Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Guest Bata Životinja

Kultni francuski film o tinejdžerima je La Haine (Mržnja) iz 1995., s tim što se niko tu ne drogira, a tuku se sa policijom samo na početku.

 

tumblr_kwu4bsVJCg1qabureo1_500.jpg

 

Verovatno nije taj koji tražiš, ali neka bude preporuka za sve, glumi mladi Vinsent Kasel.

Edited by Bata Životinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije film vec serija, uhvatila sam samo jednu epizodu na BBC-u pre 5-6 god: neki antipatican lik (tipa Statham u Snatch-u) ide od grada do grada, prvo ga ljudi zgotive a onda napravi neko golemo sranje pa ga oteraju. U konkretnoj epizodi je jebao neciju zenu, napljuvao ljude kako lose pevaju karaoke, dalje se ne secam. Gledala sam vec listu svih britanskih humoristickih serija i nisam nasla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nije La Haine. Nisam taj film trazio. U ovom filmu sto meni treba glume bukvalno tinejdzeri. Znaci momci i devojke od oko 16-17 godina. Znam da ima jedna scena kad oni provale u neki zatvoreni bazen da se kupaju. I jedan crnja nagovori neke dve devojke da se poljube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako moze pomoc imaju dva filma koja jurim:

1. Upitanju je policajka gde su joj ubijeni svi ljudi sa kojima je ona spavala, i neko pokusava da joj podmetne zlocine, a ona se niceg ne seca jer su je drogirali. Na kraju se ispostavi da joj je sef ubijao te ljude i da je ako se dobro secam ubio i njenog caleta koji je bio policajac.

 

2. E sad drugog se dosta slabije secam, ali evo kako je islo. Policajac u gradu gde bukvalno nema zakona, vladaju bande. Ono cega se dobro secam je da je tu bila neka devojka odlicnog izgleda koja je igrala prostituku i ona mu pomaze. Bila je obucena u belo, nosila je beli perjani sal ili tako nesto, ima dosta vremena da je bio na pinku meni se cini bar jedno 7 - 8 godina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nije La Haine. Nisam taj film trazio. U ovom filmu sto meni treba glume bukvalno tinejdzeri. Znaci momci i devojke od oko 16-17 godina. Znam da ima jedna scena kad oni provale u neki zatvoreni bazen da se kupaju. I jedan crnja nagovori neke dve devojke da se poljube.

e, nesto na ovu foru trazim i ja. ekstremno su mladi glumci, i nije eng gov. podrucje definitivno. na kraju svi izdobijaju sidu zbog nezasticenog sex-a. ako neko ima ideju...

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi nije La Haine. Nisam taj film trazio. U ovom filmu sto meni treba glume bukvalno tinejdzeri. Znaci momci i devojke od oko 16-17 godina. Znam da ima jedna scena kad oni provale u neki zatvoreni bazen da se kupaju. I jedan crnja nagovori neke dve devojke da se poljube.

 

e, nesto na ovu foru trazim i ja. ekstremno su mladi glumci, i nije eng gov. podrucje definitivno. na kraju svi izdobijaju sidu zbog nezasticenog sex-a. ako neko ima ideju...

 

 

jel ovaj Kids?

Nasi su ga prevodili-Delikventi

Edited by sale 83 Larry Flynt

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

У питању је серија (била релативно скоро на РТС-у).

Породица се сели..јебем ли га где, па преузима идентитет од породице која је нестала или убијена и након тога упада у неку фрку. Јебем ли га, нисам гледао нити једну епизоду, али сам читао у новинама најаву за прву епизоду, па се сад сетих да од народа затражим име серије. :bigblue:

Edited by Мајор Гашпар

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokusavam da se setim filma, nekako mi je ostala urezana u secanje scena dok sam bio, dete:

Nekakva mracna kanalizacija, i neki covek ( ili zena) gleda u neko bice koje je kao utvara sa crnim plastom, a lice mu je prekriveno oblom zlatnom maskom ili tako nesto.U pitanju je jako blizak kontakt u toj sceni nekih 30cm od lica.

Sad dal je to bio neki horor ili sta vec, vi pomozite, znam da nisam da neki poseban opis, al ako vam nesto pada na pamet, zahvaljujem unapred.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...