Jump to content

Tražim film


Zen

Recommended Posts

Tek ga trazim 4tinu svog ovo zemaljskog zivota,necu na vecni pocinak dok ga ne nadjem. /spam off

 

Edit-Nadjose mi ga za 15 min na jednom domacem geek forumu,evo koji je film-

The price of life iz 1987...Hehe...Sad mi zivot vise nema smisla... :)

 

http://www.imdb.com/title/tt0366919/

 

Haha, ne verujem! Ja ga isto trazio godinama tj. od kad sam ga gledao na pinku pre 10-ak godina...secam se da je bio ceo neki istripovani serijal i pored ove (definitivno najbolje) price, secam se i one gde je lik bio svetski prvak u pljuvanju na dalj pa ga zajebao vruc caj :D

 

Konacno mi ga nasao neki nemac pa mi je ispricao svoju pustolovinu kako je samo jednom gledao taj film i posle ni traga od njega. Cak je radio u jednom od vecih video klubova tokom 90ih i dao je sve od sebe da ga nadjem, ali nista.

Naima kompanija koja ga je napravila se zatvorila pa ga je zato nemoguce naci, a uspeo sam jedino neki torent da nadjem s tim sto je vecito mrtav :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde ovako, imam ja jedno pitanje. Tamo negde, 1995/6, gledao sam jedan napeti triler, za koji se ne sećam kako se zove, niti ko glumi. Ono čega se sećam je da žena ostaje sama sa dve ćerke i upoznaje nekog lika koji je slikar, za koga se udaje. Njih dvoje i deca se sele u kuću njegove pokojne majke. U početku sve izgleda savršeno, a onda počinju anonimni telefonski pozivi koji govore ženi da je nepoželjna i da napusti krevet pokojne majke svog muža. Lik za sve to vreme radi na jednoj slici u šumskoj kolibi, a njegova žena kad tu sliku vidi shvata da njen muž stoji iza svega, da je dvostruka ličnost, da je ubio svoju majku strujom dok se kupala u kadi i da namerava da ubije ćerke svoje žene. Zna li neko o kom filmu je reč?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan film koji bi voleo da overim al ne znam kako se zove

Naime radi se o jednom liku koji posle 0911(napad na Svetski Trgovinski centar)postaje paranoican usled medijske hajke i sam krece u potragu za teroristima za koje je umislio da se nalaze svuda,koristi dakle bubice,spijunira,istrazuje a sve to zarad toboznje teroristicke pretnje

Taj isti lik svu tu opremu sa prisluskivanje ima u jednom kombiju,tu valjda i zivi

Film je noviji,pa ako neko zna kako se zove neka kaze,hvalili su ga :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Film prati neke dve likuse, jedna je u Los Andjelesu, a druga u Velikoj Britaniji (Skotska, Engleska, nisam siguran). Secam se da je neka zima u VB. Noviji je film, ima poznatih glumaca, samo ja ne mogu da se setim koji su, posto sam video samo making of filma. Zna li neko o cemu se radi?

EDIT: Nasao, The Holiday.

Edited by Night Prowler

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E ovako...

U pitanju je kung fu film honkongshke produkcije iz 80ih.

 

Radnja je smeshtena u srednji vek u kini...koliko se secam..gledao sam ga kad sam bio klinac...

 

3 ratnika...jedan je sa trozupcima, jedan sam machevima...i jedan ne secam se sa chim...

 

mislim da su bili unajmljeni da chuvaju karavan koji nosi neki ispravljeni sanduk koji je u sebi nosio nekog vladara(koji je imao dugachku sedu kosu, i bradu i imao je medaljon koji mu daje neverovatnu snagu, i bio je negativac)

 

karavan su izmedju ostalog chinili i neka princeza(koja je u nekom rodu sa tim vladarem negativcem)

i covek sa 6 prstiju na svakoj ruci(koji je chini mi se bio pominjan u nekom prorochanstvu)

 

zadnja scena borbe je u nekoj shumi...tu se peglaju ta tri ratnika satim uber jakim negativcem...on uspeva da ubije dvojicu od njih...alizadnji ratnik shvata u zadnjem momentu da je medaljon izvornegativcheve snage - preseca ga i uspeva da ga pobedi...

eto...pa ako neko sluuchajno zna :smile:

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima jedan film sa slicnom radnjom u kome glumi Dzeki Cen. Samo se ne secam da je bio neki medaljon. Unajmljuju Dzekija da prati karavan preko nekog brda gde vlada Mountain King lik sa sedom kosom i bradom. Isto ima covek sa sest prstiju i princeza koja ide sa njima. Ne nose sanduk nego onu nosiljku, a na kraju se ispostavi da je lik iz nosiljke kao brat blizanac tom Mountain King-u i onda je zavrsna borba u palati. veoma slicna prica. Sa dzekijem idu dva lika od kojih je jedan gluv. 

 

Kada bolje razmislim to verovatno nije to, ali lici. Videcu da malo prekopam po svojoj arhivi mozda se setim necega.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...