Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

:D Zmijo, shto nisi rekla da idesh, pa da vidim Zmiju live? :)

Krije Zmija noge :D hahaha

 

Najbolji trenuci su mi bili dok je stajala ona dzinovska Rosie! Pomislio sam: "To je to, to je koncert AC/DC, dalje od ovoga ne moze!" Nek' i to vidjeh jednom u zivotu.

 

Inace, extra nabudzen rokenrol sou, vrijedilo je svake pare.

Pravi rock show... :)

Mi bolje nismo ni sanjali da će nas snaći...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sranje.

 

Ni ja nisam neki preveliki fan al reko da odem da cujem tih 4-5 mega hitova, cak sam razmisljao i da kupim kartu na vreme, da prezalim, 4000. Ipak, srecom zbog dodatnog premisljanja burazera odlucili smo se da odemo i ispitamo situaciju sa tapkarosima. Sjajno, jos u pola 7 su nudili karte za 2500. I tako malo po malo docekasmo mi 9 cuke kad ono...

 

Pauze izmedju pesama - uzas. Ispadanje na Thunderstruck - znaci nisam ni ja pogresno cuo, po koji put ista katastrofa coveka koji zamori prste previse valjda i onda ne moze da odsvira taj brzi deo. Mrtva matoranska establishovana publika - sto oni da skacu, imaju zene i decu, maaaaaatori. Emocije benda i komunikacija sa publikom - nula, kao da se gledala muzjska postavka benda, al' uzivo, samo u muzeju, i iza stakla, i sa lezaljkama, i uz kafu i cigarete, mozda na plazi negde, vrlo daleko od koncerta zapravo, dok se razmisljalo o uplatnicama za struju i gorivu za kola...

 

Bogu fala sto nisam ni dinara potrosio, posle katastrofalnog ispada na Thunderstruck pobeglo se odatle glavom bez obzira. Mada je lepa setnja bila priznajem, i kao, povod za okpuljanje kakve takve mase pa cak i stranaca.

 

Jos se ja zentao zbog cvidza da se guram do sipke ili barem u prve redove, reko bice divljina polomice me i sa zastitnom kacigom a ne ovako, kad ono... !? fail.

 

Sad sam video i snimak Let there be rock, boze ocajne li interpretacije Brajana!

 

Ocena od 1-5, 2+, i to na misice, posle sve rasvete i botox-a, steroida, glama i fama...

 

Stalno smo "blagosloveni" da nam posle 20 ili vise godina dolaze bendovi koji su odavno zasli u senku muzicke isotorije (ratovi, sranja sta god, ali opet...). Bili Stonsi, bio Plant i ko zna ko sve jos, evo sad ce i Madona da dodje, jbg, kad su stvarno bili super zvezde nismo mogli

da ih gledamo, sad kao evo, nesto i nama, neki otpaci. Matorani su omatorili a novi mladi bendovi jednostavno nisu tolike super zvezde kao prethodne generacije, barem ne mojoj generaciji. Eto bila Rijana i Enrike i takvi neki, jesu mladi i uspesni, al to za generaciju koja sad ima 10 godina.

 

Po stoti put komentarisu "tonci" i decibel majstori sa ovog foruma kako je koji kiloherc bio levo, ili dole nize desno... SMARATE, koga briga

za studijski kvalitet zvuka kad je atmosfera bila nula. Da hocu da slusam odlican snimak ne bi is'o na cert da mi se svi tu derete i vristite nego bi to slusao kuci, a ovamo bi isao da ucestvujem u dodadjaju (koga nije bilo). Sa loncima i serpama moze da se napravi bolja atmosfera.

 

Masinski odradjen cert, fabricki. Udri i idemo dalje.

 

Lepo je rekao ZombieEater, publika pozerana, tonac je drkao... sa svime se slazem.

 

Bogata pozornica doduse, to je bio prizor zaista, ali - da sam hteo lajt sou i ekrane od sto metara shmrCHao bi esid, ili iso u Diznilend. Ili oba... Bend ima para svakako. Od tolko oderanih karata po svetu najverovatnije.

