Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

Poprilicno star film, mali americki grad, porodica, klinac se druzi s nekim dedom koji je radio amater. Nesto se desi i odjednom su odseceni od sveta, sumnjaju na to da je ostatak amerike unisten nuklearnim napadom. Polako krecu da umiru, prvo deda pa klinac nastavlja da pokusava da ostvari radio kontakt, bacaju leseve na gomilu jer ih ima tako puno, tom klincu umire mladji burazer...

Nije da mi se opet gleda :D Ali me uzasno kopka sta je posto iz nekoliko navrata na imdb i google-u nista ne nalazim iako je vrlo specifican film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Pre par godina na RTS-u su pustli film "Fantomska firma". Ne mogu sad tačno da se setim o čemu se radi jer ga i nisam gledao baš celog, ali se sećam da je o nekom mafijašu, koji je usput i peder. Sećam se da je pobegao iz zatvora. Zadnja scena je na nekom brodu. Hteo bih ponovo da odgledam taj film, ali ne mogu nikako da ga nadjem. Možda neko zna kako se film zove na engleskom? Hvala unapred.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Trazim spanski film kad lik vodi psa da se kolje i te fore pa na kraju izbode nekog nozem,odlican je film,davno sam ga gledao,da li neko zna koji je to film i ima li linkova?

 

ne znam da li znas da je to prvi film trilogije? ostala 2 se zovu 21 grams (2003) i babel (2006). sva 3 je radio Alejandro González Iñárritu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne znam da li znas da je to prvi film trilogije? ostala 2 se zovu 21 grams (2003) i babel (2006). sva 3 je radio Alejandro González Iñárritu.

 

Nisam znao da je to deo trilogije ali sam nesto bio nahvatao 21 grams i mnogo mi se svideo,hvala ti na informaciji sad cu se baciti na kompletiranje toga! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Mislim da je film iz '80. Ima neke veze sa vanzemaljcima, secam se samo scene kad lik sedi za radnim stolom i odvrne glavu, a kao niko ne zna da je on vanzemaljac.

 

2. Film sam gledala pre nekih 16, 17 godina. Neka devojcica nastrada u vatri mislim, pa je posle robot ili tako nesto. Uglavnom je ubiju na kraju, a ona je kao imnala trenutke kada je osecala i ipak bila jednim delom kao covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni treba jedan film

 

Naime radnja se odigrava u viktorijanskoj Engleskoj i neke dve devojke samo o sex-u pricaju i oko toga se vrti i radnja filma, i onda gomila nekih ludih situacija tipa odlaze kod nemackog psihologa koji umesto terapije krese devojke, te dve devojke imaju i verenike i oni su u slicnom fazonu pa oni odlaze u neka banju gde muskarci povecavaju svoju sexyalnu moc na razne nacine i gde imaju neke masine sto im tresu gola dupeta lol i slicne ludorije :haha::haha::haha:

Ima golotinje ali nista preterano eksplicitno a film je ono bas nesvakidasnji :haha:

Znam da u filmu glumi onaj glumac sto glumi i chief O'Briana u Star Trek Deep Space Nine

Help! :lol:

 

1. Mislim da je film iz '80. Ima neke veze sa vanzemaljcima, secam se samo scene kad lik sedi za radnim stolom i odvrne glavu, a kao niko ne zna da je on vanzemaljac.

 

Ovo prvo je Last Starfighter, haha to sam i ja gledao kao klinac

 

http://www.imdb.com/title/tt0087597/

 

U slicnom fazonu imas i Navigatorov let aka Flight Of The Navigator :meshuggah:

Takodje sam ga gledao kao klinac, svaka preporuka!

 

http://www.imdb.com/title/tt0091059/

 

2. Film sam gledala pre nekih 16, 17 godina. Neka devojcica nastrada u vatri mislim, pa je posle robot ili tako nesto. Uglavnom je ubiju na kraju, a ona je kao imnala trenutke kada je osecala i ipak bila jednim delom kao covek.

 

Jel to ono kada onaj momak iz komsiluka sto je tech geek i koji ima punu kucu robota od svoje preminule simpatije (koju ubija cale alkos koji je maltretira) napravi robota u koji stavlja njenu memoriju i mozak i onda joj se vrate secanja pa krene u rampage a prvo ubija caleta koji ju je i ubio i tako dalje :zeleni:

To sam gledao, ali ne znam kako se zove :mrgreen:

Edited by Full_Metal_Yakuza

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ovo prvo je Last Starfighter, haha to sam i ja gledao kao klinac

 

http://www.imdb.com/title/tt0087597/

 

U slicnom fazonu imas i Navigatorov let aka Flight Of The Navigator :meshuggah:

Takodje sam ga gledao kao klinac, svaka preporuka!

 

http://www.imdb.com/title/tt0091059/

E jeste ovaj prvi. :pivopije:

 

Jel to ono kada onaj momak iz komsiluka sto je tech geek i koji ima punu kucu robota od svoje preminule simpatije (koju ubija cale alkos koji je maltretira) napravi robota u koji stavlja njenu memoriju i mozak i onda joj se vrate secanja pa krene u rampage a prvo ubija caleta koji ju je i ubio i tako dalje :zeleni:

To sam gledao, ali ne znam kako se zove :mrgreen:

Da, da to!!! Joj kako bih da nadjem taj film. ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...