Jump to content

2009.05.26. *Stadion JNA, Beograd* AC/DC


LazaGNR

Recommended Posts

ma kakvo strpljivo.

o'ma ću sve da spičkam na 2 karte :)

 

haha gle datum

Najverniji fanovi AC/DC moći će da rezervišu karte za koncert već od petka putem sajta www.eventim-yu.com i www.ticketline-yu.com,

dok zvanična prodaja ulaznica, po ceni od 3.900 do 11.000 dinara, počinje 13. februara u 13 sati.

 

 

 

 

trinaestog u trinaest. antraksovci i majkovci suisajdalovci.

Edited by eileen

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

na ovo ide moj cale njegov kum,od mog kuma kum,+ceo penzionerski klub Mladost....i mozda ja,kurva jedna,becar,moj najortak . . . to je od prilike sto se tice posetilaca ove manifestaciej ljudi koje ja znam,mzoda i bude sold out ,da je makar karta 3000

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prodaja karata počinje u petak 13-og u 13h, 13min, 13s i 666 hiljaditinki. Oficijelna informacija.

:mhihi:

 

 

EDIT: Vidi nova strana... aj da opetH turim ovo za karte...

BEOGRAD - Jedan od najvećih svetskih rok bendova AC/DC dolazi u Beograd, gde će, u okviru turneje "Blek ajs", održati koncert 26. maja na Stadionu "Partizan", najavila je producentska kuća "Komuna".

Najverniji fanovi AC/DC moći će da rezervišu karte za koncert već od petka putem sajta www.eventim-yu.com i www.ticketline-yu.com, dok zvanična prodaja ulaznica, po ceni od 3.900 do 11.000 dinara, počinje 13. februara u 13 sati.

Karte se mogu kupiti u Bilet servisu, prodavnicama IPS-a i "Mamuta", a zbog velikog interesovanja u svetu za ovaj rok spektakl, organizatori su odlučili da prodaja karata bude ograničena na četiri karte po osobi.

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id...amp;vest=137272

Edited by crusader84

Share this post


Link to post
Share on other sites

A u kurac,nadam se da su ove najjeftinije za teren.

U svakom slučaju kartu ne uzimam skoro,najverovatnije mesečak dana pre koncerta,pošto mi je tada rođendan,pa će pasti valjda neka lova. :)

 

U svakom slučaju bitno je da legende dolaze i da se ide. :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koliko god...skupice studentska beda i za ovo !! :rockdevil:

Programerskim recima ... set_money_priority (AC-DC); :)

 

Mom matorom ce ovo, posle Maidena (tj. nisu jos bili :D) biti 2. veci koncert posle 20 godina (jbg-a,pogodila ga ratna kriza...a umalo da se utopi u grandovske vode. No ovo mu je doslo kao injekcija adrenalina :) )!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

programerski: if you got the money then go to gig

 

if (money==3900)

. go_to_concert(ac-dc);

else

. fuck_off_and_die_you_fucking_klosare(); // jbg-a...ne znam kako se kaze klosar na engleskom ! :)

 

 

Uh...ona set lista sto sam postovao na AC-DC temi je fantazija...suvi hitovi + pesme s' Black Ice ! :rockdevil:

Edited by RaVeN

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...