 

Ko se zajebao i dao 3900 (ili - oprosti mu mirnodopski tvorce) 8000 ili 10000 za ovo... ono, odrao se ko ker.

 

Moglo je posle da se ulazi i za mnogo manje.

 

Shit.

 

You'we been - thunderstruck.

Edited by eemetahuo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hteo sam da kupim majcu sa turneje,ali nisam imao kesa za to :(

Da, i ja sam hteo da kupim majicu sa turneje , al kad sam video da su 2000, odustao sam... da su bar bile 1500 i da su imale bele il u boji, kupio bih sigurno....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam pravio prostor na hardu Rumuni predjose u ilegalu.

 

Za sad evo ovaj amaterski, sramotno lose uradjen crtac (realno bih ga i ja bolje napravio) i to pravi, nije snimak iz publike. Doduse malo je jace kompresovan pa ne izgleda bas kao na stadionu ali za uspomenu je sasvim OK.

 

http://rapidshare.com/files/238287309/Blac...Intro_Video.avi

Share this post


Link to post
Share on other sites

mogu i dalje da budu samo predgrupa acdc-u kao što su bili 1990 u pešti :D

 

1991 u Pesti a i 1991 u Moskvi.Mora da se zna ko je stariji.

 

Napusti forum.

 

 

I to o'ma.

Edited by Rocker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sranje.

 

Ni ja nisam neki preveliki fan al reko da odem da cujem tih 4-5 mega hitova, cak sam razmisljao i da kupim kartu na vreme, da prezalim, 4000. Ipak, srecom zbog dodatnog premisljanja burazera odlucili smo se da odemo i ispitamo situaciju sa tapkarosima. Sjajno, jos u pola 7 su nudili karte za 2500. I tako malo po malo docekasmo mi 9 cuke kad ono...

 

Pauze izmedju pesama - uzas. Ispadanje na Thunderstruck - znaci nisam ni ja pogresno cuo, po koji put ista katastrofa coveka koji zamori prste previse valjda i onda ne moze da odsvira taj brzi deo. Mrtva matoranska establishovana publika - sto oni da skacu, imaju zene i decu, maaaaaatori. Emocije benda i komunikacija sa publikom - nula, kao da se gledala muzjska postavka benda, al' uzivo, samo u muzeju, i iza stakla, i sa lezaljkama, i uz kafu i cigarete, mozda na plazi negde, vrlo daleko od koncerta zapravo, dok se razmisljalo o uplatnicama za struju i gorivu za kola...

 

Bogu fala sto nisam ni dinara potrosio, posle katastrofalnog ispada na Thunderstruck pobeglo se odatle glavom bez obzira. Mada je lepa setnja bila priznajem, i kao, povod za okpuljanje kakve takve mase pa cak i stranaca.

 

Jos se ja zentao zbog cvidza da se guram do sipke ili barem u prve redove, reko bice divljina polomice me i sa zastitnom kacigom a ne ovako, kad ono... !? fail.

 

Sad sam video i snimak Let there be rock, boze ocajne li interpretacije Brajana!

 

Ocena od 1-5, 2+, i to na misice, posle sve rasvete i botox-a, steroida, glama i fama...

 

Stalno smo "blagosloveni" da nam posle 20 ili vise godina dolaze bendovi koji su odavno zasli u senku muzicke isotorije (ratovi, sranja sta god, ali opet...). Bili Stonsi, bio Plant i ko zna ko sve jos, evo sad ce i Madona da dodje, jbg, kad su stvarno bili super zvezde nismo mogli

da ih gledamo, sad kao evo, nesto i nama, neki otpaci. Matorani su omatorili a novi mladi bendovi jednostavno nisu tolike super zvezde kao prethodne generacije, barem ne mojoj generaciji. Eto bila Rijana i Enrike i takvi neki, jesu mladi i uspesni, al to za generaciju koja sad ima 10 godina.

