Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

Gledala sam pre 100 godina neki film, radnja se odvija u nekom gradu koji je totalni raspad, svuda voda i pacovi. Secam se samo jedne scene, lik ulazi u stan (moguce da je on neki pandur) otvara frizider i nalazi ljudsko srce, vezano je sve za nekog ubicu. Je l' zna neko sta je ovo? :haha:

Ako ce da pomogne film je iz devedestih, americki.

Otprilike i perioda 1993-1997.

 

Delic sekunde iliti Split Second

 

http://www.imdb.com/title/tt0105459/

 

Promasila si 1. godinu . Film je sniman u Londonu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnja se odvija u Londonu , u buducnosti kada je nivo mora porastao i veci deo grada pod vodom , pacovi na sve strane.

 

Detektiv ulazi u svoj stan , otvara frizider i vidi srce koje i dalje pulsira , u kupatilu njegova devojka sva uplasena i uspanichena cisti ruke posto je dodirnula srce.

 

535-1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnja se odvija u Londonu , u buducnosti kada je nivo mora porastao i veci deo grada pod vodom , pacovi na sve strane.

 

Detektiv ulazi u svoj stan , otvara frizider i vidi srce koje i dalje pulsira , u kupatilu njegova devojka sva uplasena i uspanichena cisti ruke posto je dodirnula srce.

 

535-1.jpg

 

auuu to mi bio dojajan film, kupio sam original dvd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej,sad se prisetih par detalja nekog filma koji sam gledao pre sigurno 10-ak godina,al' me baš zanima koji je film.

 

Evo par detalja kojih se sećam:

-glavnom liku valjdu ubijaju(ili otmu) ćerku(možda čak i ženu nisam siguran)

-glavni negativac pravi neke aviončiće(ili nešto slično) kao municiju kojom ubija ljude

-sećam se scene kada je glavni junak ranjen metkom u ruku pa onda tu ranu spaljuje upaljačem

-poslednja scena se odvija u onim japanskim kućercima okruženim ptočićima i mostićima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovo sto ja trazim nije film, vec serija, koja se pre 10tak godina pojavila kratko na Pink-u (secam se termin Cuvara Plaze, 12 sati popodne cini mi se), slabo se secam bio sam bas klinac kad je to bilo. Radnja prati nekog gitaristu sa dredovima, cini mi se da se serija zove "Catwalk" ili tako nesto...

Ako neko ima neki trag, nek' odgovori da skidamo... :bigblue: Ako iskopam neku sliku postovacu, da pomognem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U poslednje vreme sam se naskidao dosta filmova sa tematikom vijetnamskog rata,i jedan ne mogu naci.Naime,kod nas je svojevremeno bio preveden kao Ceta Bravo...originalno ime ne znam,a proveravao sam ocigledne asocijacije kao sto su Bravo squad ili Bravo company,i nista.Nemam pojma ni ko je glumio.Poznato nekome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo sigurno necete znati,trazim ga vec 5 godina:

 

Film se desava u buducnosti mada je sve slicno sadasnjem dobu,jedina razlika je sto niko ne zivi neodrejedno vec vam se novac racuna u vidu vremena koje vam je ostalo da zivite,svako nosi aparat sa sobom uz pomoc koga placa i na kome moze videti koliko mu je ovozemaljskog vremena ostalo.Secam se samo da je glavni lik od 20tak godina u nekom kazinu i da srece svoju sestru koja je istrosila na kocki ceo zivot,ostaje joj pola minuta i ona mu umire u rukama.

 

Inace film je B produkcije iz 80tih,americki naravno,mislim da nije bilo nasilja u njemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@zrakomlat, nesto se ne secam da si me pitao za taj film, no nema veze, super je sto si ga konacno pronasao.

@night's blood, pazi kada znam koji je film u pitanju, gledao sam ga najmanje 5 puta jer su ga dosta davali na tv-u tokom 90-ih, ali ne mogu da se setim naslova, najbolje bi bilo da odes na imdb.com odes u search, izaberes keywords ili plot i tu kucas bitne detalje iz filma pa da vidis sta ce da ti ispadne, srecno sa pretragom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...