam vise stvari sa highway to hell albuma,fala za shot down in flames,zasto nisu bacali trzalice,opne i ta sranja???skenj.. boze lepih li muskaraca, hvala sto ih bog stvori tako divne da nas uvode u fan pit i daju nam da stojimo na sipci amin. isplati se ici na koncert s minimum odece

boze kakav koncert

muah

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si samo ljubomrna bitch

ti si još veći pozer.za nešto što se voli,ima se para,a ne da jedeš govna,i tešiš sebe kako se sve dobro ćulo.i nemaš pojma Malcom je glavni,ali ćitaj ti još blic i govna,pa ćeš znati istinu.Pozeru.

 

Tako je a sada chibe u vrtic na sutlijas :rolleyes:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih da pitam vas iz prvih redova zasto su pravili onolike pauze izmedju pesama na pocetku?

 

Pozdrav svim ribama (sa video-bima) :mrgreen: u toku The Jack pesme, liku koji je bacio srpsku zastavu :pivopije:

i jedno :violent::angry::evil: za nekoga ko je gadjao Brajana za vreme Hell ain't a bad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...