 

Po stoti put komentarisu "tonci" i decibel majstori sa ovog foruma kako je koji kiloherc bio levo, ili dole nize desno... SMARATE, koga briga

za studijski kvalitet zvuka kad je atmosfera bila nula. Da hocu da slusam odlican snimak ne bi is'o na cert da mi se svi tu derete i vristite nego bi to slusao kuci, a ovamo bi isao da ucestvujem u dodadjaju (koga nije bilo). Sa loncima i serpama moze da se napravi bolja atmosfera.

 

Masinski odradjen cert, fabricki. Udri i idemo dalje.

 

Lepo je rekao ZombieEater, publika pozerana, tonac je drkao... sa svime se slazem.

 

Bogata pozornica doduse, to je bio prizor zaista, ali - da sam hteo lajt sou i ekrane od sto metara shmrCHao bi esid, ili iso u Diznilend. Ili oba... Bend ima para svakako. Od tolko oderanih karata po svetu najverovatnije.

 

Ko se zajebao i dao 3900 (ili - oprosti mu mirnodopski tvorce) 8000 ili 10000 za ovo... ono, odrao se ko ker.

 

Moglo je posle da se ulazi i za mnogo manje.

 

Shit.

 

You'we been - thunderstruck.

 

 

Pa,kad nisi veliki fan sto jedes govna i pises romane?Nalupetao si se za medalju a veze s vezom nemas."muzicka isotorija"?To je neki novi termin? 4-5 mega hitova? Zaista si smesan i ne zasluzujes da se na tebe trose reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Totalno sranje od koncerta!! METALLICA :rockdevil: iz juna 2004te apsolutno NENADJEBIVA :evotigana: !!!!!!

 

Potpis za ovo.doduse ne i onaj deo da je nenadjebiva,video sam i boljih nastupa.Uostalom sve je to subjektivno.

Ne sumnjam da je bilo do jaja gledati koncert sa 10-20 metara,meni sa 65 nije..zao mi je novca koji sam dao,naradio sam se za te pare.

Ono sto sam video na certu,vidi se 5 puta bolje na nekom DVD-u.Mogao sam fine pare da ustedim.A da mi je do mase platio bih si ulaznicu za neku fudbalsku tekmu.

Jedna interesantna stvar:usli smo u bus nazad i o koncertu je bilo 2 recenice,toliko je bilo interesantnih stvari.Nastup sablonski.

Trebao sam o tome da razmisljam pre koncerta zapravo.Gotovo je sada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

1991 u Pesti a i 1991 u Moskvi.Mora da se zna ko je stariji.

 

 

 

 

I to o'ma.

 

U Pesti je bio Monsters of rock festival moram reci da je najbolja festa koji sam dosada gledao

Ac-dc.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, sunce ti jebem...kako su matorci pokidali !! Jebena dva sata se nisam smirivao...bolje receno, nisu nam to oni ni dozvolili :rockdevil:

 

Upao sam u fan pit i namestio se blizu onog putica kojim trckaraju Angus i Brian. Ali kad ono malo stvorenjce pocne da radi nogicama i urnise onu gitaru na metar od tebe....ajoooooj...neprocenjivo !! Koliko samo snage ima, koliko energije prebaci na publiku....neke stvari jednostavno ne mogu da se opisu recima...moras to da dozivs.

 

RnR Train, Dirty Deeds, Hells Bells, You Shook Me All Night Long, Whole Lotta Rosie, Let There Be Rock, Highway to Hell, For Those About to Rock....ne, ne...jednostavno ne mogu da odlucim koja je bolja bila....ali Dog eat Dog...odakle je samo izvukose :pivopije:

 

Bina je bila stvarno perverzna...sa sve debelom Rosie na vozicu :rockdevil: Zvuk...srce mi je nekoliko puta htelo iskociti iz tela kad grune bas...inace, sve sam cuo kristalno jasno...pogotovu one svete solaze Angusa !! :rockdevil:

 

Necu da pricam o organizaciji...tacnije o sankovima, klonjama i izlasku s' onog shugavog govneta od stadiona...to se zaboravlo cim sam napustio taj lavirint.

 

Nemam vise vremena da trkeljisem....asistent me opominje da ostavim net (jbg-a...nemam ga sad u domu...pa grebem na faksu) :) :) !! Sve u svemu...dao bih 100e, 200e...ma koliko god da opet vidim i cujem ovaj spektakl...makar jos jednom !!

 

 

We Salute You RnR GODS :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, sunce ti jebem...kako su matorci pokidali !! Jebena dva sata se nisam smirivao...bolje receno, nisu nam to oni ni dozvolili :rockdevil:

 

Upao sam u fan pit i namestio se blizu onog putica kojim trckaraju Angus i Brian. Ali kad ono malo stvorenjce pocne da radi nogicama i urnise onu gitaru na metar od tebe....ajoooooj...neprocenjivo !! Koliko samo snage ima, koliko energije prebaci na publiku....neke stvari jednostavno ne mogu da se opisu recima...moras to da dozivs.

 

RnR Train, Dirty Deeds, Hells Bells, You Shook Me All Night Long, Whole Lotta Rosie, Let There Be Rock, Highway to Hell, For Those About to Rock....ne, ne...jednostavno ne mogu da odlucim koja je bolja bila....ali Dog eat Dog...odakle je samo izvukose :pivopije:

 

Bina je bila stvarno perverzna...sa sve debelom Rosie na vozicu :rockdevil: Zvuk...srce mi je nekoliko puta htelo iskociti iz tela kad grune bas...inace, sve sam cuo kristalno jasno...pogotovu one svete solaze Angusa !! :rockdevil:

 

Necu da pricam o organizaciji...tacnije o sankovima, klonjama i izlasku s' onog shugavog govneta od stadiona...to se zaboravlo cim sam napustio taj lavirint.

 

Nemam vise vremena da trkeljisem....asistent me opominje da ostavim net (jbg-a...nemam ga sad u domu...pa grebem na faksu) :):) !! Sve u svemu...dao bih 100e, 200e...ma koliko god da opet vidim i cujem ovaj spektakl...makar jos jednom !!

 

 

We Salute You RnR GODS :muzicar:

 

matori...u potpunosti se slažem sa tobom!!!

bogovi su objasnili!!!

nezaboravan cert!!! prejebeno dobar!!!

može da kenja ko šta ´oće ali teško ko može da ih nadmaši....brate imaju svi preko 50 godina a nastup im je ko da imaju 20 godina....tako da.....TIŠINČINA svim kenjatorima!!!!

 

WE SALUTE YOU!!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

evo i ja da se javim.necu da smaram,bogovi su bogovi. koncert savrsen,angus mnooogo produzio solo, ocekivala sam vise stvari sa highway to hell albuma,fala za shot down in flames,zasto nisu bacali trzalice,opne i ta sranja???skenj.. boze lepih li muskaraca, hvala sto ih bog stvori tako divne da nas uvode u fan pit i daju nam da stojimo na sipci amin. isplati se ici na koncert s minimum odece

boze kakav koncert

muah

Ovo se zove izvestaj sa koncerta :):pivopije:

 

 

u toku The Jack pesme, liku koji je bacio srpsku zastavu :pivopije:

E da,to...

Mogu reci da mi je bilo bezveze to sto je Brian u'vatio tu zastavu i (valjda) obrisao celo i protrlj'o muda i onda je bacio.Zesci mu je fazon... :rolleyes:

 

 

Da hocu da slusam odlican snimak ne bi is'o na cert da mi se svi tu derete i vristite nego bi to slusao kuci...

Dobro,onda ti fino k'o svaka matora usedelica,kojoj svaki kurac smeta,sedi ubuduce kuci i smrci taj acid,kravlje balege,il' sta vec.Al ne lupaj vise takve gluposti ovde.

 

 

Totalno sranje od koncerta!!

I za tebe isto vazi sto sam napisao gore.

 

 

 

Onima sto je masa smetala kao...

Jel ste vi isli to vece sa namerom da gledate koncert ili sta ko u publici radi?

Ako ste vise gledali publiku od AC/DC-ja,onda je jasno koliko ste bili zainteresovani za ovaj koncert.

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo kratka verzija za tebe.

 

Sranje.

 

 

A na pm naravno...

 

Evo malo duze verzije za tebe.

...

A na pm si dobio vrlo precizno obavestenje sta ti sleduje.

Edited by LazaGNR
Lakse malo i ti...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, sunce ti jebem...kako su matorci pokidali !! Jebena dva sata se nisam smirivao...bolje receno, nisu nam to oni ni dozvolili :rockdevil:

 

Upao sam u fan pit i namestio se blizu onog putica kojim trckaraju Angus i Brian. Ali kad ono malo stvorenjce pocne da radi nogicama i urnise onu gitaru na metar od tebe....ajoooooj...neprocenjivo !! Koliko samo snage ima, koliko energije prebaci na publiku....neke stvari jednostavno ne mogu da se opisu recima...moras to da dozivs.

 

RnR Train, Dirty Deeds, Hells Bells, You Shook Me All Night Long, Whole Lotta Rosie, Let There Be Rock, Highway to Hell, For Those About to Rock....ne, ne...jednostavno ne mogu da odlucim koja je bolja bila....ali Dog eat Dog...odakle je samo izvukose :pivopije:

 

Bina je bila stvarno perverzna...sa sve debelom Rosie na vozicu :rockdevil: Zvuk...srce mi je nekoliko puta htelo iskociti iz tela kad grune bas...inace, sve sam cuo kristalno jasno...pogotovu one svete solaze Angusa !! :rockdevil:

 

Necu da pricam o organizaciji...tacnije o sankovima, klonjama i izlasku s' onog shugavog govneta od stadiona...to se zaboravlo cim sam napustio taj lavirint.

 

Nemam vise vremena da trkeljisem....asistent me opominje da ostavim net (jbg-a...nemam ga sad u domu...pa grebem na faksu) :):) !! Sve u svemu...dao bih 100e, 200e...ma koliko god da opet vidim i cujem ovaj spektakl...makar jos jednom !!

 

 

We Salute You RnR GODS :muzicar:

 

 

To Gavrane,'tico crna.Izgleda samo pravi rokeri i ljudi iskreno uzivaju u magiji koju Rock Legends prirede svaki put kad izadju na stage.Nadam se da cemo svi mi koji ih volimo biti u prilici da ih jos neki put vidimo(ako ne u Beogradu,bar u okruzenju).Sve bilo je ROCK 'N' ROLL DREAM. :rockdevil::rockdevil:

 

 

AC/DC 24/7

Share this post


Link to post
Share on other sites

E a da nije ta zastava koja je bačena Brianu bila ruska? Pošto videh pre 'certa nekoga sa ruskom zastavom na kojoj je zlatnim slovima pisalo nešto kao "Moscow Awaits You", a iz daljine mi se učinilo da na toj koja je bačena ima nekih zlatnih slova.

 

 

@Raven

Ma kojih 100/200€, mislim svaka njima čast, ali ne vidim šta oni više vrede nego npr Maideni ili Queen+Paul Rodgers (da ne ulazim sad u priču o nekim mnogo manjim bendovima), a ta 2 'certa em što su bila u Areni (dakle manji prostor) em mnogo jeftinije karte.

Mislim da je njihova glavna "tajna" kao i kod Stonsa, izuzetno zarazni ritmovi koji privlače široke narodne mase, + kratke efektne pesmice + ovaj ludak od Angusa i eto. :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,moguce da je bila i ruska.

Mada mi se na brzinu ucinilo da je nasa (ko ce pomisliti na rusku) :)

 

 

prosto mi je cudno da se nismo sreli :D vidimo se na nekropolisu tonite

Nisam ni znao da sviraju.

OK,vidimo se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...